Obleky

Nové modely modrých obleků do práce

Je všeobecně známo, že není vhodné používat do práce pouze jeden oblek nebo jednu barvu košile. Na okolí to může působit tak, že se jedná o muže, který o sebe nedbá. To může mít následný vliv na úspěchy v práci, oblíbenost v kolektivu či menší respekt u klientů. Držte se osvědčeného a obměňujte barvy oblečení. Jen tak si udržíte vysoký standard.

Akční sleva 5.000 Kč pro tento měsíc.

Správně oblečený znamená i úspěšný. A co je tedy správně? Podívejte se na značkové modely pánských obleků BANDI v modré barvě.

Pánský oblek BANDI, model Angiori
  • vrcholový management
  • obchodní jednání
  • zastoupení na veletrhu – vystavovatel
  • pracovní outfit nižší management – mimo obchodní jednání
  • pracovník úřadu v kanceláři
  • pracovní pohovor uchazeče o zaměstnání
Pánský oblek BANDI, model Dessio
Pánský oblek BANDI, model Dessio
  • pracovní outfit bez povinnosti využití pánského obleku do práce
  • podnikatelé v menších firmách
Pánské sako BANDI, Lambert
Pánské sako BANDI, Lambert

Podívejte se na nové modely značkových pánských obleků BANDI do práce.

MODEL OBLEKU V AKCI PRO TENTO MĚSÍC

Pro ty z vás, kteří nechcete zbytečně utrácet značka BANDI vybrala pro tento měsíc modrý model pánského obleku se slevou 5.000 Kč.

AKCE – Modrý pánský oblek BANDI Bocanelli

Pánský oblek BANDI, model Bocaneli
Pánský oblek BANDI, model Bocaneli

Značkové košile do zaměstnání

Ať jste manažer či úředník, platí taktéž u košil důležité pravidlo – obměňovat jejich barvu. Věřte, že nákup pěti kusů bílých košil není žádnou výhrou. Pokud si myslíte, že máte vystaráno, jste na omylu. I kdybyste měli každý den jinou a čistou bílou košili, okolí to bohužel může vnímat tak, že máte pořád tu jednu stejnou, a že o sebe nedbáte.

Doporučujeme střídat nejen barvy, ale i vzory. V létě světlejší odstíny barev, v zimním období naopak tmavší. Podívejte se na nové modely košil BANDI, kde najdete také košile v akčních cenách.

Značkové prodejny BANDI

Přijďte si černý pánský oblek vyzkoušet do nejbližší značkové prodejny BANDI. V případě, že bude potřeba oblek trošku poupravit na vaši míru, je vám k dispozici v prodejně odborná krejčová. 

Mohlo by vás zajímat