Obleky

Pánský černý oblek TAILORED FIT Arante z prémiové kolekce

Univerzální oblek v duchu klasické elegance

Hledáte klasický černý oblek, se kterým uděláte perfektní dojem prakticky kdekoli? V pánském obleku BANDI Arante můžete vyrazit do kanceláře i na obchodní jednání s významným partnerem. Stejně tak se v něm můžete vydat na kteroukoli společenskou událost. Například do tanečních, na ples nebo na svatbu. Pánský oblek Arante doporučujeme také na pohřeb.

V pánském obleku BANDI Arante uděláte dojem ve společnosti i v práci

Střih v harmonii s vaší postavou

Pánský oblek BANDI Arante se vyrábí ve střihu TAILORED FIT, který je vhodný pro muže standardní postavy. Především pro ty, kteří si zakládají na pohodlí a volnosti v pohybu. Nemusíte se obávat, že by se volnější střih negativně podepsal na celkovém vzhledu obleku. Návrháři od BANDI tomu předešli tím, že pro oblek zvolili zúžené klopy a zešikmené kapsy saka. Tyto designové prvky pomáhají opticky zeštíhlit vaši postavu.

Celkově střízlivý a minimalistický design obleku je ozvláštněn stylovým odznáčkem BANDI v klopě saka.

Materiál hebký na dotek

Černou látku tvoří speciální kombinace vláken. Oblek se díky nim nemačká. Nemusíte se proto bát, že byste v něm vypadali neupraveně.

Celkový dojem z obleku umocňuje podšívka, která se vyznačuje bohatým zastoupením měďnatého vlákna. Tato speciální příměs dělá podšívku nejen hebkou na dotek, ale také hypoalergenní. To oceníte, pokud jste alergici nebo máte citlivou pokožku.

Černý oblek vám dává volnou ruku při kombinacích

Černá barva obleku je univerzální. To vám umožňuje sladit pánský oblek s košilemi i doplňky různých odstínů. Vytvoříte tak outfit pro každou příležitost. V tomto oblečení budete působit seriózně a zároveň sebevědomě. 

Pokud jste příznivcem klasické elegance, jistě vás potěší možnost zkombinovat oblek Arante s bílou košilí a jednobarevným motýlkem. V tomto outfitu zazáříte na svatbě, v tanečních nebo na plese. Ve večerních hodinách můžete pánský oblek BANDI Arante doplnit také košilemi tmavých barev. Exkluzivně vypadá s šedou, tmavě modrou a s bordó košilí. Stojí za zmínku, že tyto kombinace se velmi líbí ženám.

Přijďte si pro oblek na míru

Cena pánského obleku BANDI Arante z prémiové kolekce je 12.499 Kč. Navíc můžete přímo na prodejně využít služby pánské krejčové, která se postará, aby vám oblek naprosto seděl. Díky tomu se budete cítit opravdu sebejistě a k tomu ještě ušetříte čas za dodatečné úpravy.

Vyzkoušejte si oblek Arante ve značkové prodejně Pánské obleky BANDI. Při šálku lahodné kávy vám odborní poradci pomohou vybrat tu správnou velikost. Přitom vám doporučí další oblečení a obuv, které budou s oblekem ladit a ve kterých budete vypadat dokonale.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že váš celkový vzhled ovlivňuje i typ límečku košile? Jiný límeček bude slušet mužům se štíhlým dlouhým krkem, jiný zase mužům s krkem krátkým a silným. Přečtěte si, jak vybrat pánskou košili se správným límečkem a vypadat tak skvěle.

Mohlo by vás zajímat