Obleky

Pánský oblek BANDI Agnello, Tailored Fit

Objevte kouzlo nadčasové elegance luxusního vlněného obleku Agnello z prémiové kolekce BANDI. Klasický model v noblesní černé barvě nadchne každého opravdového gentlemana s náročným vkusem a vášní pro styl a kvalitu.

Elegance a vznešenost černé klasiky

Krása pánského obleku Agnello spočívá v rafinované eleganci jeho černé barvy, která nechá vyniknout vaši osobnost v mnoha jedinečných outfitech. S lehkostí můžete černý oblek kombinovat s košilemi a doplňky všech barev a vzorů. Doporučujeme pro vysoce formální pracovní a společenské události.

Pánský oblek BANDI Agnello v dokonalé kombinaci na denní nebo večerní slavnostní událost

Outfit pro úspěšný business

Noblesu a eleganci černého obleku BANDI Agnello ocení v práci především muži, kteří potřebují zdůraznit svou autoritu a vysoké postavení. Profesionálové, kteří dbají na svůj dokonalý vzhled a vyžadují respekt u druhých. Skvělý dojem uděláte na prezentaci nového projektu i obchodním jednání.

Pánský oblek BANDI Agnello
Oblek BANDI Agnello spolu s bílou košilí a výraznou kravatou s proužky v manažerském outfitu

Ženich, kterému nikdo neodolá

Hledáte pro ženicha jedinečný oblek, ve kterém jej nikdo nepřehlédne? Stylově vytříbený oblek BANDI Agnello je pro tradiční a honosné svatby v kostele či historických prostorách zámku dokonalou volbou. Ženich bude v tomto vysoce elegantním modelu působit vždy výrazně a mužně.

Pánský oblek BANDI Agnello, Tailored Fit
Pánský oblek BANDI Agnello doplněný o světlou vestu a elegantní regatu – dokonalý outfit pro ženicha

Magické večerní pokušení

Pro slavnostní události po západu slunce doporučujeme kombinaci černého obleku a intenzivních, tmavších odstínů košile, vesty a doplňků. Tmavě modrá, bordó nebo petrolejová barva dodají vašemu outfitu žádoucí rafinovanost. Skvěle tak zapůsobíte na divadelní premiéře i reprezentačním plese.

Pánský oblek BANDI Agnello, Tailored Fit
V obleku BANDI Agnello doplněném tmavou vestou, temně modrou košilí a doplňky zaujmete neotřelou elegancí

Stylově na slavnostní příležitosti

Špičatá „peaková“ klopa spolu s klasickým střihem a černou barvou luxusní látky povyšuje charakter obleku na vyšší formální úroveň. Díky těmto prvkům se z obleku stává dokonalý základ slavnostního outfitu na všechny denní i večerní společenské a oslavné události.

Pánský oblek BANDI Agnello, Tailored Fit
Pánský oblek BANDI Agnello, Tailored Fit – detail slavnostní „peakové“ klopy a doplňků

Luxus bez kompromisů

Luxusní materiály, oblíbený střih Tailored Fit a špičkové zpracování obleku BANDI Agnello ocení především muži standardní a štíhlé postavy, kteří vyžadují dokonalý vzhled a maximální komfort bez kompromisů.

Cena pánského obleku BANDI Agnello, Tailored Fit je 12.999 Kč. Elegantní model pro vysoce formální společenské události vám otevře bránu do světa stylové elegance a vzrušujících společenských zážitků.

Původní cena: 12.999 Kč
Nová akční cena: 7.999 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč
Mimořádná nabídka platí jen do vyprodání zásob.

K obleku doporučujeme

Ujistěte se, že máte ke svému novému obleku dostatek pánských košil do práce i na slavnostní události. Vyberte si z pestré nabídky nových modelů v moderních barvách a vzorech. Přijďte si je vyzkoušet do značkové prodejny BANDI nebo objednejte z pohodlí domova v e-shopu BandiVamos.cz.


Přijďte na šálek lahodné kávy do prodejny

Navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu BANDI a oblek Agnelo si v klidu a pohodlí vyzkoušejte. Nechte si poradit od odborných poradců a nad šálkem výtečné kávy BANDI proberte svá přání. Ochotně vám poradí s výběrem správného obleku, kožené obuvi, dalšího oblečení a všech módních doplňků.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Pánské přechodové kabáty BANDI

Nakupujte v e-shopu

Šetřete svůj čas a nakupujte stylové oblečení, obuv a módní doplňky v e-shopu BandiVamos.cz. Podívejte se na nabídku pohodlných svetrů a roláků, bavlněných kalhot, elegantních košil, volnočasových sak nebo kožené obuvi a vytvořte si outfit ve vlastním stylu.

Mohlo by vás zajímat