Obleky

Pánský oblek BANDI, Anterio Blu, Slim Fit

Rádi vybíráte oblečení podle moderních trendů? Hledáte výjimečný outfit na denní nošení do práce i do společnosti? Pořiďte si stylový vlněný oblek BANDI, Anterio Blu. Prémiový model v příjemné modré barvě je pro vás tou správnou volbou. 

Pánský oblek BANDI Anterio Blu Slim Fit v kombinaci s košilí Fragione Bianco, kravatou Casio 06 a koženou obuví Turin Maron

Netradiční barva v tradičním provedení

Návrháři značky BANDI vybrali modrou barvu ve stylu nejnovějších módních trendů. Design saka s rovnými kapsami je již léty prověřená nadčasová klasika a v kombinaci s dvěma rozparky tvoří odkaz tradičního oblekového krejčovství.

Oblek pro manažera, ženicha i milovníka oblekových outfitů

Svou jedinečnou barevností ve středním odstínu modré je oblek předurčen především pro denní nošení do zaměstnání a na všechny společenské akce. Vyniknete v něm při obchodním jednání i během svatebního obřadu. Váš vytříbený vkus jistě ocení i přátelé při setkání ve vyhlášené kavárně nad skleničkou dobrého drinku.

Pánský oblek BANDI Anterio Blu Slim Fit v kombinaci s košilí Ermino Azzur a kravatou Alquez Sabbia

Oblíbený střih a originální vlněný materiál

Vyštíhlený střih Slim Fit modelu BANDI, Anterio Blu je oblíbený především u mužů štíhlé a standardní postavy. Stylový oblek nabízí maximální pohodlí a velkou volnost při pohybu. 

Unikátní látka s vysokým podílem vlny je svou lehkostí a prodyšností vhodná na každodenní pohodlné nošení. K vysokému komfortu přispívá také speciální podšívka s měďnatým vláknem, která v letním horku příjemně chladí a v chladných měsících naopak zahřeje.

Pánský oblek BANDI Anterio Blu Slim Fit v kombinaci s košilí Ermino Azzur a kravatou Alquez Sabbia můžete pro chladnější dny doplnit například odlehčeným vlněným kabátem BANDI Lucasso Grigio

Cena pánského obleku BANDI, Anterio Blu: 14.599 Kč

Tip

Výměnou košile za triko, rolák nebo svetr vytvoříte stylový volnočasový outfit pro neformální setkání s přáteli. A nezapomeňte na obuv pro volný čas.


Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce nemohli mít i Vy?

Přijďte do vaší nebližší značkové prodejny BANDI, posaďte se do pohodlného křesla a vychutnejte si šálek lahodné kávy BANDI. O všechno další se postará tým odborných poradců. Poradí vám s výběrem obleku, vhodné obuvi a všech doplňků.

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoliv upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. 

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. 

Mohlo by vás zajímat