Obleky

Pánský oblek BANDI, Isideo Marin, Tailored Fit

Luxusní vlněný oblek Isideo Marin z kolekce nových modelů BANDI ve vašem šatníku rozhodně nesmí chybět. Elegantní tmavě modrý oblek se hodí do zaměstnání i pro každou denní a večerní společenskou událost. A to v jakémkoli ročním období.

Pánský oblek BANDI, Isideo Marin, Tailored Fit
Pánský oblek BANDI, Isideo Marin pro muže, kteří se rádi oblékají ve stylu klasických módních trendů

Barva je základ

Temně modrá barva se snadno kombinuje se všemi dalšími odstíny. Díky tomu můžete k obleku střídat své oblíbené košile i kravaty. Pro danou událost a podle svého vkusu si lehce vytvoříte outfity vkusné a konzervativní, stylově nadčasové i hravě nenucené.

Profesionál každým coulem

Potřebujete oblek, ve kterém uděláte perfektní dojem v zaměstnání? Značkový model BANDI Isideo je ideální volbou pro každou pracovní událost. Jako dokonalý profesionál zapůsobíte v kanceláři na důležité obchodní schůzce, konferenci či firemním večírku.

Pánský oblek BANDI, Isideo Marin, Tailored Fit
Pánský oblek BANDI, Isideo Marin, Tailored Fit vždy přidá muži na důrazu, autoritě a sebevědomí

S elegancí a stylem do společnosti

Svatby, promoce, rodinné oslavy, ples, divadlo, pro všechny tyto příležitosti a mnohé jiné se perfektně hodí pánský oblek BANDI Isideo.

Jen pouhým výběrem tmavší společenské košile a kravaty vytvoříte dokonalý outfit na ples. A protože krása celku se skrývá v detailech, nezapomeňte na hravý doplněk, kapesníček do kapsy saka.

Pánský oblek BANDI, Isideo Marin, Tailored Fit
Pánský oblek BANDI, Isideo Marin doplněný vestou Aleco – stylový outfit na svatbu, ples či jinou slavnostní událost

Komfort za každých okolností

Prvotřídní látka obleku s 80% podílem vlněné příze podtrhuje jeho luxusní charakter a zároveň zajišťuje pohodlí při nošení. K maximálnímu komfortu dopomáhá také prodyšná podšívka se speciálním měďnatým vláknem. Proto se můžete spolehnout, že létě v obleku nebude horko a v zimních měsících vás zase příjemně zahřeje.

Mužům se štíhlou a standartní postavou střih Tailored Fit skvěle padne a stále zanechává dost prostoru pro pohyb.

Cena pánského obleku BANDI Isideo Marin, Tailored Fit je 14.799 Kč.

Původní cena: 14.799 Kč
Nová akční cena: 9.799 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč
Akce platí pouze do 31. 7. 2024!

Doporučujeme k obleku

Pro zimní období je vhodné k pánskému obleku pořídit kabát. Měl by být vždy dostatečně dlouhý tak, aby zakryl celou délku saka. Podívejte se na aktuální nabídku pánských kabátů BANDI.


Navštivte nejbližší značkovou prodejnu BANDI

Navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu BANDI. Při šálku lahodné kávy BANDI nebo svěžího drinku si v pohodlí vyberete vše, co potřebujete. Věnovat se vám budou profesionální odborní poradci. Ochotně se vším pomohou a poradí vám s výběrem košile a doplňků pro každou příležitost.

Přímo v značkové prodejně je vám dále k dispozici odborná pánská krejčová, která vám na míru vaší postavy upraví vybrané oblečení. Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. 


Nakupte v e-shopu

Máte to do nejbližší prodejny BANDI daleko a zapomněli jste ke svému novému obleku koupit košili, kravatu, nebo jinou drobnost? Vybírejte v klidu a pohodlí svého domova na e-shopu BandiVamos.cz. Rádi vám vše doručíme až na práh a dokonale zabalené v luxusních dárkových kazetách.

Tip

Svůj nový stylový outfit pozvednete k dokonalosti elegantními manžetovými knoflíčky BANDI. Skvěle zdůrazní slavnostní charakter oblečení a dodají vašemu vzhledu nádech luxusu. Tento módní doplněk by v repertoáru pravého gentlemana neměl chybět.

Věděli jste, že k modrému obleku můžete nosit hnědou i černou společenskou obuv? Podívejte se na koženou obuv BANDI a vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašemu osobnímu vkusu.

Mohlo by vás zajímat