Obleky

Černý pánský oblek COMFORT FIT Austen

Vyberte si zvlášť velikost saka a kalhot

Máte nekonfekční postavu a hledáte oblek, který vám dokonale padne? Pak vám doporučujeme pánský oblek Austen, u kterého můžete kombinovat sako i kalhoty zvlášť, podle toho, která velikost vám bude sedět. Oblek je ušitý v klasickém rovném střihu COMFORT FIT. Ten je vhodný zejména pro objemnější muže s širšími stehny a větším obvodem v ramenou nebo v pase. V obleku se budete cítit pohodlně a uvolněně.

Pánský oblek Austen – outfit do práce

Elegantní kousek na všechny příležitosti

Oblek je vyroben z černého matného materiálu s jemnou krepovou vazbou. Zešikmené kapsy a malá náprsní kapsička s ozdobnou podšívkou, která zastoupí kapesníček, podtrhnou váš stylový vzhled. Černý matný oblek se hodí do zaměstnání, ke zkouškám i k maturitě. Skvěle v něm budete vypadat také na společenských událostech, jako je svatba, ples nebo oslava jubilea.

Pánský oblek Austen – pohled zepředu
Pánský oblek Austen – pohled zezadu

Materiál obleku Austen

Exkluzivní materiál se skládá ze 70 % vlny, 20 % polyesteru a 10 % lyocellu. Kvalitní materiál vám zajistí mimořádný komfort. Budete se v obleku cítit vždy příjemně a pohodlně.

Pánský oblek Austen – detail podšívky
Pánský oblek Austen – detail

Cena saka pánského obleku COMFORT FIT II. Austen je 4.949 Kč, cena kalhot 2.529 Kč. Díky nadčasové černé barvě a exkluzivnímu materiálu jej využijete na všechny společenské události.

Původní cena: 4.949 Kč
Nová výprodejová cena: 2.479 Kč
Ušetříte: 2.470 Kč
Původní cena: 2.529 Kč
Nová výprodejová cena: 1.269 Kč
Ušetříte: 1.260 Kč
Akce platí pouze do 28. 2. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Rady a tipy

Věděli jste, že na pohřeb je jedinou správnou variantou černý a matný oblek? Tento model je i pro tuto potřebu naprosto vhodný. Více pravidel a rad pro oblékání na pohřeb si přečtěte v článku Jak se správně obléknout na pohřeb?

Ke kombinovatelnému obleku Austen se skvěle hodí elegantní kravata. Podívejte se na širokou nabídku exkluzivních pánských kravat BANDI. Zazáříte na každé společenské události i v práci. Přečtěte si, jakou kravatu volit na obchodní jednání, abyste byl úspěšný.

Mohlo by vás zajímat