Obleky

Pánský oblek SLIM FIT Mantario s proužkem

Perfektní volba do kanceláře i na obchodní jednání

V tmavě modrém pánském obleku Mantario budete vypadat dokonale. Decentní vzor proužku podtrhne váš originální vzhled. Oblek je vyroben z tmavé matné látky. Proto je vhodný pro jakoukoliv událost. Doporučujeme ho především manažerům do zaměstnání i k obchodnímu jednání.

Pánský oblek Mantario – úvodní fotografie
Pánský oblek Mantario – úvodní fotografie

Prodyšný oblek pro vaše pohodlí

Elegantní oblek je vyroben z jemného materiálu v tmavě modré barvě. Díky dokonalé prodyšnosti se v něm budete cítit vždy pohodlně. Moderní vyštíhlený střih SLIM skvěle padne mužům se štíhlou a standardní postavou. Kapsy na saku jsou jemně zešikmené, což vám dodá opticky štíhlejší vzhled. Spodní délka kalhot je zúžená tak, aby nohavice dosedly na obuv a netvořily se tak zbytečné varhánky na kalhotách.

Pánský oblek Mantario – pohled zepředu
Pánský oblek Mantario – pohled zepředu
Pánský oblek Mantario – pohled zezadu
Pánský oblek Mantario – pohled zezadu

Materiál obleku Mantario

Látka obleku se skládá ze 70% vlny, 10% viskózy a 20% polyesteru, což zaručuje obleku trvalou formu a stálost s minimální možností pokrčení.

Pánský oblek Mantario – detail podšívky
Pánský oblek Mantario – detail podšívky
Pánský oblek Mantario – detail
Pánský oblek Mantario – detail

Původní cena obleku: 7.799 Kč
Nová výprodejová cena: 3.899 Kč
Ušetříte: 3.900 Kč

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten pravý oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Rady a tipy

Matný oblek Mantario je vhodný do zaměstnání, včetně obchodních jednání. Proč je důležité být správně oblečen do práce a jaký má vliv oblečení na obchodní partnery si přečtěte v článku Jste na obchodních jednáních neúspěšný? Problém může být v oblečení..

Abyste vypadali jako pravý gentleman, doporučujeme vybírat k obleku společenské košile bez kapsičky. Košile s kapsičkou jsou volnočasové a nehodí se k pánskému společenskému obleku. Podívejte se na aktuální nabídku pánských společenských košil BANDI.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.