Bandi » Pánské obleky » Pánský oblek SLIM FIT Mantario s proužkem

Obleky

Pánský oblek SLIM FIT Mantario s proužkem

Proužek pro náročné muže

Pánský oblek SLIM FIT Mantario vám perfektně padne a vy budete vypadat dokonale. Jedinečný jemný proužek v tmavě modré látce tvoří dokonalou image sebevědomého muže.

Oblek je vyroben z tmavé a matné látky. Proto je vhodný pro jakoukoliv událost a v jakémkoliv ročním období. Doporučujeme manažerům do zaměstnání i k obchodnímu jednání. Image sebevědomého muže posílí vaši pozici u obchodního partnera při jednáních.

Pánský oblek Mantario – úvodní fotografie
Pánský oblek Mantario – úvodní fotografie

Popis obleku Mantario

Pánský oblek SLIM FIT Mantario je vyroben z jemného materiálu v tmavě modré barvě s proužky v barvách světle modré a krémové. Pánský oblek Mantario je velmi praktický. Díky dokonalé prodyšnosti se v něm budete cítit pohodlně i při celodenním nošení. Vyštíhlený, vypasovaný střih, jednořadý na dva knoflíky. Délka saka je mírně zkrácená. Kapsy na saku jsou jemně zešikmené, což dodává opticky štíhlejší vzhled. Klopa na saku je zúžená. Šířka klopy je 5 cm. Zadní díl saka zdobí jeden rozparek. Kalhoty jsou střihově vyštíhlené s klínovými kapsami na předním dílu. Spodní délka kalhot je zúžená tak, aby nohavice dosedly na obuv a netvořily se tak zbytečné varhánky na kalhotách. Na zadním díle kalhot je na obou stranách dvouvýpustková kapsa.

Pánský oblek Mantario – pohled zepředu
Pánský oblek Mantario – pohled zepředu
Pánský oblek Mantario – pohled zezadu
Pánský oblek Mantario – pohled zezadu

Materiál obleku Mantario

Složení látky obleku je 70% vlny, 10% viskózy a 20% polyesteru, což zaručuje obleku trvalou formu a stálost s minimální možností pokrčení.

Pánský oblek Mantario – detail podšívky
Pánský oblek Mantario – detail podšívky
Pánský oblek Mantario – detail
Pánský oblek Mantario – detail

Původní cena obleku: 7.799 Kč
Nová výprodejová cena: 3.899 Kč
Ušetříte: 3.900 Kč

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost.

Kde oblek koupíte?

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten pravý oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Rady a tipy

Matný oblek SLIM FIT Mantario je velice vhodný do zaměstnání, včetně obchodních jednání. Proč je důležité být správně oblečen do práce a jaký má vliv oblečení na obchodní partnery si přečtěte v článku Jste na obchodních jednáních neúspěšný? Problém může být v oblečení..

Abyste vypadali jako pravý gentleman, doporučujeme vybírat k obleku společenské košile bez kapsičky. Košile s kapsičkou jsou košile volnočasové, které nejsou vhodné k pánskému společenskému obleku. Podívejte se na aktuální nabídku pánských společenských košil BANDI.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.