Obleky

Pánský oblek TAILORED FIT Gabaldi

Pohodlný oblek do práce i do společnosti

Hledáte jedinečný elegantní oblek, ve kterém se budete vždy cítit velmi pohodlně? Pak je pro vás šedý oblek Gabaldi dokonalou volbou. Jemně žíhaná látka přidá vašemu vzhledu na osobitosti a vy tak vyniknete mezi ostatními muži. Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT doporučujeme mužům standardní postavy, kteří si potrpí na větší volnost v pohybu.

Pánský oblek Gabaldi je ideální volbou do práce i společnosti

Jedinečná textura látky

Oblek je ušitý ze světle šedé matné látky, proto jej vynosíte do kanceláře, na svatbu i další události konané do 18. hodiny. Světle a tmavě šedé nitky vytváří žíhaný efekt a dodávají obleku na výjimečnosti. Navíc jej snadno zkombinujete s volnočasovými kalhotami i riflemi. Budete proto vypadat dokonale na procházce nebo na obědě s přáteli.

Pánský oblek Gabaldi – pohled zepředu
Pánský oblek Gabaldi – pohled zezadu

Lehký a příjemný materiál

Látku obleku tvoří 70 % polyesteru a 30 % viskózy. Díky polyesteru se vám oblek nebude mačkat, proto si udržíte vždy elegantní a upravený vzhled. Podíl viskózy zajišťuje pohodlí a jemnost materiálu, a tak se budete v obleku cítit příjemně po celou dobu nošení.

Pánský oblek Gabaldi v kombinaci s trikem

Cena pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT Gabaldi je 8.359 Kč a jedná se o elegantní kousek do vašeho šatníku.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde vám s výběrem rádi pomohou odborní poradci. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že muži v oblecích mají u žen větší úspěch? Zjistěte, proč tomu tak je a jak to můžete využít ve svůj prospěch.

Mohlo by vás zajímat