Obleky

Pánský oblek TAILORED FIT Gabaldi

Pohodlný oblek do práce i do společnosti

Hledáte jedinečný elegantní oblek, ve kterém se budete vždy cítit velmi pohodlně? Pak je pro vás šedý oblek Gabaldi dokonalou volbou. Jemně žíhaná látka přidá vašemu vzhledu na osobitosti a vy tak vyniknete mezi ostatními muži. Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT doporučujeme mužům standardní postavy, kteří si potrpí na větší volnost v pohybu.

Pánský oblek Gabaldi je ideální volbou do práce i společnosti

Jedinečná textura látky

Oblek je ušitý ze světle šedé matné látky, proto jej vynosíte do kanceláře, na svatbu i další události konané do 18. hodiny. Světle a tmavě šedé nitky vytváří žíhaný efekt a dodávají obleku na výjimečnosti. Navíc jej snadno zkombinujete s volnočasovými kalhotami i riflemi. Budete proto vypadat dokonale na procházce nebo na obědě s přáteli.

Pánský oblek Gabaldi – pohled zepředu
Pánský oblek Gabaldi – pohled zezadu

Lehký a příjemný materiál

Kromě funkčního střihu obleku jistě oceníte i příjemnou látku. Ta je složená z moderního materiálu a vyzdvihuje nejlepší vlastnosti použitých vláken. V obleku Gabaldi budete vždy vypadat elegantně a upraveně, protože se nemačká. Příměs viskózy navíc zajišťuje prodyšnost a jemnost obleku. Budete se v něm tedy cítit příjemně po celou dobu nošení.

Pánský oblek Gabaldi v kombinaci s trikem

Cena pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT Gabaldi je 8.359 Kč a jedná se o elegantní kousek do vašeho šatníku.

Původní cena: 8.359 Kč
Nová výprodejová cena: 4.179 Kč
Ušetříte: 4.180 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde vám s výběrem rádi pomohou odborní poradci. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že muži v oblecích mají u žen větší úspěch? Zjistěte, proč tomu tak je a jak to můžete využít ve svůj prospěch.

Mohlo by vás zajímat