Obleky

Pohodlný modrý kombinovatelný oblek COMFORT FIT Edenio

Pro váš dokonalý vzhled v práci i společnosti

V tmavě modrém obleku uděláte skvělý dojem v kanceláři, na obchodním jednání i pracovní poradě. Stejně tak ho oceníte na společenské události, jako je svatba, návštěva divadla nebo ples. Rovný střih COMFORT je ideální volbou pro muže s větším objemem přes ramena, stehna nebo břicho. Dopřeje vám dostatek volnosti v pohybu.

V obleku Edenio a modré kravatě se můžete vydat do práce, na svatbu i ples

Kombinovatelný oblek vám padne jako šitý na míru

Díky tomu, že si vyberete zvlášť velikost sako i kalhot, budete mít jistotu, že vám oblek bude sedět. Nadčasová modrá barva, s kterou perfektně ladí i originální žíhané knoflíčky, oživí váš vzhled. A to, ať už se v obleku vydáte na pracovní nebo společenskou příležitost.

Pánský oblek Edenio – pohled zepředu
Pánský oblek Edenio – pohled zezadu

Jedinečná kombinace materiálů pro vaše pohodlí

Oblek je ušitý z materiálu, který tvoří 50 % vlny a 50 % polyesteru. Vysoký podíl vlny vám zaručí, že se v obleku budete cítit příjemně. Díky příměsi polyesteru se nemusíte bát, že by se vám oblek příliš mačkal. A to ani tehdy, když strávíte celý den sezením v kanceláři nebo tančením na plese.

Pánský oblek Edenio – detail podšívky
Příklad outfitu do práce i společnosti

Cena pánského saka je 5.939 Kč, cena pánských kalhot je 2.859 Kč a patří mezi prémiovou kolekci.

Sako COMFORT FIT Edenio
Původní cena: 5.939 Kč
Nová výprodejová cena: 3.539 Kč
Ušetříte: 2.400 Kč
Kalhoty COMFORT FIT Edenio
Původní cena: 2.859 Kč
Nová výprodejová cena: 1.659 Kč
Ušetříte: 1.200 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. K ruce vám bude profesionální tým odborných poradců. Ti vám rádi pomůžou s výběrem oblečením na všechny pracovní, společenské i volnočasové příležitosti. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že k modrému obleku se perfektně hodí hnědá i černá obuv? V hnědých botách budete vypadat jako profesionál v práci. Černá obuv je zase jedinou správnou volbou pro večerní společenské události. Prohlédněte si širokou nabídku elegantní obuvi.

Mohlo by vás zajímat