Obleky

Stylový modrý pánský oblek SLIM FIT Boceto

Pohodlný oblek pro každou příležitost

V pánském obleku Boceto uděláte perfektní dojem jak na denní, tak i večerní příležitosti. Elegantní modrý odstín se hodí do kanceláře, na pracovní schůzky i oběd s kolegy. Na osobitosti vám přidá také na plese, v tanečních nebo na oslavách jubileí. V každé situaci budete vypadat dokonale. Jedinečný střih SLIM FIT navíc vytvaruje a zvýrazní vaše mužné přednosti.

Jedinečný modrý oblek vám vždy přidá na osobitosti

Prémiová kolekce pro vaši jedinečnost

Pánský oblek Boceto byl navržen podle nejnovějších módních trendů a je ušitý z matné látky s decentní texturou. Na první pohled vás zaujme jasně modrou barvou. Vynosíte jej na svatbu i do divadla. Moderní špičaté klopy s prošíváním dodají vašemu vzhledu styl. Střih SLIM FIT spolu se zešikmenými kapsami saka navíc opticky ještě zdokonalí vaši postavu.

Elegantní oblek Boceto – Pohled zepředu
Oblek Boceto – Pohled zezadu

Nemačkavý kvalitní materiál

Oblek je mimořádně pohodlný a prodyšný díky vyváženému složení 50 % vlny a 50 % polyesteru. Je velmi lehký, takže se v něm budete cítit příjemně po celý den. Podšívku tvoří jedinečné měďnaté vlákno, které na dotek působí jako hedvábí, a navíc dokonale odvádí vlhkost.

Cena pánského obleku BANDI, model SLIM FIT Boceto je 11.769 Kč a jedná se o ideální volbu pro všechny společenské příležitosti.

Původní cena: 11.769 Kč
Nová výprodejová cena: 8.559 Kč
Ušetříte: 3.210 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost.

Oblek Boceto – detail podšívky z měďnatého vlákna

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde vám s výběrem správné velikosti a střihu pomohou odborní poradci. Profesionální krejčové vám oblek podle potřeb zdarma upraví na míru. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz, ale nenašli? Přečtěte si 4 důvody, proč pánský oblek v e-shopu nenajdete.

Tip pro vás

Věděli jste, že vás lidé mohou hodnotit podle toho, jak se oblékáte? Přečtěte si, s čím oblek zkombinovat, abyste vždy vypadali skvěle.

Mohlo by vás zajímat