Obleky

Světle pískový pánský oblek BANDI Laurenti, Slim Fit

Pánský oblek BANDI Laurenti z kolekce New Season 2023 je kombinovatelný. Můžete si vybrat zvlášť sako, kalhoty i vestu a můžete zvolit rozdílnou velikost každého kusu podle svých potřeb.

Navíc se správnými doplňky vytvoříte mnoho různých outfitů od velmi slavnostního pro ženicha až po ležérní volnočasový. Pro svou barvu a materiál je oblek předurčen především pro denní nošení v letním období.

Nakombinujte si svou velikost a užijte si léto v příjemném obleku, který vám padne jako ulitý.

Světle pískový oblek BANDI Laurenti, Slim Fit
Světle pískový oblek BANDI Laurenti, Slim Fit

Návrháři od BANDI navrhli tento střih jako Slim Fit. To znamená, že je vyštíhlený. Krásně kopíruje postavu a podtrhne tak mužný vzhled. Pánský oblek BANDI Laurenti doporučujeme mužům se štíhlou a střední postavou.

Jedinečné složení látky splňuje zvýšené nároky pro nošení obleku v horkém letním počasí. Jemná vlněná vlákna odvádějí vlhkost. Len a vlákna z tropické rostliny ramie mají absorpční a antiseptické vlastnosti. Jedninečný oblek Laurenti je lehký, prodyšný a na omak velice příjemný.

Díky kombinaci vlněného a rostlinného vlákna vzniká výrazná struktura látky, která je podle světelných podmínek proměnlivá. Každý kus je tedy skutečný originál.


Světlý letní pánský oblek do zaměstnání, na oslavu nebo na svatbu

Outfit do zaměstnání – hnědá nebo koňaková barva obuvi a opasku spolu s šedou kravatou. Protože se jedná o outfit do zaměstnání, v tomto případě bez kapesníčku do saka. (Poznámka: pokud zvolíte obuv a opasek v koňakové barvě, bude vhodné použít taktéž náramkové hodinky s koženým řemínkem v téže barvě.)

Zda zvolíte vestu či ne, je již pouze na vás. Rozhodnutí můžete nechat na počasí. Tak či onak. V pánské vestě budete působit více konzervativním dojmem a počítejte s větší dávkou respetku v práci.

Světle pískový oblek BANDI Laurenti, Slim Fit
Světle pískový oblek BANDI Laurenti, Slim Fit

Outfit na oslavu – proč si obléknout na oslavu v horkých letních dnech pod sako vestu? Vysvětlení je zcela prozaické. Vesta je ušitá celá z oblekové látky. Tudíž je vhodná pro odložení saka mimo oficiální momenty oslavy. Ne při uvítání, přípitku nebo gratulaci. Horko nehorko, v těchto významných chvílích je potřeba mít sako na sobě oblečené vždy.

Návrháři od BANDI navrhli tento střih jako Slim Fit. To znamená, že je vyštíhlený. Krásně kopíruje postavu a podtrhne tak mužný vzhled.

Outfit pro ženicha – dokonalý oblek na svatbu. Pro ženicha s korsáží, pro svatebního hosta bez. Pravidla odložení saka při použití vesty platí stejná, jako u oslav. Již zmíněno výše.


Vzledem k tomu, že je pánský oblek BANDI Laurenti vyroben z látky v přírodní barvě, doporučujeme vybírat doplňky vždy v delikátních pastelových barvách nebo šedé, která se taktéž řadí mezi přírodní barvy. (Poznámka: pastelové nejsou pastelkové!)

Tip na letní volnočasový outfit


Na letní večeři s přáteli nebo na procházku v přímořském letovisku si můžete obléci volnočasové kalhoty. Z pánského obleku BANDI Laurenti si vezměte pouze sako.

Košili vyměňte za kvalitní tričko v bílé barvě a celý elegantní a přitom ležérní outfit doplňte jednobarevnými koženými teniskami. Ty můžou být v barvě bílá, šedá nebo zelenomodrá. A máte dokonalý letní outfit, který jistě doplní letní pohodový večer.

Ceny jednotlivých částí pánského obleku BANDI Laurenti jsou:

Pánské sako BANDI Laurenti 8.399 Kč

Pánské kalhoty BANDI Laurenti 4.499 Kč

Pánská vesta BANDI Laurenti 4.599 Kč


Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce nemohli mít i Vy?

Přijďte do Vaší nebližší značkové prodejny BANDI a svěřte se do rukou odborného poradce. Dejte si v klidu BANDI kafe a proberte spolu, na jakou událost se chystáte či jaké máte přání.

V případě potřeby je vám k dispozici odborná krejčová, která váš vybraný oblek poupraví na míru tak, abyste vypadali skvěle.

Tip navíc

Věděli jste, že u BANDI můžete získat krejčovskou úpravu obleku na míru zcela zdarma? Přečtěte si, co je potřeba udělat, abyste mohli využít AKCI ÚPRAVA OBLEKU ZDARMA

Mohlo by vás zajímat