Obleky

Světle šedý pánský oblek BANDI, Zaccario, Slim Fit

Tento světlý pánský oblek je vhodný především pro denní nošení v letním období. Pro manažery je to vítaná změna barvy obleku do práce, kdy v zimním období oblékají pouze tmavé barvy.

Pánský oblek BANDI, Zaccario pořídíte jak s vestou, tak i bez vesty. Využijete jej do méně formálního pracovního prostředí nebo na denní slavnosti, jako je svatba či oslava jubilea.

Oblek ve světlé barvě je ideálním řešením společenské oblečení na léto

Oblek je navržen ve střihu Slim Fit. To znamená, že je v oblasti pasu vyštíhlený. Díky tomu vám bude pěkně přiléhat k tělu, což zvýrazní vaše mužné rysy. Doporučujeme pro muže štíhlé a střední postavy.

Lněný oblek s příměsí polyesteru a viskózy zaručuje lehkost a prodyšnost. Látka absorbuje vlhkost a nepřijímá pachy. Tyto vlastnosti oceníte především v horkých letních měsících, pro které je tento oblek naprosto ideální. Matná šedá látka s nádechem ledově modrého tónu se pod hřejivými paprsky letního slunce krásně zaleskne a rozzáří celou vaši osobnost.

Letní pánský oblek na svatbu nebo do zaměstnání

Podívejte se, jak můžete oblek BANDI Zaccario kombinovat a docílit tak dokonalého vzhledu pro různé příležitosti.

Outfit pro ženicha

Pánský oblek spolu s vestou Zaccario doporučujeme pro slavnostní události. Na snímku outfit pro ženicha s korsáží a barevnými doplňky, které akceptují barvy šatů a doplňků nevěsty.

Pánský oblek Zaccario v elegantním svatebním outfitu

Outfit pro manažera

Pro letní období velmi vhodná barva pánského obleku do zaměstnání. Ležérně a bez vesty. Lehce a uvolněně. Ovšem i přesto se zachováním dostatku respektu, bez kterého se manažer neobejde.

Pánský oblek BANDI Zaccario
Pánský oblek BANDI Zaccario

Outfit pro slavnostní události

Obdrželi jste pozvánku na svatbu nebo na oslavy jubilea? Budiž vám inspirací tento outfit složený z pánského obleku a vesty. Slavnostní nádech outfitu dodají vhodně zvolené barevné dopňky. V tomto případě kravata a kapesníček do saka. Každý v jiné barvě.

Světle šedý oblek vynosíte na denní společenské a oslavné události ve slunném období

Jak vidíte, pánský oblek BANDI Zaccario je jedinečný oblek, který skutečně využijete při mnoha událostech. Pořídíte jej za 11.599 Kč.


Navíc oblek můžete doplnit o pánskou vestu Zaccario za 3.199 Kč.

Vesta je celá ušitá z oblekové látky. Díky tomu můžete sako bez obav odložit a pořád budete vypadat elegantně a upraveně.

Vestu je možné kombinovat i s jinými obleky v šedých a modrých odstínech. Kombinace dvou barev látek je vždy velmi originálním prvkem pánského outfitu.

Původní cena: 3.199 Kč
Nová výprodejová cena: 2.239 Kč
Ušetříte: 960 Kč
Akce platí pouze do 31. 7. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce nemohli mít i vy?

Přijďte do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI a svěřte se do rukou odborného poradce. Dejte si v klidu BANDI kafe a proberte spolu, na jakou událost se chystáte či jaké máte přání.

V případě potřeby je vám k dispozici odborná krejčová, která váš vybraný oblek poupraví na míru tak, abyste vypadali skvěle.

Mohlo by vás zajímat