Obleky

Tmavě modrý kombinovatelný oblek SLIM FIT Edenio

Elegance do práce i na svatbu či ples

V tmavě modrém obleku uděláte vždy perfektní dojem. V práci podtrhne váš profesionální vzhled a vynosíte ho také na společenské události, jako je svatba nebo ples. Oblek je navíc kombinovatelný. Jaké to má pro vás výhody? Vyberete si zvlášť velikost saka i kalhot, a tak máte jistotu, že vám bude vždy dokonale sedět. Vyštíhlený střih SLIM byl navržený ve stylu nejnovějších módních trendů a skvěle padne mužům štíhlé i standardní postavy. Můžete si být jistí, že podtrhne vaše mužné rysy.

Kombinace obleku a kravaty s diagonálními pruhy je ideální volbou do práce

Nadčasová barva i střihové prvky

Tmavě modrý oblek využijete při pracovních a slavnostních příležitostech. Navíc ho snadno zkombinujete s hnědou obuví, která je ideální volbou do zaměstnání, a černou obuví. Tu vynosíte zase na večerní společenské události. Na eleganci vám přidají moderní zúžené klopy nebo šikmé kapsy.

Pánský oblek Edenio – pohled zepředu
Pánský oblek Edenio – pohled zezadu

Dopřejte si pohodlí

Pečlivě zvolenou kombinaci materiálů tvoří 50 % vlny a 50 % polyesteru. Díky vysokému podílu vlny se v obleku budete cítit příjemně v každém počasí. Příměs polyesteru pak přispívá k menší mačkavosti látky a vy se tak nemusíte bát o váš upravený vzhled. I při celodenním sezení v kanceláři budete vypadat skvěle.

Pánský oblek Edenio – detail podšívky
Příklad outfitu do kanceláře nebo na pracovní jednání

Cena pánského saka je 5.939 Kč, pánské kalhoty stojí 2.859 Kč a jedná se o perfektní volbu do zaměstnání i na společenské události.

Pánské sako BANDI, model SLIM FIT Edenio
Původní cena: 5.939 Kč
Nová výprodejová cena: 3.539 Kč
Ušetříte: 2.400 Kč
Pánské kalhoty BANDI, model SLIM FIT Edenio
Původní cena: 2.859 Kč
Nová výprodejová cena: 1.659 Kč
Ušetříte: 1.200 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde vám profesionální tým odborných poradců ochotně pomůže s výběrem celého outfitu podle toho, na jakou příležitost se chystáte. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

K obleku neodmyslitelně patří i košile. Věděli jste, že správným výběrem barvy košile můžete ovlivnit vaše okolí ve váš prospěch? Přečtěte si, v čem spočívá tajemství bílé košile.

Mohlo by vás zajímat