Obleky

Tmavě modrý pánský oblek TAILORED FIT Farini

Pro váš profesionální vzhled v práci i slavnostní outfit ve společnosti

Tmavě modrý oblek Farini zdobí jemná struktura tvořená protkáním tmavší nitky se světlejší, a tak vám vždy dodá na osobitosti. Perfektně se hodí do kanceláře, na porady i obchodní jednání. Pokud oblek doplníte slavnostnější košilí a kravatou či motýlkem, rázem se proměníte v dokonalého gentlemana i na plese, svatbě nebo oslavě jubilea. Mírně vyštíhlený střih je ideální volbou pro muže standardní postavy, kteří si potrpí na větší pohodlí a volnost v pohybu.

V pánském obleku Farini uděláte perfektní dojem na společenských událostech i v práci

Módní detaily, které vám pomůžou udělat dojem

Originální strukturu látky doplnila módní návrhářka Denisa Vámoš Gróffová jedinečnými detaily, jako je ozdobné prošití saka s dvěma rozparky. Na stylu vám přidají také zešikmené kapsy na saku, které navíc pomůžou zeštíhlit a zdokonalit vaši postavu. Díky modré barvě navíc oblek snadno zkombinujete s černou i hnědou obuví. V práci uděláte dojem profesionála s hnědou obuví, na ples se zase hodí výhradně černá obuv.

Pánský oblek Farini – pohled zepředu
Pánský oblek Farini – pohled zezadu

Kvalitní materiál vám zaručí pohodlí

Oblek je ušitý z důmyslné kombinace materiálu, který tvoří 50 % vlny a 50 % polyesteru. Prodyšná vlna vám zaručí, že se v obleku budete cítit příjemně. Polyester pak zase přispěje k tomu, že se vám oblek nebude mačkat a vy budete vždy vypadat upraveně.

Pánský oblek Farini – příklad outfitu na společenskou událost
Pánský oblek Farini – detail podšívky

Cena elegantního pánského obleku Farini je 11.769 Kč a jedná se o ideální volbu do práce i společnosti.

Původní cena: 11.769 Kč
Nová výprodejová cena: 5.889 Kč
Ušetříte: 5.880 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde se vám bude věnovat profesionální tým odborných poradců. Ti vám pomůžou s výběrem obleku i doplňků tak, abyste vždy udělali perfektní dojem. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Bílá košile by měla být základem šatníku každého muže. Přečtěte si, jak můžete výběrem barvy košile ovlivnit vaše okolí a prohlédněte si pánské košile BANDI, které vynosíte pro všechny příležitosti.

Mohlo by vás zajímat