Obleky

Tmavě modrý pánský oblek TAILORED FIT Farini

Pro váš profesionální vzhled v práci i slavnostní outfit ve společnosti

Tmavě modrý oblek Farini zdobí jemná struktura tvořená protkáním tmavší nitky se světlejší, a tak vám vždy dodá na osobitosti. Perfektně se hodí do kanceláře, na porady i obchodní jednání. Pokud oblek doplníte slavnostnější košilí a kravatou či motýlkem, rázem se proměníte v dokonalého gentlemana i na plese, svatbě nebo oslavě jubilea. Mírně vyštíhlený střih je ideální volbou pro muže standardní postavy, kteří si potrpí na větší pohodlí a volnost v pohybu.

V pánském obleku Farini uděláte perfektní dojem na společenských událostech i v práci

Módní detaily, které vám pomůžou udělat dojem

Originální strukturu látky doplnila módní návrhářka Denisa Vámoš Gróffová jedinečnými detaily, jako je ozdobné prošití saka s dvěma rozparky. Na stylu vám přidají také zešikmené kapsy na saku, které navíc pomůžou zeštíhlit a zdokonalit vaši postavu. Díky modré barvě navíc oblek snadno zkombinujete s černou i hnědou obuví. V práci uděláte dojem profesionála s hnědou obuví, na ples se zase hodí výhradně černá obuv.

Pánský oblek Farini – pohled zepředu
Pánský oblek Farini – pohled zezadu

Kvalitní materiál vám zaručí pohodlí

Oblek je ušitý z důmyslné kombinace materiálu, který tvoří 50 % vlny a 50 % polyesteru. Prodyšná vlna vám zaručí, že se v obleku budete cítit příjemně. Polyester pak zase přispěje k tomu, že se vám oblek nebude mačkat a vy budete vždy vypadat upraveně.

Pánský oblek Farini – příklad outfitu na společenskou událost
Pánský oblek Farini – detail podšívky

Cena elegantního pánského obleku Farini je 11.769 Kč a jedná se o ideální volbu do práce i společnosti.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde se vám bude věnovat profesionální tým odborných poradců. Ti vám pomůžou s výběrem obleku i doplňků tak, abyste vždy udělali perfektní dojem. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Bílá košile by měla být základem šatníku každého muže. Přečtěte si, jak můžete výběrem barvy košile ovlivnit vaše okolí a prohlédněte si pánské košile BANDI, které vynosíte pro všechny příležitosti.

Mohlo by vás zajímat