Obleky

Tmavě modrý pánský oblek SLIM FIT Sergio

Elegantní oblek do práce i divadla

Sháníte oblek, který byste si oblékli na obchodní jednání nebo do kanceláře? Pak byste neměli zapomenout na elegantní tmavě modrý oblek Sergio. Skvěle padnoucí oblek je základem úspěchu. Kromě práce se však hodí i do divadla, na svatbu nebo na ples.

Tmavě modrý oblek Sergio vynosíte do práce i do divadla

Padne jako ulitý

Oblek je ušitý ve střihu střihu SLIM FIT, který padne především mužům štíhlé postavy. Těm zvýrazní jejich mužné rysy. Na saku najdete i zešikmené kapsy, které také pomáhají opticky zdokonalit postavu. Čtyři překládané knoflíčky na rukávech vám navíc ještě přidají na eleganci.

Příjemně se nosí

Látka obleku je velmi lehká a příjemná na dotek. Skoro ani nepoznáte, že na sobě oblek máte. Materiál tvoří z 80 % polyesterová vlákna, která zaručí, že oblek drží tvar za všech okolností. Díky 18 % viskózy se v něm budete cítit příjemně za každého počasí. Zbývající 2 % jsou elastanová vlákna, která látce dodávají na pružnosti.

Tmavě modrý oblek Sergio
Příklad outfitu pro ženicha
oblek Sergio
Tmavě modrý oblek Sergio pro manažera

Cena obleku SLIM FIT Sergio je  8.689 Kč a jedná se o ideální oblek do práce i do divadla.

Původní cena: 8.689 Kč
Nová akční VIP cena: 7.689 Kč
Ušetříte: 1.000 Kč
Pozor, akce platí pouze pro členy VIP klubu BANDI, a to jen do 31. 10. 2021! Nemáte ještě věrnostní kartičku BANDI? Podívejte se, jak ji získat.

Přijďte si elegantní oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců. Díky nim budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Nosíte oblek do práce? Vyberte si k němu takové doplňky, které podtrhnou váš profesionální vzhled. Přečtěte si, jaká kravata a další doplňky by ve vašem šatníku neměly chybět.

Mohlo by vás zajímat