Obleky

Modrošedý pánský oblek TAILORED FIT Ignacio

Elegantní oblek do práce i do společnosti

Modrošedá barva z tohoto dvoudílného matného obleku činí skvělý módní kousek, který by neměl ve vašem šatníku chybět. Můžete si ho vzít jak do práce, tak i do divadla nebo na ples. Hodí se ke světlejším i k tmavším košilím a doplňkům. Oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu TAILORED FIT. Ten se skvěle hodí pro muže štíhlé až standardní postavy, kteří mají rádi dostatečnou volnost pohybu.

Oblek Ignacio bude vaším společníkem v práci i na plese
Oblek Ignacio bude vaším společníkem v práci i na plese

Praktické kapsy a další detaily

Návrhářka Denisa Vámoš Gróffová myslela i na praktickou stránku věci. Vnitřní kapsy saka jsou dostatečně hluboké, aby pojaly peněženku i lístek z šatny. Vnější zešikmené kapsy navíc pomůžou opticky zeštíhlit a vytvarovat vaši postavu. Na rukávech pak najdete čtyři překládané knoflíčky, které dodávají saku potřebnou jiskru elegance.

Oblek Ignacio – pohled zepředu
Oblek Ignacio – pohled zezadu

Až neuvěřitelně hladký a lehký

Velmi působivé vlastnosti obleku propůjčuje materiál, který se ze 70 % skládá z polyesteru a ze 30 % z viskózy. Díky polyesteru je sako velmi lehké a také drží svůj tvar za všech okolností. Viskóza zase zaručuje, že je oblek velmi příjemný na dotek.

Příklad outfitu na ples
Příklad outfitu pro manažera

Cena pánského obleku Ignacio je 8.249 Kč a vezmete si ho na sebe do práce, na ples i do divadla.

Původní cena: 8.249 Kč
Nová akční cena: 7.149 Kč
Ušetříte: 1.100 Kč
Akce platí pouze do 30. 6. 2021!

Přijďte si elegantní oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců. Díky nim budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Podívejte se na pár rad, jak si správně vybrat opasek k obleku. Díky nim už nikdy nešlápnete vedle.

Mohlo by vás zajímat