Obleky

Modrošedý pánský oblek TAILORED FIT Ignacio

Elegantní oblek do práce i do společnosti

Modrošedá barva z tohoto dvoudílného matného obleku činí skvělý módní kousek, který by neměl ve vašem šatníku chybět. Můžete si ho vzít jak do práce, tak i do divadla nebo na ples. Hodí se ke světlejším i k tmavším košilím a doplňkům. Oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu TAILORED FIT. Ten se skvěle hodí pro muže štíhlé až standardní postavy, kteří mají rádi dostatečnou volnost pohybu.

Oblek Ignacio bude vaším společníkem v práci i na plese
Oblek Ignacio bude vaším společníkem v práci i na plese

Praktické kapsy a další detaily

Návrhářka Denisa Vámoš Gróffová myslela i na praktickou stránku věci. Vnitřní kapsy saka jsou dostatečně hluboké, aby pojaly peněženku i lístek z šatny. Vnější zešikmené kapsy navíc pomůžou opticky zeštíhlit a vytvarovat vaši postavu. Na rukávech pak najdete čtyři překládané knoflíčky, které dodávají saku potřebnou jiskru elegance.

Oblek Ignacio – pohled zepředu
Oblek Ignacio – pohled zezadu

Až neuvěřitelně hladký a lehký

Speciální materiál propůjčuje obleku Ignacio velmi působivé vlastnosti. Díky příměsi viskózy je oblek příjemný na dotek a skvěle se nosí. Ostatní vlákna dodávají obleku pevnost, takže si udrží tvar za všech okolností a vy v něm budete vypadat vždy jako ze škatulky.

Příklad outfitu na ples
Příklad outfitu pro manažera

Cena pánského obleku Ignacio je 8.249 Kč a vezmete si ho na sebe do práce, na ples i do divadla.

Původní cena: 8.249 Kč
Nová výprodejová cena: 4.749 Kč
Ušetříte: 3.500 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si elegantní oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců. Díky nim budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Podívejte se na pár rad, jak si správně vybrat opasek k obleku. Díky nim už nikdy nešlápnete vedle.

Mohlo by vás zajímat