Obleky

Tmavě šedý pánský oblek TAILORED FIT Delvio

Stylový oblek s jedinečnou texturou látky vynosíte do práce i na společenské události

Vezměte si tmavě šedý oblek do práce nebo na společenské události, jako jsou plesy, svatby nebo oslavy. Díky jedinečné struktuře materiálu budete oblečeni ve stylu nejnovějších módních trendů.

Pokud jste muž standardní postavy, pak je pro vás pánský oblek Delvio ideální volbou. Mírně vyštíhlený střih TAILORED zvýrazní vaše mužné rysy a zároveň vám dopřeje pohodlí a volnost při pohybu.

V pánském obleku Delvio budete vypadat skvěle v práci i na společenských událostech

Originální látka

Návrháři od BANDI zvolili nevšední tmavě šedou látku propletenou světle šedým vláknem. To zblízka působí jako vzor z jemných teček, který vám přidá na osobitosti.

Moderní design

Váš elegantní vzhled podtrhnou špičaté klopy, dva rozparky a ozdobný pin do klopy saka, který k obleku dostanete jako dárek. Navíc zešikmené kapsy vám pomohou opticky zeštíhlit vaši postavu.

Pánský oblek Delvio – detail podšívky
Pánský oblek Delvio – detail látky

Odolný materiál

Exkluzivní materiál propůjčuje obleku Delvio výjimečné vlastnosti. Díky speciální směsi vláken se budete v obleku cítit velmi příjemně. Látka se příliš nekrčí, takže vám oblek vydrží dlouho jako nový. Elastanové složky navíc dodávají obleku pružnost. Proto se skvěle přizpůsobí vašemu typu postavy.

Pánský oblek Delvio – pohled zepředu
Pánský oblek Delvio – pohled zezadu

Cena pánské obleku TAILORED FIT Delvio je 8.249 Kč a jedná se o stylový módní kousek do vašeho šatníku.

Původní cena: 8.249 Kč
Nová výprodejová cena: 4.249 Kč
Ušetříte: 4.000 Kč
Akce platí pouze do 31. 3. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI. Odborní poradci se vám budou zdarma věnovat a pomohou vám s výběrem oblečení tak, abyste vypadali skvěle při každé příležitosti. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že k šedému obleku se hodí hnědá i černá společenská obuv? Vyberte si z široké nabídky ručně šité kožené obuvi BANDI v e-shopu.

Mohlo by vás zajímat