Obuv

Barevné pánské ponožky CALZINI ve stylové plechovce

Hledáte pohodlné a vkusné ponožky do práce i pro volný čas? Pánské ponožky BANDI z prvotřídní bavlny jsou pro vás dokonalou volbou. Dárková sada obsahuje ponožky v černé, modré a tmavě šedé barvě, které doplňuje jemné kárované prošití. Perfektně se hodí k džínům, k volnočasovým kalhotám i k obleku.

Ponožky CALZINI v dárkové plechovce

Oceníte prodlouženou délku

Ať už sedíte v kanceláři, nebo v divadle, určitě oceníte prodlouženou délku ponožek. Můžete si být jistí, že vám za žádné situace nepůjdou vidět holá lýtka. Podle pravidel společenské etikety je to totiž nevhodné a nepůsobí to dobře.

Pohodlí pro vaše nohy

Prodyšný materiál ponožek zajistí, že se vám nohy nebudou nepříjemně potit ani při celodenním sezení v kanceláři nebo chození po pracovních schůzkách.

Ponožky CALZINI v černé barvě
Ponožky CALZINI v modré barvě
Ponožky CALZINI v šedé barvě

Ideální jako dárek

Ponožky CALZINI ve stylové plechovce představují ideální dárek. Vyhnete se pracnému balení a ušetříte čas. Budete mít jistotu, že věnujete dokonale zabalený dárek. Pro plechovou krabičku se najde i další uplatnění, což muži rozhodně přivítají.

Vyberte si ponožky Calzini v plechové krabičce za 839 Kč a věnujte je jako ideální dárek.


Nakupujte pánské ponožky CALZINI z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo v prodejnách Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Věděli jste, že je zcela nepřípustné, abyste na ples přišli v hnědé obuvi? Vhodná je pouze černá šněrovací obuv. Podívejte se, jak vypadají dokonalé boty na ples, a vyberte si z nabídky značkové pánské obuvi BANDI.

Mohlo by vás zajímat