Obuv

Černá pánská obuv CAPONE

Pohodlné boty nejen do práce a společnosti

Ručně šitá pánská obuv CAPONE vyzdvihne váš slavnostní, volnočasový i pracovní outfit. Perfektně se hodí na každodenní nošení do zaměstnání nebo na pracovní schůzku. Vynosíte je také na ples, do divadla či na oslavu jubilea. Černé pánské boty si můžete vzít i ve volném čase, například na posezení s přáteli a do kina.

Pánská obuv CAPONE nejen do práce a společnosti

Elegantní barva a jedinečný design

V černé matné obuvi uděláte skvělý dojem přes den i ve večerních hodinách. Hodí se například k černému, šedému nebo modrému obleku. Boty snadno zkombinujete také s bavlněnými kalhotami a oblíbenými džínami. Ozdobná textura na botě navíc podtrhne váš perfektní vzhled.

Kvalitní materiál pro maximální pohodlí

Obuv je ručně ušitá z prvotřídní kůže. Díky tomu jsou boty velmi pohodlné a přizpůsobí se tvaru vaší nohy. Vy se tak budete cítit příjemně i po celém dni nošení.

Pánská obuv CAPONE
Pánská obuv CAPONE – detail podrážky

Cena pánské obuvi CAPONE je 1.979 Kč a jedná se o jedinečný kousek, který vynosíte při všech příležitostech.

Nakupujte pánskou obuv CAPONE z pohodlí vašeho domova v e-shopu na www.BandiVamos.cz. Chcete si obuv vyzkoušet? Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám s výběrem poradí profesionální tým odborných poradců. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Záleží vám na tom, abyste se cítili celý den příjemně? Doporučujeme vám nosit ponožky z bambusového vlákna. Podívejte se na širokou nabídku ponožek z bambusového vlákna a vyberte si hned z několika barev.

Mohlo by vás zajímat