Obuv

Pánské ponožky BANDI – zdravá chodidla v pohodlí po celý den

Máte na sobě stylový pánský oblek, padnoucí košili a krásnou kravatu. Ale po vyzutí bot cítíte nepříjemný zápach a váš dobrý pocit ze sebe samého je tentam? Pocení nohou je přirozené. Pokud jej však doprovází zápach, je to problém. Zápach způsobuje několik faktorů. Jedním z nich může být právě nevhodné zvolení ponožek. Pánské ponožky BANDI perfektně odvádějí vlhkost a zabraňují nepříjemnému zápachu. Proto představují skvělou volbu pro každou příležitost. Přečtěte si, čím jsou tyto ponožky tak jedinečné.

Pánské společenské ponožky BANDI – ideální volba k obleku

Popis ponožek z bambusového vlákna

Bambusové vlákno oproti běžným materiálům vyniká jedinečnými antibakteriálními a antimykotickými vlastnostmi. Propouští vzduch a skvěle odvádí vlhkost a pot směrem od vaší pokožky. Díky této termoregulaci snižují v létě teplotu vaší nohy o 2 až 3 °C oproti teplotě okolí. V zimě naopak vaši nohu příjemně zahřejí a vy neprochladnete.

Ponožky z bambusového vlákna jsou navíc velmi měkké a příjemně sedí na noze. Svoje unikátní vlastnosti udržují i po vyprání. Bambusové ponožky v prodloužené délce jsou opatřeny zdravotním lemem, aby vás při celodenním nošení netrápily otlaky na lýtku. Ponožky v této prodloužené délce oceníte k pánskému obleku do zaměstnání, do společnosti i pro volný čas.

Bílé pánské ponožky BANDI
Šedé pánské ponožky BANDI
Černé pánské ponožky BANDI

Společenská etiketa

Extra zvýšená výška ponožek je vhodná zejména k pánským oblekům. To je pro vás výhodné, pokud si ve společnosti vykasáte kalhoty a usednete. Můžete si být jistí, že vám není vidět holenní část nohy.

Barva ponožek by měla odpovídat barvě nohavic nebo být o stupeň tmavší. Zároveň by barva ponožek měla ladit s barvou obuvi. V případě použití hnědých ponožek k hnědému obleku není přípustné mít černé boty. Pokud si vezmete hnědý oblek, je zcela nepřípustné k němu kombinovat černé boty.

Zvolit můžete ponožky barvy černé, hnědé, tmavě šedé, tmavě modré, světle šedé a bílé. Díky tomu je perfektně sladíte s látkou každého pánského obleku a kalhot. Pánské ponožky vybírejte z pohodlí vašeho domova v e-shopu BandiVamos.cz nebo v prodejnách Pánské obleky BANDI.

Doporučujeme

Užijte si absolutní pohodlí v elegantní společenské obuvi, která je zhotovená z prvotřídní kůže. Všechny modely pánské obuvi BANDI jsou ručně ušité a precizně zpracované. Díky tomu je obuv vysoce kvalitní a vydrží vám dlouho jako nová. Podívejte se na široký výběr modelů pánské společenské obuvi vhodné pro každou pracovní i společenskou událost.

Mohlo by vás zajímat