Obuv

Pohodlné pánské mokasíny BANDI

Pro váš dokonalý letní outfit

Hledáte módní obuv na léto, ve které se budete cítit příjemně po celý den? Pak jsou pro vás pohodlné pánské mokasíny BANDI navržené ve stylu nejnovějších módních trendů dokonalou volbou. Skvěle je vynosíte na procházce městem, v restauraci s přáteli i na obědě s rodinou.

Pánské mokasíny BANDI – stylová obuv pro volný čas

Prvotřídní materiál

Exkluzivní mokasíny BANDI jsou ušité z kvalitní broušené kůže, díky tomu vám pánská obuv dlouho vydrží. Lehký a příjemný materiál mokasín navíc zajistí, že se v nich budete cítit vždy velmi pohodlně.

Pánské mokasíny BONUCCI Chiare
Pánské mokasíny GRANDE Nero
Pánské mokasíny SAVALI Marin

Příklady outfitů

Pánské mokasíny skvěle zkombinujete s volnočasovými kalhotami, s oblíbenými džíny i kraťasy. Stejně dobře je vynosíte také k obleku na neformální události, jako jsou oslavy. Přes léto nebudete chtít pánské mokasíny odložit. Stanou se nedílnou součástí vašeho volnočasového šatníku.

Červené mokasíny v kombinaci s volnočasovými kalhotami a sakem
Modré mokasíny v kombinaci s volnočasovými kalhotami a sakem

Podívejte se na exkluzivní nabídku pánských mokasín BANDI v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo navštivte kteroukoli prodejnu BANDI, kde vám s výběrem rádi pomohou odborní poradci. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip navíc

Věděli jste, že se mokasíny nosí pouze naboso nebo s takzvanými ,,neviditelnými“ ponožkami? Přečtěte si, k jakému oblečení se mokasíny hodí, abyste vypadali vždy skvěle.

Mohlo by vás zajímat