Obuv

Unikátní leštidlo na boty, které čistí

Jen s dokonale čistou a vyleštěnou obuví uděláte perfektní dojem

Víte o tom, že obuv je vizitkou muže? Dbejte na to, aby byly vaše boty vždy dokonale čisté a vyleštěné. Pokud chcete působit jako opravdový muž na úrovni, je pro vás čistá obuv nutností.

Nyní vám péči o koženou obuv velmi usnadní unikátní leštidlo BANDI, se kterým to zvládnete rychle a bez námahy. Výsledek bude ohromující, stejně jako váš vzhled. Díky malým rozměrům můžete mít navíc leštidlo stále při sobě. Skvěle se hodí například do dveří auta a vy můžete kdykoli během pár vteřin vyčistit a vyleštit vaši obuv.

Unikátní leštidlo, které zároveň čistí

Účinné a šetrné k vašim botám

Základem nového leštidla je tekutina s unikátním složením a speciální houbička. Díky tomuto jedinečnému spojení leštidlo vaše boty dokonale vyčistí a dodá jim vysoký lesk. Navíc ochrání kožený materiál obuvi a obnoví jeho barvu. Vaše boty tak budou vypadat dlouho jako nové.

Na koženou obuv a oděvy jakékoli barvy

Praktickým leštidlem BANDI vyčistíte a vyleštíte koženou obuv jakékoli barvy. Připravili jsme pro vás tři varianty leštidla – černé, hnědé a čiré. Pokud máte boty jiné barvy než černé nebo hnědé, je pro vás čiré leštidlo ideální volbou. Nová leštidla BANDI se skvěle hodí i na oděvy z kůže a kožené prvky vašeho auta.

Praktické leštidlo BANDI ve třech provedeních pro různé barvy kůže

Skvěle vám padne do ruky

Aby se vám s leštidlem pracovalo co nejlépe a výsledek stál za to, musí se vám dobře držet. Tomu jsme přizpůsobili jeho tvar a povrch. Leštidlo vám tak skvěle padne do ruky a při čištění a leštění bot vám nebude vypadávat z ruky.

Unikátní leštidlo BANDI – detail leštící a zároveň čistící houbičky

Do vaší domácnosti, kanceláře i na cesty

Díky malým rozměrům pro leštidlo snadno najdete místo ve vaší domácnosti, v kanceláři i v autě. Navíc se vám pohodlně vejde i do aktovky nebo kabelky, takže jej můžete mít stále po ruce. Vaše obuv bude vždy čistá a vyleštěná a váš vzhled perfektní.

Nakupujte unikátní leštidla BANDI v e-shopu Bandi Vamos nebo navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat