Partneři

CZECH DANCE OPEN 2018 – generálním partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI

Jste fanoušky standardních a latinskoamerických tanců plných vášně a temperamentu? Pak si nenechte ujít prestižní mezinárodní soutěž Czech Dance Open. Neopakovatelnou atmosféru soutěžních klání v latinskoamerických tancích jste mohli zažít osobně v Ostravar Aréně, nebo sledovat prostřednictvím České televize.

Co všechno jste mohli vidět? Čtěte dále a dozvíte se nejen to.

Czech Dance Open 2018 – Generálním Partnerem Je Módní Značka Pánské Obleky BANDI
Czech Dance Open 2018 – Generálním Partnerem Je Módní Značka Pánské Obleky BANDI

Czech Dance Open Ostrava 2018 se konalo od 6. do 7. 10. v Ostravar Aréně. Během těchto dvou dnů měli diváci jedinečnou příležitost sledovat taneční páry, které patří k absolutní světové špičce ve standardních a latinskoamerických tancích. Všechny páry byly pod drobnohledem zkušených porotců, a právě ti rozhodli, kdo si odnesl vítězný titul. Chcete si tuto atmosféru také užít? Pro více informací navštivte www.czechdanceopen.com.

Hlavním programem celého víkendu bylo Mistrovství světa v latinskoamerických tancích, které si můžete i teď vychutnat z pohodlí domova na ČT Sport.

Víte, jak se na takovou událost správně obléknout? Přečtěte si o tom v článku Kam si vzít pánský smoking.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.