Partneři

Partnerem českého filmu VŠIVÁCI je módní značka Pánské obleky BANDI

Strhující film VŠIVÁCI vypráví příběh dvou bratrů, které rozdělila jedna žena. V hlavních rolích se vám představí například Jiří Langmajer, Ondřej Vetchý nebo Iva Janžurová. Na co se můžete těšit?

Film Všiváci – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI
Film Všiváci – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI

Na jedné straně špičkový neurochirurg (Jiří Langmajer) utápějící se v bludném kruhu operací, alkoholu a milostných avantýr. Na straně druhé jeho horkokrevný bratr (Ondřej Vetchý), který se vrátil z české mise v Afghánistánu, vychovává dvě dcery, ale prohrává svůj boj s dluhy a návratem k normálnímu životu. A všechno to řídí jejich matka (Iva Janžurová). Osudy obou bratrů se prolínají s dalšími postavami kolegů, spolubojovníků a kamarádů. Všichni však mají něco společného. Každý se totiž někdy zachová jako všivák.

Hrají

Jiří Langmajer, Ondřej Vetchý, Iva Janžurová, Tereza Voříšková, Jiří Mádl, Kryštof Hádek, Ondřej Malý, Marek Taclík, Andrea Kerestešová, Tatiana Vilhelmová, Nikol Moravcová, Sabina Remundová a další.

Režie a scénář

Roman Kašparovský

Podívejte se na oficiální trailer k filmu VŠIVÁCI.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.