Tváře BANDI

Vycházející herecká hvězda Vojtěch Babišta – tvář módní značky Pánské obleky BANDI

V současné době se objevuje na filmových plátnech a získává si čím dál více fanoušků mladý nadějný herec z Ostravy. Novou hvězdou českého šoubyznysu je Vojtěch Babišta.

Herec Vojtěch Babišta je oficiální tváří módní značky BANDI
Herec Vojtěch Babišta je oficiální tváří módní značky BANDI

Charismatický herec má za sebou účinkování v oblíbených seriálech, jako je Ordinace v růžové zahradě, Modrý kód nebo Ulice. V roli záchranáře se objevil i v nedávném televizním filmu Dukla 61. Vojta měl nejdříve našlápnuto ke kariéře profesionálního hráče squashe v české reprezentaci. Kvůli zranění ji ale přerušil. Naplno se tak začal věnovat nejen herectví, ale například také moderování a modelingu.

Také v modelingu má za sebou Vojta velmi úspěšnou kariéru. Ujal se role tváře značky Pánské obleky BANDI po boku takových osobností, jako je například herec Martin Stránský nebo Petr Štěpánek. Bude se tak podílet na připravovaných kampaních. Zúčastní se profesionálního focení a natáčení reklamních spotů. Nechybí ani v nové reklamě značky BANDI ,,Jdeš na ples?“ viz níže.

Podívejte se na exkluzivní fotografie Vojtěcha Babišty v elegantním oblečení módní značky Pánské obleky BANDI.

Herec Vojtěch Babišta v pánské vestě Ortisey
Herec Vojtěch Babišta v pánské vestě Ortisey
Herec Vojtěch Babišta v obleku Tamion
Herec Vojtěch Babišta v obleku Tamion
Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.