VIP program BANDI

Pro opravdové milovníky pánské módy a naše věrné zákazníky, kteří u nás pravidelně nakupují, jsme vytvořili VIP program. Užijete si tak exkluzivní slevy, speciální nabídky a další skvělé výhody. Členem se můžete stát hned po prvním nákupu.

Užívejte si exkluzivní slevy a další výhody VIP programu BANDI

Jak na to?

Stačí jednorázově nakoupit jakýkoliv sortiment pánské módy v minimální hodnotě 3.000 Kč v jedné z kamenných prodejen BANDI. Poté se zaregistrujte do věrnostního VIP programu. Můžete přitom využít pomoci odborných poradců přímo v prodejně.

Členství je plně elektronické – po registraci obdržíte přístup k virtuální VIP kartě do vašeho mobilního telefonu. Od té chvíle můžete čerpat všechny slevy a výhody již při dalším nákupu v prodejnách BANDI nebo v e-shopu BandiVamos.cz.

Jaké jsou výhody členství ve VIP programu BANDI?

  • Již po registraci získáte slevu 5 % na nákup nových značkových obleků, oblečení, bot a módních doplňků BANDI. S rostoucím počtem bodů za vaše útraty dosáhnete vyšší úrovně členství, která vám přinese ještě větší výhody.
  • Při koupi obleku za plnou nebo akční cenu budete mít standardní úpravy na míru zdarma. Tato akce se nevztahuje na obleky ve výprodeji.
  • Při nákupu v e-shopu BandiVamos.cz a po přihlášení do systému se vám budou automaticky zobrazovat ceny s vaší VIP slevou.

Co byste měli vědět:

Jak se stát členem VIP programu BANDI?

Udělejte jednorázový nákup v jakékoli kamenné prodejně BANDI ve výši nejméně 3.000 Kč. Současně se při nákupu zaregistrujte do věrnostního VIP programu.

Jak získáte body?

Sbírání bodů je jednoduché. Za každou utracenou korunu při nákupu v kamenné prodejně i v e-shopu získáte body, které se přičítají na váš účet (1 Kč = 1 bod).

Uplatnění výhod VIP programu BANDI

Pro uplatnění výhod VIP programu v kterékoli značkové prodejně BANDI předložte při placení elektronickou kartu z vašeho mobilního telefonu. V e-shopu se vám po přihlášení automaticky zobrazí ceny s vaší VIP slevou.

Kdy dosáhnete vyšší úrovně členství ve VIP programu?

Po překročení hranice 150.000 bodů dosáhnete nejvyšší – zlaté úrovně členství. Pak budete moci čerpat slevu 15 % a využívat všechny prémiové výhody a exkluzivní nabídky.

Jak můžete evidovat stav svých bodů?

V každé kamenné prodejně BANDI vám po předložení elektronické karty odborní poradci sdělí výši vašich nasbíraných bodů.

Jaká je platnost nasbíraných bodů?

Body platí neomezeně od data vzniku vašeho členství. Od toho okamžiku můžete trvale využívat všechny své výhody a slevy.

Jak BANDI nakládá s osobními údaji (GDPR)?

Podrobné informace k osobním údajům najdete zde:

Jak členství zrušíte?

Členství můžete zrušit kdykoli. Stačí nás kontaktovat e-mailem na adrese: gdpr@bandi.cz.

POZOR
Podmínkou pro vydání elektronické VIP karty je vaše registrace u BANDI.
VIP slevy se nevztahují na akční zboží ani na výprodejové produkty. Nelze je sčítat s jinými slevami či akcemi BANDI.