Aktuality

Značkový oblek do tanečních podle vlastního výběru – s mimořádnou slevou 5.000 Kč 

Chystáte se do středoškolských tanečních a potřebujete proto kvalitní společenské oblečení? Jistě si chcete pořídit nový a dokonalý pánský oblek, abyste udělali co nejlepší dojem.

Pro některé domácnosti může koupě takového obleku znamenat větší zátěž na rodinný rozpočet. Majitel módní značky BANDI proto přichází těmto rodinám na pomoc mimořádnou slevou 5.000 Kč. Uplatnit ji mohou na značkové obleky podle vlastního výběru do tanečních a pro další společenské události.

Díky výjimečné slevě si nyní pořídíte dokonalý oblek do tanečních již od 3.799 Kč.

Vykročte na taneční parket v dokonalém obleku BANDI

Taneční jsou pro mladé lidi skvělou přípravou do života. Umění konverzovat a tančit dodává člověku potřebné sebevědomí. A mladý muž v dokonalém obleku, který se umí chovat podle pravidel etikety v každé situaci, podstatně roste na společenském žebříčku.“ říká Andrej Bandi Vámoš. „Rád bych slevou na společenský oblek pomohl některým rodinám čelit současné ekonomické situaci. Pevně věřím, že jim to pomůže při pořizování oblečení, které jejich děti do tanečních potřebují,“ upřesňuje.

Chcete ušetřit za nový značkový oblek? Využijte právě nyní výjimečnou nabídku a pořiďte si společenský model do tanečních za výhodnou cenu. Pokud si jej ve své nejbližší prodejně BANDI zakoupíte právě nyní, dostanete na vybraný oblek výjimečnou slevu 5.000 Kč. Podívejte se, jak ji získat.

Tip pro vás

Navíc si již od 1. 8. 2024 ve všech kamenných prodejnách BANDI můžete pořídit značkový kabát BANDI s jedinečnou slevou 4.000 Kč. Na podzimní cesty do tanečních je elegantní kabát jediná správná volba. Neváhejte a přijďte si pro něj co nejdříve. Podívejte se, které kabáty BANDI můžete koupit se slevou.


Dokonalé obleky BANDI do tanečních

Taneční jsou večerní společenskou událostí, proto doporučujeme černý nebo tmavý oblek bez vzoru – tmavě šedý nebo tmavě modrý. Prohlédněte několik ukázek ze široké nabídky pánských obleků BANDI, které jsou do tanečních perfektní volbou.

Tanečními kurzy, půlkolonou a závěrečnou jejich využití zdaleka nekončí. Ve společenských oblecích BANDI perfektně zapůsobíte také na plesech, svatbách či rodinných oslavách, na zkouškách během studia i v zaměstnání po jeho skončení.

1. Pánský oblek BANDI Corneli Nero se slevou 5.000 Kč

Chcete být králem parketu v tanečních kurzech? Pak je černý model BANDI Corneli Nero s bílou košilí a decentní kravatou tou pravou volbou právě pro vás. K úspěchu vám oblek nejlépe pomůže v kombinaci s doplňky dokonale sladěnými s barvou šatů vaší partnerky.

Pánský oblek BANDI Corneli – váš první krok k úspěchu v tanečních

Původní cena obleku BANDI Corneli Nero: 8.799 Kč
Nová cena se slevou: 3.799 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč

2. Pánský oblek BANDI Noventi Nero se slevou 5.000 Kč

Chcete se „blýsknout“ na tanečním parketu? Dolaďte černý oblek BANDI Noventi Nero tmavě modrou košilí a stylovou modro-šedou kravatou. Zapůsobíte tak velmi elegantním, mužným a sebevědomým dojmem. A přesně to od vás všechny dívky na parketu očekávají.

V outfitu s oblekem BANDI Noventi Nero uděláte mužný dojem

Původní cena obleku BANDI Noventi Nero: 9.499 Kč
Nová cena se slevou: 4.499 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč

3. Pánský oblek BANDI Hilberti Marin se slevou 5.000 Kč

Jděte úspěchu u dívek v tanečních naproti a vsaďte na perfektní první dojem. Elegantní oblek Hilberti Marin z nové kolekce společenských obleků BANDI je pro tanec jako stvořený. Jeho jedinečný, tmavě modrý odstín vám dodá jiskru a správnou dávku noblesy.

V tmavě modrém obleku BANDI Hilberti Marin zapůsobíte jako sebevědomý muž

Původní cena obleku BANDI Hilberti Marin: 9.499 Kč
Nová cena se slevou: 4.499 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč

Doporučení

Značkové obleky BANDI doporučuje taneční mistr a porotce známých soutěží pan Zdeněk Chlopčík

Zdeněk Chlopčík, porotce známých tanečních soutěží
Zdeněk Chlopčík, porotce známých tanečních soutěží

4. Pánský oblek BANDI Lamonte Antracit se slevou 5.000 Kč

Pro taneční, vyberte k tmavě-šedému obleku BANDI Lamonte bílou společenskou košili a elegantní motýlek v tmavším odstínu. Celek dolaďte černou společenskou obuví z pravé kůže. A pak už se nechejte unášet rytmem tance a jedinečným pocitem z pohodlného outfitu a nezapomenutelného večera.

Tmavě šedý oblek BANDI Lamonte Antracit se stylovým motýlkem

Původní cena obleku BANDI Lamonte Antracit: 11.499 Kč
Nová cena se slevou: 6.499 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč

5. Pánský oblek BANDI Oreste Nero se slevou 5.000 Kč

Černý oblek BANDI Oreste Nero v oblíbeném střihu Slim Fit je skvělou volbou outfitu do tanečních pro mladé muže se štíhlou a sportovní postavou. Abyste vytvořili dokonalý pár s vaší taneční partnerkou, nezapomeňte se sladit s barvou jejich šatů či módních doplňků.

Pánský oblek BANDI, Oreste Nero Slim Fit
Pánský oblek BANDI, Oreste Nero v moderním, tmavě laděném outfitu

Původní cena: 12.999 Kč
Mimořádná cena: 7.999 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč

6. Pánský oblek BANDI Hilario Marin se slevou 5.000 Kč

V luxusním tmavě-modrém obleku BANDI Hilario Marin uděláte skvělý dojem na všech večerních slavnostech. Elegantní vlněný materiál podtrhuje prestižní charakter obleku vhodného pro muže, kteří ocení krásu minimalistického designu a vysokou kvalitu zpracování.

Užijte si eleganci tanečního outfitu s vlněným oblekem BANDI Hilario Marin

Původní cena obleku BANDI Hilario Marin: 14.799 Kč
Nová cena se slevou: 9.799 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč

POZOR
Mimořádná nabídka platí od 1. 7. 2024. Akce je omezená skladovou zásobou. Neváhejte a přijďte si pro jeden ze značkových pánských obleků do vaší nejbližší prodejny BANDI co nejdříve.

Tip pro vás

Věděli jste, že vázání kravatových uzlů je velice jednoduchou záležitostí, kterou zvládne každý? Neznalost vázání kravaty spočívá většinou jen v tom, že se s tím mladí muži ještě nesetkali. Podívejte se na návody, jak vázat kravatu, kde sami zjistíte, jak jednoduché to je.


Další společenské obleky vhodné do tanečních

V kolekci společenských obleků BANDI najdete pestrou nabídku exkluzivních modelů do tanečních v duchu nejnovějších módních trendů i klasické nadčasové elegance. Značkové obleky BANDI představují dokonalé spojení jedinečného stylu, prvotřídních materiálů a maximálního pohodlí.

Podívejte se na další modely pánských obleků pro mladé tanečníky.

Obleky do tanečních

Postup pro získání slevy 5.000 Kč na oblek BANDI do tanečních:

  1. Přijďte co nejdříve do své nejbližší značkové prodejny BANDI s dokladem potvrzujícím vaši účast ve středoškolských tanečních kurzech (dopis či email o přijetí do kurzu, stvrzenku o zaplacení, atd.). Jestliže takový doklad ještě nemáte, můžete poradcům na prodejně předložit také platné potvrzení o studiu, ISIC kartu nebo jakýkoliv studentský či žákovský průkaz.
  2. Vyberte si spolu s odborným poradcem jeden z nezlevněných společenských obleků BANDI do tanečních. Tedy takový oblek, který aktuálně není v žádné jiné akci nebo výprodeji se slevou.
  3. Na nákup nezlevněného společenského obleku BANDI do tanečních podle vašeho vlastního výběru dostanete slevu 5.000 Kč.
  4. V případě, že vámi vybraný oblek potřebuje poupravit na vaše míry, využijte služeb odborné krejčové a úpravy zdarma.

POZOR
Mimořádná nabídka platí od 1. 7. 2024. Akce je omezená skladovou zásobou. Neváhejte a přijďte si pro jeden ze značkových pánských obleků do vaší nejbližší prodejny BANDI co nejdříve.


K úspěchu v tanečních vám pomůže správný výběr košile

K vybranému obleku do tanečních doporučujeme slavnostní košili BANDI Giampolo Bianco, ve které zapůsobíte jako dokonalý gentleman. Její prvotřídní bavlněný materiál je příjemný na dotek a odolný proti krčení. Výjimečný model rozzáří nejen váš taneční outfit, ale perfektně doplní váš oblek při dalších událostech.

Slavnostní košile BANDI Giampolo Bianco z prvotřídní bavlny

Cena pánské košile BANDI Giampolo Bianco je 1.995 Kč a nabízí eleganci pro všechny vaše outfity. Bílá klasika je velmi univerzální a proto ji skvěle využijete pro další společenské příležitosti.

Vyberte si z kolekce košil BANDI

Prohlédněte si aktuální kolekci košil BANDI, které do vašeho šatníku přinesou svěží závan energie, mužnosti a elegance. Objednejte si ty pravé kousky podle vašich potřeb a osobního vkusu v e-shopu BandiVamos.cz, nebo si je přijďte osobně vyzkoušet do své nejbližší značkové prodejny BANDI.


Dolaďte si taneční outfit

Doveďte svůj outfit do tanečních k dokonalosti stylovou vestou, společenskou košilí a elegantními doplňky. Tak, abyste vypadali skvěle, cítili se pohodlně a byli dokonale sladěni se svojí partnerkou. Vyberte si z pestré nabídky značkových kousků nové módní kolekce BANDI.


Pořiďte si do tanečních zimní kabát se slevou 4.000 Kč

V chladném podzimním počasí jistě nepůjdete do tanečních nalehko jen v pánském obleku. Byla by však škoda pokazit celkový dojem z dokonalého outfitu tím, že si vezmete sportovní bundu. K obleku se podle společenské etikety bunda nenosí. Jedinou správnou volbou je kabát, který zakrývá celou délku saka.

Proto pro vás módní značka BANDI připravila jedinečnou nabídku. Díky tomu si do tanečních pořídíte značkový zimní kabát s exkluzivní slevou 4.000 Kč. Již od 1. 8. 2024 pouze v kamenných prodejnách BANDI.

Pánský oblek BANDI Gidelio Nero
Pánský oblek BANDI Gidelio Nero

Původní cena kabátu Gidelio Nero: je 11.999 Kč
Nová cena se slevou: 7.999 Kč
Ušetříte: 4.000 Kč

Pánský kabát BANDI Saverio Sabbia
Pánský kabát BANDI Saverio Sabbia

Původní cena kabátu Saverio Sabbia: je 13.499 Kč
Nová cena se slevou: 9.499 Kč
Ušetříte: 4.000 Kč

Jak slevu získat?
Stačí přijít do vaší nejbližší prodejny Pánské obleky BANDI a zakoupit si luxusní zimní kabát Saverio Sabbia nebo Gidelio Nero. A pokud donesete potvrzení o vaší účasti ve středoškolských tanečních kurzech nebo jakýkoli platný průkaz o studiu, získáte na vybraný kabát slevu 4.000 Kč.

POZOR!
Slevu na kabát do tanečních BANDI můžete uplatnit již od 1. 8. 2024 pouze ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI. Akce


Přijďte si vybrat z kolekce obleků BANDI pro sezónu tanečních 2024

Užijte si přípravu do tanečních s radostí. Navštivte svoji nejbližší značkovou prodejnu BANDI a svěřte se do rukou odborného poradce. Ochotně vám pomůže s výběrem správného obleku a poradí s volbou doplňků i kombinováním barev jednotlivých kousků vašeho tanečního outfitu.

Úpravy obleků na míru zdarma – AKCE

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoli upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. 

Využijte AKCI na úpravu obleků zdarma a šetřete svůj čas i peníze.

Mohlo by vás zajímat