Aktuality

Nemáte čas nakupovat ve všední dny? Využijte k poklidnému nákupu státní svátek dne 1. 5. 2017

Prodejna Pánské obleky BA...
Chystáte se 1. máje na nákupy, nebo jen nestíháte nakupovat ve všední dny? Značkové prodejny Pánské obleky BANDI jsou pro vás otevřeny i v den státního svátku 1. 5. 2017, a to po celý den. Máte jedinečnou možnost využít tento den k pohodlnému nákupu pánského společenského oblečení například na svatbu, do zaměstnání či pro volný čas.

Přijměte pozvání na dobrou kávu, při které si s odbornými poradci vyberete oblečení tak, abyste vypadali skvěle a udělali dojem, ať už se chystáte kamkoli.

Více info

NOVINKY z pera návrhářů od BANDI - rychlé přeměny společenských outfitů na volnočasové

Bílé sako BANDI
Návrháři od BANDI si zadali vytvořit na léto 2017 módní outfity pro muže tak, aby propojili volnočasovou módu se společenskou. A nebylo to nic jednoduchého. Jen si zkuste představit bílý oblek pro ženicha na svatbu. Co pak s ním, po svatbě? Přece se nepověsí na věky věků do skříně!? A tady byl prostor pro profesionály, pod vedením zkušené šéfdesignerky Denisy Gróffové.

Podívejte se, jaké kouzla vytvořili návrháři od BANDI a zhodnoťte sami, jak se jim tvorba outfitů pro moderního muže povedla. Vznikly opravdu prvotřídní kousky módního a praktického oblečení, které již brzy najdete v prodejnách Pánské obleky BANDI nebo na e-shopu www.BandiVamos.cz.

Více info

Moderátora Jana Krause v pořadu SHOW JANA KRAUSE obléká značka Pánské obleky BANDI

Moderátora Jana Krause ob...
Každou středu večer ve 21:35 se na televizní stanici PRIMA můžete dívat na talkshow Show Jana Krause. Moderátora Jana Krause v populárním pořadu SHOW JANA KRAUSE obléká značka Pánské obleky BANDI. Zhodnoťte sami, jestli to Janu Krausovi sluší. 

Podívejte se na novou znělku pořadu.

Více info

Reklamní spot Pánské obleky BANDI - znáte z TV

Pánské obleky BANDI - rek...
Reklamní spot módní značky Pánské obleky BANDI. Znáte z televizních obrazovek. 

Reklama BANDI manažer 2017 představuje úspěšného manažera. Profesionála, který ví, že je potřeba mít informace, znalosti, strategii pro jednání a správné oblečení. Toto jsou nutné základy pro skvělé výsledky při obchodních jednáních. Podívejte se na video.

Více info

Obleky k maturitě – speciální SLEVA pouze pro studenty

Obleky k maturitě – speci...
Bojíte se maturity? Oblékněte se správně a půl maturity máte v kapse. Neutrácejte při výběru správného oblečení zbytečně. Využijte speciální SLEVY pouze pro studenty a ušetřete své peníze.

Pořiďte si k maturitní zkoušce pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Corso v ceně 5.999 Kč nyní za zvýhodněnou cenu 3.499 Kč. Ušetříte 2.500 Kč. Odborní poradci od BANDI vám s výběrem vhodného oblečení rádi poradí, abyste vypadali skvěle a měli větší šanci na úspěch.

Více info

Kdo vyhrál hudební CD k filmu MUZZIKANTI? – vyhlášení výherců

Muzzikanti – premiéra čes...
Během měsíce března probíhala na facebookových a instagramových stránkách módní značky Pánské obleky BANDI soutěž o hudební CD k filmu MUZZIKANTI, kterého byla značka partnerem. Účastnit se mohl každý. Stačilo pouze odpovědět na otázku, která skladba je na tomto CD osmá v pořadí. Kdo napsal správnou odpověď „Obleky“ od Pavla Callty, byl zařazen do slosování.

Více info

Chceš se stát známým modelem? Přijď na CASTING značky Pánské obleky BANDI

Casting 2017
Máš možnost stát se známým a úspěšným modelem. Nezáleží na tom, jestli jsi profesionální model, nebo chceš jen využít šanci. Příležitost má každý muž, který chce odstartovat svou novou kariéru. Vyplň přihlášku a přihlas se na casting.


Registrace uzavřena. Vybraným uchazečům byl zaslán e-mail s organizačními pokyny.

Více info

Omezení parkování u prodejny v Olomouci

Prodejna Pánské obleky BA...
Vážení zákazníci,

informujeme vás, že do 30. 6. 2017 dojde k omezení možnosti parkování u prodejny Pánské obleky BANDI v Olomouci. Parkovací místa v ulici V Kotlině nebude možno použít z důvodu částečné uzavírky ulice Velkomoravská.


Více info

Muzzikanti – premiéra českého hudebního filmu

Muzzikanti – premiéra čes...
Zveme vás na nový český film Muzzikanti, který má premiéru 2. 3. 2017. Jedná se o historicky první celovečerní film z Těšínského Slezska, který je nabitý hvězdnými jmény i krásnými písněmi.

Ve snímku uvidíte známé herce, jako jsou například Pavel Kříž, Maroš Kramár, Martin Dejdar, Eva Vejmělková a mnoho dalších. Velkým tahákem je jistě jméno Jarek Nohavica, který ve filmu nejen zpívá, ale i hraje. Partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI.

Více info

Pro natáčení nové reklamy módní značky Pánské obleky BANDI posloužily prostory Tančícího domu v Praze

Natáčení reklamy BANDI
Již brzy uvidíte na svých televizních obrazovkách a na internetu nový reklamní spot módní značky Pánské obleky BANDI.

Reklama BANDI manažer 2017 představuje úspěšného manažera. Profesionála, který ví, že je potřeba mít informace, znalosti, strategii pro jednání a správné oblečení. Toto jsou nutné základy pro skvělé výsledky při obchodních jednáních. Podívejte se na fotografie z natáčení.

Více info

Chystáte svatbu? Nepodceňte přípravu ženicha!

Svatební veletrh
Zveme vás na Svatební veletrh v Pardubicích, který se koná v pátek 27. a v sobotu 28. ledna 2017.

Oblékněte ženicha tak, aby po boku nevěsty vypadal jako chlap a mezi svatebčany zářil. Přijďte se podívat na nové modely pánských svatebních obleků, svatebních vest, slavnostních košilí a kravat či opasků. Ve výstavní expozici BANDI si také prohlédnete novinky ze společenské obuvi. Odborní poradci vám na místě poradí s výběrem vhodného pánského obleku a pomůžou vám zkombinovat i ostatní doplňky tak, aby ženich vypadal dokonale.

Více info

Manžel na hodinu – premiéra nové české komedie

Manžel na hodinu
Máte rádi komedie, u kterých se bavíte od začátku do konce? Zajděte si na novou komedii Manžel na hodinu, která je pokračováním mimořádně úspěšné komedie z roku 2014. Premiéra filmu se koná 22.12.2016. Hlavním partnerem filmu je značka Pánské obleky BANDI.

Čtěte více o filmu a podívejte se na video ukázky ve formě oficiálního traileru a scény BANDI.

Více info

Vánoční otevírací doba a provoz eshopu www.BandiVamos.cz

Pánské obleky BANDI - obl...
Patříte mezi klienty, kteří nakupují vánoční dárky na poslední chvíli? Dárky pro muže můžete vybírat z pohodlí domova a bez stresu i v e-shopu Pánské společenské módy www.BandiVamos.cz.

Pokud vytvoříte objednávku nejpozději v pondělí 19.12.2016 do 15:00 garantujeme vám dodání pod stromeček.


Více info

BANDI děkuje a naděluje policistům, hasičům, záchranářům, příslušníkům vězeňské služby a justiční stráže 50% slevy

Vánoční dárek pro IZS 201...
Vánoční dárek od BANDI pro policisty a záchranné složky. Poděkování za to, že za nás denně v práci nasazují své zdraví i životy.

Mimořádná vánoční akce pro policisty, hasiče, záchranáře a nově také příslušníky vězeňské služby a justiční stráže, letos začne už 9. prosince a potrvá pouze 12 dní. BANDI si cení každodenní rizikové práce členů záchranných složek. Jako poděkování jim přináší dárek ve formě 50% SLEVY na pánskou módu BANDI, a to právě v období Vánoc.

Hasiči, policisté, záchranáři, příslušníci vězeňské služby a justiční stráže budou letos nakupovat od 9. do 20. prosince 2016 ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI společenskou i volnočasovou módu za poloviční ceny. Připravte se na Vánoce a blížící se plesovou sezónu tak, abyste zbytečně neutráceli.

Více info

BANDI předal šek v hodnotě 50.000 Kč výherci soutěže Galashow s latinou 2016

Předávání šeku BANDI
1. října se v Ostravě konalo finále Super Grand Prix v latinskoamerických tancích, které jste mohli vidět také v přímém přenosu na ČT1. Generálním partnerem této akce byla značka Pánské obleky BANDI. Diváci v hale i u televizních obrazovek mohli tipovat vítěze a vyhrát šek v hodnotě 50.000 Kč na nákup v prodejnách Pánské obleky BANDI. 

Ze správných odpovědí tipovací soutěže byl vylosován pan Rubáš z Horšovského Týna. Cenu si byl osobně převzít v plzeňské prodejně Pánské obleky BANDI. Využili jsme této příležitosti a zeptali se vítěze, co s výhrou udělá a jaký z toho všeho má pocit:


Více info

Změna otevírací doby prodejen Pánské obleky BANDI od 1.7.2016

Odborný poradce Pánské ob...
Vážení zákazníci,

s příchodem léta jsme pro vás upravili otevírací dobu prodejen tak, aby vám maximálně vyhovovala.

Přijměte od nás pozvání do příjemného prostředí prodejen Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnějšího pánského obleku a vytvořit celý váš outfit tak, abyste vypadal dokonale.

Podívejte se na novou otevírací dobu prodejen, která platí od 1. července 2016.

Více info

Omezení parkování před prodejnou v Českých Budějovicích

Prodejna Pánské obleky BA...
Vážení zákazníci,

informujeme vás, že od 1.8.2016 dojde k omezení možnosti parkování před prodejnou Pánské obleky BANDI v Českých Budějovicích.  A to z důvodu plánované rekonstrukce parkoviště.  Až do jejího ukončení nebude možné přímo před prodejnou parkovat.


Více info

Neutrácejte zbytečně, právě probíhá velký výprodej zboží na e-shopu

Výprodej zboží na e-shopu
Potřebujete košili do práce nebo novou kravatu na oslavu, ale nechcete zbytečně utrácet? Nepřehlédněte aktuální výprodej, který probíhá na e-shopu www.bandivamos.cz.

Pořiďte si kravaty již za 99 Kč, košile za 299 Kč nebo kalhoty za 599 Kč a mnohem více. Vyberte si z široké nabídky pánského oblečení a oživte svůj šatník. Pozor, vybírejte rychle, zboží je v omezeném množství.


Více info

Hokejista Jaromír Jágr vyměnil dres za smoking od BANDI

Jaromír Jágr v prodejně P...
Slavnostní zahájení ročníku 2016 Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si nenechal ujít také světoznámý útočník a ikona hokeje Jaromír Jágr. Pro tento slavnostní okamžik zvolil černý smoking značky BANDI.

Je potřeba uznat, že zvolil správně, protože pro slavnostní zahájení MFFKV je smoking více než povinností. Jiné oblečení by nebylo vhodné.

Více info

Pozor! Nová adresa prodejny Pánské obleky BANDI - Brno

Interiér prodejny Pánské ...
Od 16. října je prodejna Pánské obleky BANDI - Brno v objektu DORN vedle Vaňkovky. Prodejna na Václavské ulici byla přestěhována.

Srdečně vás zveme do příjemného prostředí nové prodejny, která vás svým originálním interiérem a příjemnou atmosférou jistě zaujme. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem, abyste vypadali dokonale. Užijte si nákupy bez stresu ve výjimečném prostředí, s dobrou kávou a pozorností, kterou vám odborní poradci vždy rádi věnují.

Čtěte více a dozvíte se, kde se nový objekt DORN nachází.

Více info

Pánské spodní prádlo BANDI – pohodlně v každé situaci

Značkové spodní prádlo BA...
NOVINKA Návrháři od BANDI dokončili novou kolekci spodního prádla pro muže. Můžete si vybírat z kvalitních boxerek a nátělníků z přírodních materiálů.

Produkce značkových nátělníků je vhodná nejen pro sportovní aktivity, ale také ke společenskému oblečení. Nátělníky nosí muži pod společenskou košili spolu s oblekem, aby nátělník absorboval pot a nebyl v kontaktu s košilí. To přivítají jejich protějšky, protože nemusí často prát košile. A proč bylo prádlo testováno?

Více info

Natáčení reklamy Pánské obleky BANDI s hercem Martinem Krausem

Natáčení reklamy Pánské o...
Nedávno proběhlo v Praze natáčení televizní reklamy pro módní značku Pánské obleky BANDI se známým hercem Martinem Krausem. Český Belmondo několikrát zablokoval dopravu, když se proháněl noční Prahou na veteránském motocyklu Jawa Pérák s krásnou herečkou za zády.

Režisérka Eva Toulová prozradila, že se bude jednat o velmi akční a originální reklamu. Již v lednu 2016 budete moci na televizních obrazovkách vidět novou reklamu od BANDI. Věřte, že to bude stát za to. 

Podívejte se na backstage snímky z natáčení reklamy BANDI.

Více info

HC Olomouc - obléká a sponzoruje Pánské obleky BANDI

HC Olomouc – sponzor Páns...
V nové sezóně hokejové extraligy 2015/ 2016 je hlavním sponzorem a partnerem hokejového klubu HC Olomouc také módní značka Pánské obleky BANDI. Luxusní obleky, košile, kravaty a další doplňky můžete vidět mimo jiné i na trenérech olomouckých Kohoutů přímo na střídačce při hokejových utkání. Jak jim to sluší posuďte sami při sledování hokeje. 

Olomouckému hokejovému týmu přejeme hodně štěstí a co nejlepší umístění v letošní sezóně. 


Více info

HC Oceláři Třinec - obléká a sponzoruje Pánské obleky BANDI

HC Oceláři Třinec – sponz...
Pánské obleky BANDI můžete vidět, mimo jiné, i na trenérech hokejového klubu HC OCELÁŘI TŘINEC. Jedním ze sponzorů a partnerů hokejového klubu se stala módní značka BANDI. Jak to bude trenérům při zápasech na střídačce slušet, posuďte sami v letošní hokejové extralize.

Znáte skvělého hokejistu Václava Varaďu? Nyní působí v klubu na pozici hrajícího asistenta trenéra. I on je jedním z oblékaných. Podívejte se na fotografie.


Více info

Jdete do tanečních? Čtěte, jak zaujmout ženu

Pánské obleky BANDI - obl...

Každý mladý muž chce v tanečních zaujmout nejen svým chováním, ale i oblečením. Jeho cílem je, aby ženy jevily zájem tancovat a trávit společenské večery především s ním. To znamená, že chce být u žen úspěšný.

Převážná většina mladých mužů si obléká pánské společenské oblečení do tanečních poprvé. A většina si také myslí, že je to oblečení jako každé jiné. To je omyl. Pánská společenská móda podléhá pravidlům. Jaká pravidla to jsou a jakých chyb se mladí muži dopouštějí nejčastěji, nám řekl odborník na pánskou společenskou módu, majitel módní značky Pánské obleky BANDI, Andrej Bandi Vámoš


Více info

Motocykl JAWA Pérák 250/11, veterán - Součást interiérů prodejen BANDI

Motocykl JAWA Pérák 250/1...
Málokdo již dnes ví, co znamená nápis na motocyklech JAWA. Skoro každý z nás se někdy s tímto motocyklem setkal. Mnozí z nás viděli nepojízdný motocykl ve stodole u dědy, jiní zase v rodinném albu, kde se fotí strejda s dětmi na Jawě.

JAWA je velký kus české technické historie, která se v dobách minulého století prolínala několika generacemi. Poválečný technický zázrak JAWA byl bohužel v 60. letech tehdejším komunistickým režimem totálně rozložen. Slavná a světová značka neměla již žádnou šanci obstát v konkurenčním prostředí japonských moderních motocyklových značek. Dnešní JAWA Divišov je známá ve světovém plochodrážním sportu.


Více info

10 důvodů proč koupit pánský oblek u Pánské obleky BANDI

Manažer v outfitu od BAND...

1) Modely pánských obleků a použité látky sledují trendy světové módy.

2) Ceny obleků jsou dostupné široké veřejnosti v rozpětí od 2.999 do 6.999,- Kč.

3) V obleku od Pánské obleky BANDI se budete cítit pohodlně.

4) Oblek vám upraví na míru ZDARMA profesionální krejčí od BANDI. Seznamte se s akcí úpravy pánských obleků ZDARMA.


Více info

Muži z Pražského filharmonického sboru ve smokingu od BANDI VAMOS

Pražský filharmonický sbo...

Je nám velikým potěšenímm, že můžeme oblékat desítky mužů z Pražského filharmonického sboru do smokingů, smokingových košil, motýlků a společenské obuvi.

Pražský filharmonický sbor je špičkovým vokálním souborem s téměř osmdesátiletou tradicí. Mezi jeho koncertní partnery patří nejlepší světové orchestry, např. Berlínská filharmonie, Královský orchestr Concertgebouw v Amsterodamu, Vídeňská filharmonie, Orchestr lipského Gewandhausu, Symfonický orchestr BBC v Londýně, Bostonský a Sanfranciský symfonický orchestr a samozřejmě Česká filharmonie.

Více info

Jak správně nosit pánský oblek, abyste vypadali skvěle

Pánský oblek BANDI, model...
Každý muž něco sleduje tím, že se oblékne do pánského obleku. Minimálně to, že chce vypadat dobře. Když si ale k tmavému obleku vezme bílé ponožky nebo má krátké nohavice u kalhot, celkový dojem tím naprosto zkazí. Všechny tyto a další prohřešky mohou ovlivnit úspěch každého muže. Kde? Například u manažerů v práci, uchazečů při pohovoru o zaměstnání nebo studentů u zkoušek. Také mohou být mínusem pro muže na svatbě nebo těm, kteří se chystají na rande.

Jak těmto chybám předejít a vypadat v obleku skvěle?  Přečtěte si základní rady, bez kterých se žádný muž neobejde.


Více info

Bojíš se zkoušek? Čti, jak vyzrát na zkušební komisi

Takto má vypadat student ...
Na zkoušející děláš dojem svými vědomostmi. Ale co když je nemáš? Nikdo se přece nenaučí všechno. Znáš přísloví, že ŠATY DĚLAJÍ ČLOVĚKA?

Je všeobecně známá věc, že se za dobré a vhodné oblečení může skrýt hodně nedostatků. Jenže to má háček. Oblečení se musí umět dobře vybrat. Když si na sebe oblékneš například drahý a lesklý oblek - komisi provokuješ, protože působíš příliš okázale. Nebo máš červenou kravatu - dráždíš zkoušející, protože působíš příliš sebevědomě. Komise tě může potopit jen proto, že se jim nelíbí, jak jsi oblečený. Tvým cílem u zkoušky je uspět. Takže se v žádném případě nesnaž experimentovat. Drž se osvědčených návodů, které ti k tvému úspěchu pomůžou. Jak tedy na to?


Více info

Pánské obleky BANDI daruje krev lidem, kteří ji potřebují

BANDI daruje krev
Zaměstnanci společnosti BANDI VAMOS s.r.o., značka Pánské obleky BANDI, darují krev, aby pomohli druhým. Třeba právě tato darovaná krev pomůže k uzdravení nebo záchraně života. Dárcovství od BANDI proběhne v krevních centrech na celém území ČR a bude využita při vážných operacích, nehodách a transfuzích.

DARUJTE KREV. Nikdy nevíte, kdy ji budete potřebovat i vy.
Podívejte se na seznam lidí, kteří svou krev již darovali. Mezi nimi je také majitel módní značky Pánské obleky BANDI, Andrej Bandi Vámoš.

Více info

Pozvánka pro nevěsty a ženichy na Svatební veletrh v Petrovicíh u Karviné

Nevěsta s ženichem v oble...
Zveme vás na výstavní expozici Pánské obleky BANDI, kde vám odborní poradci BANDI poradí s výběre obleku pro ženicha a všech doplňků, aby vypadal skvěle. Dozvíte se, jak nosit pánský oblek, abyste se neztrapnili, jak jej udržovat, aby vám vydržel co nejdéle jako nový a spoustu dalších tipů.

Přijďte se podívat 28. února na Svatební veletrh na zámečku v Petrovicích u Karviné. Uvidíte nejen nádherné obleky pro ženicha od BANDI, ale také spoustu zajímavostí pro nevěsty, ochutnávky a spoustu dalších. 


Více info

Billboardová kampaň 2015 - Co Bůh stvořil, BANDI oblékne.

Billboard BANDI - Co bůh ...
Pánské obleky BANDI přichází s kontroverzní reklamní kampaní. "Co Bůh stvořil, Bandi oblékne". Toto heslo září do dálky na stovkách billboardových ploch po celé České republice společně s nahou postavou "Adama".

Ovšem původní grafický návrh vypadal trochu jinak. „Adam“ měl být tak, jako ho Bůh stvořil, tedy bez fíkového listu. Modelem této kampaně se stal bývalý finalista soutěže Muž roku, Michael Suchomel, který souhlasil tím, že bude na billboardech úplně nahý. 

Přečtěte si v článku rozhovor s majitele značky, Andrejem Bandi Vámošem. Dozvíte se například, proč se k takové reklamě rozhodl.


Více info

Výsledky AKCE Billboard BANDI 2015 - vyfoť se u billboardu BANDI a dostaneš kravatu ZADARMO

BANDI billboard 2015 - vy...
Během měsíce ledna probíhala AKCE BANDI Billboard 2015. Této akce se mohl zúčastnit každý. Stačilo pouze poslat dle zadaných podmínek vlastní fotografii u billboardu BANDI s Tomášem Vernerem a vyplnit soutěžní formulář.

Nejen že všichni, kteří splnili podmínky soutěže, dostali VOUCHER na kravatu ZDARMA. Ale také byli všichni zařazeni do slosování o 12 VOUCHERŮ pro odběr pánského obleku v jakékoliv hodnotě!

Jste zvědaví, kdo z vás byl vylosován a získal jeden z dvanácti VOUCHERŮ?

Více info

Půlkolony středoškolských tanečních ELÁN - Zdeněk Chlopčík

Středoškolská taneční, pů...

Čas půlokolon středoškolských tanečních je tady. Mladé páry můžou předvést svým rodinným příslušníkům a kamarádům vše, co se naučili v prvních lekcích tanečních. Tento čas půlokolon je jakousi pomyslnou polovinou doby, kdy se mladí tanečníci učí společenským tancům. 

My jsme navštívili prestižní středoškolská taneční, které pořádá taneční škola ELÁN, a kterých je BANDI VAMOS - Pánské obleky partnerem. Kurzy vede taneční mistr Zdeněk Chlopčík, známý též jako porotce soutěže pořadu České televize STAR DANCE - Když hvězdy tančí, spolu se svou manželkou Brigitou.

Podívejte se, jak to na takové středoškolské půlkoloně u tanečního mistra Zdeňka Chlopčíka a Brigity Chlopčíkové vypadá.

Více info

Dokonalé proměny mistra společenské etikety Ladislava Špačka

Ladislav Špaček 1
Pokud byste chtěli hledat dokonalost v oblékání, může Vám být příkladem mistr společenské etikety, pan Ladislav Špaček. Pro mnohé muže bude jistě skvělým vzorem jak se obléknout pro určitou událost. 

Každá společenská událost vyžaduje jiný charakter celkového outfitu pro muže. Pokud se oblékáme například na ples platí zde zcela jiná pravidla než oblečení do zaměstnání nebo na obchodní jednání.

Podívejte se na další snímky dokonalé proměny pana Ladislava Špačka.


Více info

Proměna šatníku Sámera Issy. V prodejně BANDI z něj udělali stylového elegána.

Sámer Issa v prodejně Pán...
Myslíte si, že nelze spojit pánskou společenskou módu a moderní rebelský styl? Omyl. Stačí znát pár triků a nebát se nového, tvrdí módní stylisti od BANDI. Chtěli tak dokázat, že dva úplně odlišné styly v oblékání jdou skvěle zkombinovat. A proto oblékli zpěváka Sámera Issu.

Spojili pánské obleky, košile i kravaty se Sámerovou extravagancí, osobitostí a uvolněným stylem. Výsledek zaskočil nejen populárního zpěváka, ale také všechny jeho fanoušky a média.

Jak proměna Sámerova stylu dopadla? Podívejte se do fotogalerie a nechte se inspirovat.


Více info

Už jste stanovili datum svatby? Ženichové a nevěsty, zveme vás na svatební veletrh v Pardubicích.

Svatební veletrh Pardubic...
Ženichové a nevěsty, srdečně vás zveme na další ročník Svatebního veletrhu v Pardubicích. Veletrh bude probíhat ve dnech 30. – 31. ledna v budově ČSOB Pojišťovny na Masarykově ulici. Naleznete zde inspiraci pro svůj nejdůležitější den v životě.

Organizace a plánování svatby vyžaduje spoustu času a někdy i trpělivosti. Nenechávejte přípravy na poslední chvíli. Pokud se rozhodnete veletrh navštívit, rozhodně nebudete litovat. Chcete vědět, na co se můžete těšit? Čtěte dál.

AKCE JIŽ PROBĚHLA

Více info

Výherci pánského obleku v marketingové akci BANDI OH v Soči 2014

Voucher pro odběr pánskéh...

Podívejte se na výsledky slosování zaslaných e-mailů ke spotu BANDI v České televizi na OH v Soči 2014.

Kromě kravaty zdarma za zaslaný e-mail postoupili všichni diváci do slosování o 13 luxusních pánských obleků BANDI, dle vlastního výběru.

Podívejte se, kdo pánský oblek získal.


Více info

Nabídka zaměstnání ve stabilní společnosti

Interiér prodejny BANDI V...

Pánské obleky BANDI Vám nabízí stabilní zaměstnání s možností profesního růstu. Jste-li uchazečem s úplným středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním, máte-li zájem o čistou a nejednotvárnou práci za velice kvalitní ohodnocení, pak právě pro Vás je vhodná nabídka zaměstnání na několika volných pracovních pozicích u společnosti BANDI VAMOS s r.o.

Podívejte se na aktuální volná pracovní místa jako jsou manažer e-shopu, poradce v kamenných prodejnách nebo mistr krejčová ve městech Ostrava, Praha, Olomouc, Pardubice nebo Plzeň. A navíc ... výsledek Vaší práce bude vždy vidět!

 

Zvládne herec Jan Čenský alias primář Suchý uvázat kravatový uzel v seriálu Ordinace v růžové zahradě?

Dana Morávková a Jan Čens...

Jak si poradí herec Jan Čenský alias primář Suchý s vázáním kravaty a jak bude v oblečení od BANDI vypadat? Na jakou událost se chystá a s kým na ni půjde? Dívejte se na další díl Ordinace v růžové zahradě 2, ve čtvrtek 27. února ve 20:20 na TV Nova.

Čtěte více a dozvíte se, které prvky oblečení od BANDI bude mít Jan Čenský na sobě oblečené ve čtvrtečním dílu Ordinace v růžové zahradě 2.

Více info

Změní svou image Martin Zounar v seriálu Ordinace v růžové zahradě? Co se s ním stane?

Ordinace v růžové zahradě...
Ve čtvrtečním díle Ordinace v růžové zahradě 2, jste viděli Martina Zounara alias doktora Bobo Švarce, jak v oblečení od BANDI předvádí dokonalou souhru manžetových knoflíčku BANDI a hodinek. Viděli jste také, jak mu leží v žaludku nová kolegyně doktorka Andrea, se kterou neměl zrovna příjemné seznámení.

Sledujte další díl a nechte se překvapit s čím zase Bobo Švarc přijde a jestli se něco od BANDI opět na scéně objeví. Čtěte více a dozvíte se, které věci od BANDI měl Martin Zounar alias Bobo Švarc na sobě v minulém dílu.


Více info

Muž roku 2013. Kdo se stal nejhezčím mužem České republiky?

Muž roku 2013

Kdo se stal nejhezčím mužem České republiky? 23. srpna se uskutečnil finálový Galavečer soutěže MUŽ ROKU. Porota spravedlivě vyhlásila vítěze z dvanácti finalistů, kteří bojovali o titul Muž roku 2013 v několika disciplínách. Nechyběla promenáda ve spodním prádle nebo velice kreativní volná disciplína.

Výtěz této prestižní soutěže, Antonín Beránek, bude reprezentovat Českou republiku na světové soutěži Mister International v Jakartě. Na vyhlášení sympatického jednadvacetiletého studenta z Brna se podílel také nejkrásnější Muž Světa Ali Hammoudem.

Více info

Pozvánka pro ženichy a nevěsty na svatební veletrh v Brně

Novomanželé BANDI VAMOS ...

Nevěsty a ženichové, zveme vás na svatební veletrh v Brně. Přijďte si prohlédnout nádherné svatební obleky a další doplňky pro ženicha. Odborní poradci BANDI vám vše na místě předvedou a vysvětlí tak, aby ženich na vaší svatbě byl hvězdou dne.

Nevíte, jaký pánský oblek a doplňky vybrat pro ženicha na svatbu, aby vypadal dokonale? Vše se dozvíte na svatebním veletrhu v Brně, který se koná ve dnech 25. a 26. ledna 2014.

Více info

Pozvánka pro ženichy a nevěsty na svatební veletrh Nevěsta v OSTRAVĚ

Novomanželé BANDI VAMOS ...

Nevěsty a ženichové, zveme vás na svatební veletrh Nevěsta v Ostravě. Přijďte si prohlédnout nádherné svatební obleky a další doplňky pro ženicha. Odborní poradci od BANDI vám vše na místě předvedou a vysvětlí tak, aby byl ženich na vaší svatbě hvězdou. Navíc je pro vás připravena tombola o hodnotné ceny.

Nevíte, jaký pánský oblek a doplňky vybrat pro ženicha na svatbu, aby vypadal dokonale? Vše se dozvíte na svatebním veletrhu v Ostravě, který se koná 15. - 16. března 2014

Více info

Moderátor TV NOVA Karel Voříšek na TýTý 2012 v outfitu od BANDI VAMOS - Pánské obleky

Je nám velikým potěšením Každý zákazník, který  v prodejnách  BANDI VAMOS - Pánské obleky nakoupí ve dnech 10. 3. 2012, 14. 4. 2012,  12. 5. 2012 a 9. 6. 2012 oblečení na svatbu, obdrží od nás  dárek  -  balení tradičních slováckých svatebních koláčků od paní Hubálové z Uherského Hradiště. Tyto svatební koláčky jsou vyrobeny podle původní tradiční receptury, jejímž základem je kvalitní mouka a pravé máslo a jsou plněny tvarohem a povidly, byly oceněny tituly  „Tradiční výrobek Slovácka 2011“ a „Perla Zlínska 2011“.

Karel Voříšek měl na TýTý 2012 oblečen pánský oblek V.I.P. Avanti, košili LUX bílá slim, kravatu fialovorůžovou LUX, manžetové knoflíky CLASSIC

 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...