Pánská společenská obuv

Pánská kožená obuv BANDI - kvalita ruční práce

Pánská kožená obuv BANDI
K vašemu obleku a dokonalému vzhledu patří i kvalitní obuv. V našich prodejnách si můžete vybrat kvalitní, kožené, RUČNĚ ŠITÉ boty z několika modelů v černé a tmavě hnědé barvě, v lesku, pololesku či matu. Fotografie z výroby obuvi.

Každý druh obuvi nabízíme  od velikosti 40 do velikosti 45, některé modely obuvi od velikosti 39 až do 47. Použité materiály u obuvi Pánské obleky BANDI: vrch - přírodní useň, podšívka a stélka - přírodní useň a textilie, podešev - ostatní materiál. Obuv, která je ručně šitá, je velice pohodlná a vhodná pro denní nošení.


Ceny obuvi jsou od 999 Kč
a nabízíme je v matném i lesklém provedení, v několika nejmodernějších modelech.


Více info

Čistící houbička na obuv BANDI - čisté boty snadno a bez námahy

Čistící houbička na obuv ...
Čistící houbička na obuv BANDI je vám vždy po ruce. Malá svou velikostí, ovšem velká svým výkonem. Nejen, že dokonale vyčistí vaši špinavou obuv, ale také renovuje staré boty, které jste vytáhli po letech z botníku. Po čištění houbičkou od BANDI budou vaše boty jako nové. A to snadno, rychle a bez námahy. 

Čistící houbičky využijete pro jakoukoliv barvu obuvi, protože si můžete vybrat ze tří druhů náplní čistících houbiček. Čtěte více, k čemu houbičku využijete. 

   

Více info

Jak se vyrábí ručně šitá obuv?

Mistr švec Filek
Vzhledem k tomu, že se nás často ptáte, zda je pánská společenská obuv značky BANDI skutečně vyráběna tradiční formou ruční výroby obuvi a jak se ručně šitá obuv vyrábí, nabízíme vám ke shlédnutí fotoreportáž s postupem výroby. A to přímo z dílny, kde se pro vás tato obuv vyrábí mistrem ševcem a jeho ševcovskými tovaryši. Počínaje řezáním kůže na svršky obuvi až po balení do prodejní krabice.

Podívejte se na fotoreportáž z výroby obuvi přímo z ševcovské dílny BANDI.

Více info

Jak správně vybrat obuv a čeho se vyvarovat

Pánská obuv BANDI, model ...
Výběru pánské společenské obuvi je potřeba věnovat stejnou důležitost jakou klademe na výběr pánského obleku. Nejen, že se obuv musí k obleku hodit, a to jak barevně tak i svým provedením tvarů, ale musí být hlavně pohodlná.

Mnozí muži, manažeři, tráví ve společenské obuvi 12 hodin denně i více, což je pořádná dávka pro chodidla. Nebo takový ženich. Ten může být na svatbě v obuvi i 18 hodin. Můžete být jakkoliv odpočatí a připraveni, ovšem špatná volba obuvi Vám může den velice znepříjemnit.

Jak tedy vybírat obuv, aby i po celém dni Vaše chodidlo neutrpělo a Vy jste nebyli unavení?


Více info

 
 
Pouze do 30. 6. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...