Aktuality

5 důvodů, proč by modrý oblek neměl chybět ve vašem šatníku

Patříte mezi muže, kteří volí vždy černý oblek, ať už do práce, na ples nebo na svatbu? Jistě. Jedná se o ověřenou klasiku. Černý oblek je nejen všestranný, ale navíc sluší každému. Věděli jste však, že stejné přednosti má i tmavě modrý oblek, který nabízí i další výhody? Přečtěte si 5 důvodů, proč by modrý oblek rozhodně neměl chybět ve vašem šatníku.

Modrý oblek by neměl chybět ve vašem šatníku
Modrý oblek by neměl chybět ve vašem šatníku

1)     V modrém obleku budete působit svěžím dojmem. Váš vzhled přitom zůstane elegantní.

2)     Pokud hledáte všestranný oblek, který využijete pro jakoukoli příležitost, je pro vás dokonalou volbou tmavě modrý oblek. Pro události konané do 18. hodiny je vhodný i oblek světle modrý.

3)     Psychologie barev spojuje odstíny modré s profesionalitou, solidností a důvěryhodností. Proto se modrý oblek perfektně hodí také do práce.

Praktický tmavě modrý oblek vynosíte do práce i na společenské události
Praktický tmavě modrý oblek vynosíte do práce i na společenské události

4)     K modrému obleku můžete volit černou i hnědou obuv. Jednoduše tak obměníte váš vzhled. V případě, že chodíte v obleku denně do práce, tuto možnost jistě uvítáte.

5)     Modrý oblek dokonale podtrhne váš moderní a stylový vzhled. Modrá barva je totiž nejen nadčasová, ale v současné době také velmi módní.

Podívejte se na elegantní modré obleky značky BANDI, které jsou navržené ve stylu nejnovějších módních trendů.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.