Aktuality

Chystáte se do tanečních? Oblékněte se dokonale, a navíc ušetřete až několik tisíc

Spousta mladých mužů se v tanečních obává, že s nimi žádná z přítomných slečen nebude chtít tančit. Jak se tomu dá předejít? Když se správně obléknete a budete působit jako rozený elegán, žádná vám neodolá. A naopak vám taneční partnerka odpustí, i když jí při tanci třeba nechtěně šlápnete na nohu. Podívejte se, v jakém oblečení uděláte ten nejlepší dojem a jak při jeho koupi navíc můžete ušetřit až 1.500 Kč.

Oblékněte se do tanečních dokonale a žádná slečna vám neodolá
Oblékněte se do tanečních dokonale a žádná slečna vám neodolá

Bez elegantního obleku se neobejdete

Podle pravidel společenské etikety jsou pro večerní příležitosti, mezi které se řadí i taneční, vhodné pouze tmavé obleky bez vzoru. Například oblek černý nebo tmavě modrý. Vždy záleží na podmínkách, které vyžaduje taneční mistr.

Ideální obleky do tanečních s exkluzivní slevou 1.500 Kč

Stačí, když si stáhnete a vytisknete slevový VOUCHER a přinesete jej do kterékoli prodejny Pánské obleky BANDI. Zde si s pomocí profesionálního týmu odborných poradců vyberete ideální oblek do tanečních. Pak už jen předložíte při placení voucher, občanský průkaz jako doklad, že vám nebylo více než 18 let, zaregistrujete se a sleva je vaše. Pozor, akce platí pouze od 15. 6. do 12. 8. a nelze ji kombinovat s jinými akcemi a slevami.

V obleku Marquez uděláte perfektní dojem
V obleku Marquez uděláte perfektní dojem

Ušetřete i za nákup košile

K elegantnímu obleku neodmyslitelně patří i stejně elegantní košile. Můžete vybrat bílou klasiku nebo světlé i tmavé odstíny módních barev, jako je například modrá nebo bordó. Doporučujeme vám pořídit si více barevných variant košil a střídat je na jednotlivé lekce. Když si navíc koupíte čtyři košile u módní značky BANDI, dostanete tu čtvrtou, nejdražší, zcela ZDARMA. Podívejte se, jak využít jedinečnou akci 3 + 1 zdarma nejen na košile.

Doplňky, které dotáhnout váš outfit k dokonalosti

Pečlivě vybraný oblek s košilí nezapomeňte doplnit také kravatou nebo motýlkem. Pro večerní příležitosti se hodí tmavé odstíny barev a slavnostní atmosféru podtrhne lesklý materiál. Pokud už máte taneční partnerku a víte, jakou bude mít barvu šatů, můžete se s ní pomocí doplňků perfektně sladit. Samozřejmostí je také černá obuv, která by měla vždy být dokonale vyčištěna. Skvělou volbou jsou také bílé rukavičky. Budete vypadat elegantně a kdyby se vám při tanci potily ruce, nebude to pro vaši partnerku nepříjemné.

Kde se do tanečních obléknete od hlavy až k patě a ušetříte?

Navštivte kteroukoli prodejnu Pánské obleky BANDI, kde pořídíte ideální oblek, košili, obuv i doplňky do tanečních. Profesionální tým odborných poradců vám s výběrem pomůže tak, abyste byli oblečeni správně a vypadali dokonale. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.