Aktuality

Chystáte se do tanečních? Oblékněte se dokonale, a navíc ušetřete až několik tisíc

Spousta mladých mužů se v tanečních obává, že s nimi žádná z přítomných slečen nebude chtít tančit. Jak se tomu dá předejít? Když se správně obléknete a budete působit jako rozený elegán, žádná vám neodolá. A naopak vám taneční partnerka odpustí, i když jí při tanci třeba nechtěně šlápnete na nohu. Podívejte se, v jakém oblečení uděláte ten nejlepší dojem a jak při jeho koupi navíc můžete ušetřit až 2.500 Kč.

Oblékněte se do tanečních dokonale a žádná slečna vám neodolá
Oblékněte se do tanečních dokonale a žádná slečna vám neodolá

Bez elegantního obleku se neobejdete

Podle pravidel společenské etikety jsou pro večerní příležitosti, mezi které se řadí i taneční, vhodné pouze tmavé obleky bez vzoru. Například oblek černý nebo tmavě modrý. Vždy záleží na podmínkách, které vyžaduje taneční mistr.

Ideální obleky do tanečních s exkluzivní slevou 2.500 Kč

Sázkou na jistotu je mírně vyštíhlený černý oblek Tarquez a oblek Marquez, který navíc pořídíte ve všech střizích. Padnoucí oblek si tudíž pořídí opravdu každý. Černý oblek vám dodá na mužnosti a vyzrálosti, na což slečny vždycky letí. Využijete jej navíc i na maturitu nebo pracovní pohovor. Pouze nyní oblek získáte s jedinečnou SLEVOU 2.500 Kč. Stačí, když přijdete do kterékoli prodejny Pánské obleky BANDI, zaregistrujete se při nákupu a přinesete potvrzení o zaplacení kurzovného v taneční škole. Pozor, akce platí pouze do 31. srpna 2019 a nelze ji kombinovat s jinými akcemi a slevami.

V obleku Marquez uděláte perfektní dojem
V obleku Marquez uděláte perfektní dojem

Ušetřete i za nákup košile

K elegantnímu obleku neodmyslitelně patří i stejně elegantní košile. Můžete vybrat bílou klasiku nebo světlé i tmavé odstíny módních barev, jako je například modrá nebo bordó. Podívejte se na elegantní košili, která je ideální volbou a pořídíte ji hned ve třech barvách i střizích.

Doplňky, které dotáhnout váš outfit k dokonalosti

Pečlivě vybraný oblek s košilí nezapomeňte doplnit také kravatou nebo motýlkem. Pro večerní příležitosti se hodí tmavé odstíny barev a slavnostní atmosféru podtrhne lesklý materiál. Pokud už máte taneční partnerku a víte, jakou bude mít barvu šatů, můžete se s ní pomocí doplňků perfektně sladit. Samozřejmostí je také černá obuv, která by měla vždy být dokonale vyčištěna. Skvělou volbou jsou také bílé rukavičky. Budete vypadat elegantně a kdyby se vám při tanci potily ruce, nebude to pro vaši partnerku nepříjemné.

Kde se do tanečních obléknete od hlavy až k patě a ušetříte?

Navštivte kteroukoli prodejnu Pánské obleky BANDI, kde pořídíte ideální oblek, košili, obuv i doplňky do tanečních. Profesionální tým odborných poradců vám s výběrem pomůže tak, abyste byli oblečeni správně a vypadali dokonale. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.