Aktuality

Majitel módní značky BANDI děkuje lékařům a zdravotníkům

Začátkem října začala módní značka Pánské obleky BANDI vysílat na televizních obrazovkách upřímné poděkování lékařům a zdravotníkům za jejich obětavou a náročnou práci. V souvislosti s tímto přichystal majitel značky BANDI pro tyto profese výjimečnou událost, a to slevu 50 % jako formu poděkování.

BANDI věnuje lékařům a zdravotníkům jako dárek slevu 50 %
BANDI věnuje lékařům a zdravotníkům jako dárek slevu 50 %

Proč BANDI děkuje lékařům a zdravotníkům?

„Zdraví. Každý z nás si ho přeje a každý ho potřebuje. Když ale v životě přijde nemoc nebo úraz, připadá nám zcela samozřejmé, obrátit se na lékaře. Lékaři, zdravotní sestry, sanitáři a další odborný personál pak o nás pečují. Naše zdraví a někdy i životy doslova závisí na jejich dobře odvedené práci, která je velice náročná,“ říká Andrej Bandi Vámoš.

„Bohužel jsou tyto profese společností mnohdy nedoceněny a někdy se jim nedostane ani poděkování. Tento stav si uvědomuji, proto bych jim rád vyjádřil úctu a respekt. Lékařům a zdravotníkům věnuji speciální slevu na nákup oblečení v prodejnách BANDI. Mohou tak udělat radost sobě nebo svým blízkým,“ dodává majitel módní značky Pánské obleky BANDI.

Lékaři, sestry, sanitáři a celý zdravotnický personál nakoupí od 8. do 26. 10. v kamenných prodejnách BANDI se slevou 50 %. Stačí se prokázat potvrzením o zaměstnání ve zdravotním sektoru, a to buď písemným potvrzením od vašeho zaměstnavatele, nebo zaměstnaneckým průkazem, na kterém je uveden název zdravotnického zařízení a jméno i příjmení vás jako zaměstnance.

Slevu samozřejmě využijí i ženy, kterým se tímto naskytne výborná příležitost, jak pro své blízké v předstihu nakoupit ideální dárky k Vánocům. Mohou také přijít se svým mužem, synem nebo tátou přímo do prodejny, kde si sám vybere oblečení přesně podle svého vkusu.

Věděli jste, že slevu 50 % na značkovou pánskou módu BANDI uplatníte také na Slovensku? Pokud jste například lékařem a budete zrovna na Slovensku, pak vaši slevu 50 % můžete uplatnit i v bratislavské prodejně Pánské obleky BANDI. Pozor, platit můžete platební kartou, nebo hotově pouze v eurech. Ve slovenské prodejně Pánské obleky BANDI nelze platit hotově v českých korunách.

Stejně tak mohou například i slovenští lékaři uplatnit slevu 50 % v českých prodejnách. Opět se stačí prokázat patřičným dokladem pro vaši složku a sleva 50 % je vaše. Pozor, platit můžete platební kartou, nebo hotově pouze v korunách. V českých prodejnách Pánské obleky BANDI nelze platit hotově v eurech.

Příklad slevy:

Původní cena pánského obleku: 7.990 Kč
Akční cena obleku se slevou 50 %: 3.995 Kč
Ušetříte: 3.995 Kč

Pokud byste si pořizovali celý outfit na společenské události, tedy pánský oblek s košilí i kravatou, běžně byste zaplatili 11.948 Kč. S využitím této speciální slevy však zaplatíte pouze polovinu ceny, tedy 5.974 Kč. A to se vám rozhodně vyplatí.

Co vše si ve slevě můžete koupit?

O polovinu levněji pořídíte veškeré nezlevněné zboží. Vzhledem k široké nabídce se nemusíte obávat, že byste neměli z čeho vybírat. Právě naopak! Díky bohatému zásobení si v prodejnách módní značky Pánské obleky BANDI vyberete z více než 20 modelů elegantních obleků, desítek modelů pohodlných košil, jedinečných kravat nebo motýlků. V nabídce najdete rovněž stylová volnočasová saka, hřejivé elegantní svetry, hřejivé vlněné kabáty nebo koženou, ručně vyráběnou obuv. Navíc vše pořídíte v různých velikostech a střizích, takže obléknout se od hlavy až k patě se může opravdu každý. Podívejte se na příklady oblečení, které pořídíte se slevou.

Modrý kombinovatelný oblek Edenio – vždy vám padne jako šitý na míru

Kombinace obleku a kravaty s diagonálními pruhy je ideální volbou do práce
Kombinace obleku a kravaty s diagonálními pruhy je ideální volbou do práce

Hledáte oblek, který vynosíte na pracovní příležitosti i na společenské události, jako je svatba nebo ples? Pak je pro vás tmavě modrý oblek dokonalou volbou. Díky tomu, že je kombinovatelný, si vyberete zvlášť velikost saka i kalhot. Budete tak mít jistotu, že vám padne jako šitý na míru. Oblek navíc pořídíte hned ve třech střizích. Vyštíhlený střih SLIM FIT je ideální volbou pro štíhlé muže, kteří si potrpí na moderní vzhled. Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT dopřeje mužům standardní postavy více volnosti v pohybu. Rovný střih COMFORT FIT pak ocení muži s většími rameny či stehny, kteří se v něm budou cítit vždy pohodlně.

Původní cena obleku: 7.998 Kč
Akční cena pouze pro zdravotnické profese: 3.999 Kč
Ušetříte: 3.999 Kč

Tmavě hnědé pánské sako Tenere – tip pro muže, kteří chtějí vypadat skvěle i ve volném čase

Moderní hnědé sako vám dodá na originalitě

Myslíte si, že se budete ve volném čase cítit příjemně pouze v mikině a džínách? Když správně zvolíte sako a kalhoty, můžete použít nejen košili, ale i tričko nebo jemný svetr z úpletu. Nejenže se budete cítit uvolněně, ale snadno se oblečením přizpůsobíte počasí. V saku módní tmavě hnědé barvy uděláte perfektní dojem například na rodinném setkání.

Původní cena saka: 5.649 Kč
Akční cena pouze pro zdravotnické profese: 2.825 Kč
Ušetříte: 2.824 Kč

Bílá pánská košile SILVIO Bianco – bílá košile je základ šatníku každého muže

V bílé košili budete vypadat vždy jako dokonalý elegán
V bílé košili budete vypadat vždy jako dokonalý elegán

Ať se chystáte na jakoukoli událost, bílou košilí nikdy nic nezkazíte. Tato barva košile je pro vás zárukou, že budete působit jako muž, který o sebe dbá a je pořádkumilovný. Skvěle se hodí na svatbu, pracovní večírek nebo oslavu jubilea s rodinou. Vyštíhlený střih košile Silvio navíc dokonale podtrhne vaši mužnou postavu.

Původní cena košile: 1.599 Kč
Akční cena pouze pro zdravotnické profese: 800 Kč
Ušetříte: 799 Kč

Proč je některé zboží v akci?

Současně s nezlevněným zbožím v prodejně najdete také produkty, které jsou v akci nebo výprodeji, a na které už se vaše sleva nevztahuje. Zboží, které je v akci, je určeno pro zákazníky, kterých se tato speciální akce pro zdravotníky netýká. Díky tomu výhodně nakoupí například maminky oblečení pro své syny, kteří se také potřebují obléknout pro různé společenské i školní příležitosti, nebo manažeři do práce.

„Dovolujeme si upozornit zákazníky, že v období poděkování navštěvuje prodejny módní značky Pánské obleky BANDI mnoho zákazníků. Pokud se chcete vyhnout čekání, které může být docela dlouhé, doporučujeme navštívit prodejnu v dopoledních hodinách.“

Podmínky pro uplatnění slevy

– Sleva 50 % platí na všechen nezlevněný sortiment ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.
– Slevu 50 % získá pouze klient, který se prokáže potvrzením o zaměstnání ve zdravotnictví, a to buď písemným potvrzením od zaměstnavatele, nebo zaměstnaneckým průkazem, na kterém je uveden název zdravotnického zařízení a jméno i příjmení zaměstnance. Vezměte s sebou také občanský průkaz, který po vás odborný poradce může požadovat pro identifikaci při uplatnění slevy.
– Slevu NELZE UPLATNIT pro nákup v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz, protože se neprokážete osobně potvrzením o zaměstnání ve zdravotním sektoru.
– Sleva se nevztahuje na zlevněné zboží a nesčítá se s žádnou jinou slevou nebo akcí.
– Akci nelze uplatnit na dárkové šeky a na dárkové krabičky.
– Slevu 50 % na značkovou pánskou módu BANDI lze uplatnit i na Slovensku. Pokud jste například lékař a budete zrovna na Slovensku, pak vaši slevu 50 % můžete uplatnit i v bratislavské prodejně Pánské obleky BANDI. Stačí se prokázat patřičným dokladem. Pozor, platit můžete platební kartou, nebo hotově pouze v eurech. Ve slovenské prodejně Pánské obleky BANDI nelze platit hotově v českých korunách.
– Slevu 50 % mohou uplatnit také slovenští lékaři a zdravotní pracovníci v českých prodejnách. Stačí se prokázat patřičným dokladem a sleva 50 % je vaše. Pozor, platit můžete platební kartou, nebo hotově pouze v korunách. V českých prodejnách Pánské obleky BANDI nelze platit hotově v eurech.
– Zboží zakoupené v této 50% slevě je možné vyměnit v kamenných prodejnách pouze do 28. 10. 2020. Zboží nelze měnit přes e-shop.
– Akce platí pouze pro zaměstnance ve zdravotním sektoru.
– Podmínkou pro uplatnění slevy je registrace klienta u BANDI. Při registraci je nezbytné vyplnit registrační údaje podle platného občanského průkazu. Díky tomu budete moci využít spoustu dalších výhod, které Pánské obleky BANDI nabízí. Pokud nakoupíte oblečení za více než 3.000 Kč, dostanete věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI Black, díky které budete mít 5% slevu na každý nákup mimo tuto akci a také budete moci využít speciálních výhod, které jsou určené pouze věrným klientům s touto kartou.
– Akce platí pouze v období od 8. října do 26. října 2020.
– Akci je možné využít opakovaně, a to do počtu tří kusů z každého druhu zboží. Jestliže si tedy při prvním nákupu vyberete například dvě košile, můžete při dalším nákupu koupit již pouze jednu košili do počtu tří kusů.
– Akce se vztahuje také na úpravy obleků podle platného ceníku od profesionální krejčové z prodejen Pánské obleky BANDI. Pokud tedy budete chtít zkrátit rukávy u saka, délku kalhot, zúžit obvod pasu a jiné, můžete využít 50% slevy i na tyto služby. Díky upravenému obleku na vaši míru budete vypadat dokonale při různých společenských událostech. Odborní poradci v prodejnách Pánské obleky BANDI vám rádi pomůžou s výběrem perfektního oblečení pro vás.
– Sleva platí i pro ženy, které pracují ve zdravotnictví. Mohou přijít samy, nebo s pánským doprovodem a nakoupit pro něj.
– Sleva je částečně přenosná. Osoba, která má nárok akci využít, může přijít na prodejnu s kamarádem či rodinným příslušníkem a nakoupit pro něj. Osoba, která má právo akce využít, musí být fyzicky přítomna při nákupu a u placení se musí prokázat potvrzením o zaměstnání ve zdravotnictví.
– Akci nelze uplatnit v případě, že osoba, která má nárok slevu využít, poskytne potvrzení o zaměstnání další osobě. Nelze, aby někdo přinesl potvrzení od kolegy nebo napsal informační e-mail, že se dostaví syn lékaře a podobně. Slevu může uplatnit jedině klient, který fyzicky předloží své potvrzení o zaměstnání.

Odpovědi na vaše otázky

Jsem zaměstnaná jako sestra v nemocnici, mohu slevu uplatnit, když jsem žena?
Sleva se vztahuje samozřejmě také na ženy, které pracují ve zdravotním sektoru. Můžete tedy přijít nakoupit sama nebo s pánským doprovodem a nakoupit pro něj.

Můj manžel je lékař. Mohu nakoupit místo něj a věnovat mu tak dárek na Vánoce?
Bohužel, toto nelze. Pro uplatnění slevy 50 % musí zaměstnanci ve zdravotním sektoru přijít osobně a prokázat se potvrzením. Tuto akci nemůže samostatně využít rodinný příslušník či kamarád. Je možné však prodejnu navštívit společně s manželem a pomoci mu s výběrem.

Je tato akce určená také pro zdravotní personál z Liberce, kde nemáte prodejnu?
Ano, tato akce je platná pro všechny zaměstnance ve zdravotním sektoru z celého Česka a Slovenska.

Nedostanu se k vám na prodejnu. Můžu využít slevy a nakoupit ve vašem e-shopu www.BandiVamos.cz?
Bohužel, toto nelze. Slevu lze využít pouze v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI. Akce neplatí pro internetový obchod www.BandiVamos.cz. Aby lékař či zdravotník mohl slevu uplatnit, musí se osobně prokázat potvrzením o zaměstnání ve zdravotnictví.

Mám vaši věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI se slevou 5 %. Můžu ji využít ještě navíc k nákupu?
Bohužel, toto nelze. Slevy se při této jedinečné akci nesčítají.

Mám kartu Sphere Card a všiml jsem si, že jste v tomto slevovém programu zařazeni. Je možné tuto kartu využít, abych získal další slevu ještě k těm 50 %?
Bohužel, toto nelze. Žádné další slevy se v případě této akce nesčítají.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.