Aktuality

Máte doma starý oblek? Přineste ho do BANDI a získáte 3.500 Kč na nový

Znáte ten pocit, když se chystáte jednou za čas do společnosti. Oblékáte si váš starý obnošený oblek, který jste si kupovali před lety například na svatbu a říkáte si, že by to chtělo konečně změnu? Zdědili jste oblek po někom z rodiny, nepadne vám a rádi byste jej vyměnili za nový? Nebo to prostě párkrát do roka ve starém obleku přetrpíte, protože se vám zdají nové obleky příliš drahé? Pak čtěte velmi pozorně.

Přineste váš starý oblek do kterékoli značkové prodejny BANDI a získáte za něj mimořádnou slevu 3.500 Kč na oblek nový. Nebudete už muset chodit do práce, na svatbu nebo na rodinná setkání ve starém a obnošeném oblečení, a ještě k tomu ušetříte několik tisíc korun. Pozor! Akce platí pouze od 21. 7. do 9. 8. 2020. Čtěte dále a dozvíte se, jak jednoduše této akce využít.

Využijte mimořádné příležitosti vyměnit starý oblek za nový
Využijte mimořádné příležitosti vyměnit starý oblek za nový

Pokud chodíte do práce ve starém obleku, může se stát, že na své kolegy a nadřízené budete působit dojmem, že o sebe nedbáte. A to určitě nechcete. Stejně tak vám může uškodit i při obchodním jednání, kdy nemusíte na vašeho obchodního partnera působit důvěryhodně. Předejděte těmto situacím a vyměňte váš starý oblek za nový.

Chystáte se na svatbu? Pokud si vezmete starý oblek, dejte si pozor, abyste nepůsobili tak, že vám na významném dni novomanželů nezáleží. Využijte tuto mimořádnou příležitost vyměnit jej za nový. Získáte tím 3.500 Kč na oblek dle vlastního výběru. Díky tomu budete na svatbě vypadat skvěle a přispějete k její slavnostní atmosféře. Přečtěte si, co pro to musíte udělat.

Například tmavý oblek vynosíte na společenské události i do práce
Například tmavý oblek vynosíte na společenské události i do práce

Jak jednoduše vyměnit váš starý oblek za nový

Navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI. Přineste s sebou váš kompletní starý oblek jakékoli značky (nemusí to být oblek značky BANDI). To znamená, že musíte přinést oblekové sako a oblekové kalhoty, které jsou vyrobeny ze stejné barvy i látky. Váš starý oblek musí být opatřen dokladem o vyčištění v čistírně s datem ne starším než 60 dnů od vyčištění.

Za takto předaný starý oblek v BANDI získáte 3.500 Kč na jakýkoli nezlevněný oblek v hodnotě nad 9.000 Kč. K tomu vám bude proplacen i doklad o vyčištění starého obleku ve výši 300 Kč. Takže neutratíte ani o korunu navíc.

Příklad, kolik za oblek můžete ušetřit

Jakmile si vyberete nový oblek, bude vám u pokladny automaticky odečtena sleva 3.500 Kč. Pořiďte si například elegantní oblek Darquez za 9.699 Kč, který vynosíte na svatbu, rodinné setkání i na ples. Po odečtení slevy doplatíte už jen 6.199 Kč za zcela nový oblek. Prohlédněte si všechny elegantní obleky značky BANDI. Pozor! Vybírejte pouze obleky v ceně nad 9.000 Kč.

Pozor! Akce platí pouze od 21. 7. do 9. 8. 2020.

Přijďte si vybrat váš nový oblek pro jakoukoli příležitost do vaší nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám pomohou s výběrem nového perfektně padnoucího obleku přímo vám na míru. Zbavíte se tak starého oblečení a odejdete s novým za zlomek původní ceny. Podívejte se, kde je vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Nenašli jste všechny informace, které potřebujete vědět?

Pokud máte pocit, že jste v článku nenalezli odpovědi na všechny vaše otázky, podívejte se, jestli je nenajdete níže.


Musí se jednat o oblek módní značky BANDI?
Ne, nemusí. Může se jednat o oblek jakékoli jiné tuzemské nebo zahraniční značky. Důležité je, abyste k němu přinesli doklad o vyčištění z čistírny.

Musím mít doklad o zakoupení starého obleku?
Ne, nemusíte. K vašemu starému obleku nepotřebujete žádný doklad, visačku ani štítek.

Nemůžu najít doklad z čistírny, můžu i tak oblek vyměnit?
To bohužel nelze. Musíme mít od vás doklad, že byl oblek nejdéle před 60 dny vyčištěn. Jinak jej nemůžeme přijmout.

Je proplacení čistírny už zahrnuto ve slevě 3.500 Kč?
Ne, není. Doklad o zaplacení čistírny vám bude proplacen zvlášť.

Co když mám doklad z čistírny za 150 Kč, proplatíte mi i tak celých 300 Kč?
Ano, i když jste zaplatili za vyčištění méně než 300 Kč, dostanete plnou částku.

Co když mám doklad z čistírny za 400 Kč, proplatíte mi celou částku?
Ne, za jakoukoli účtenku z čistírny vám bude vždy proplaceno 300 Kč.

Je možné poslat manželku nebo jiného rodinného příslušníka vyměnit starý oblek za nový?
To bohužel nelze. Vždy je potřeba oblek osobně vyzkoušet, abyste se přesvědčili, že vám dokonale sedí. V případě, že by neseděl, je vám na každé prodejně k dispozici krejčová, která vám jej upraví přesně na vaše míry.

Proč musí být přinesené staré obleky vyčištěné?
Hlavním důvodem, proč musí být staré obleky vyčištěné v čistírně, je dodržování hygienických zásad. Jedná se o zcela stejný přístup k převzetí věci jako při reklamaci. I zde musí být předané oblečení vyčištěno v čistírně.

Můžu oblek po uplatnění slevy 3.500 Kč zaplatit dárkovými šeky?
Ano, můžete využít dárkové šeky na celý nákup.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.