Brands

BANDI KAFE – originální zrnková káva

Tento produkt v nabídce módní značky BANDI se naprosto vymyká jejímu dosavadnímu sortimentu. Jedná se o originální směs zrnkové kávy, která se nyní prodává pod názvem BANDI KAFE.

Proč BANDI prodává vlastní kávovou směs a čím je tato káva výjimečná? Na tyto a další otázky odpovídá majitel značky Andrej Bandi Vámoš.

BANDI KAFE doporučuje herec Martin Stránský

Kde se vzala myšlenka nabízet zákazníkům kávu vlastní značky?

„Nabídka kávy jako forma pohoštění zákazníkům v obchodech značkové módy Pánské obleky BANDI je u nás již letitá a tradiční. Inspiroval mě k tomu můj táta. Byl totiž velkým milovníkem kávy a skvělým hostitelem. Velmi si zakládal na tom, aby se u něj cítila návštěva jako doma. Dával tak lidem najevo, jak moc si jich váží. Proto mu záleželo i na tak zdánlivé maličkosti, jako je výběr té správné kávy.

V době, kdy naši zemi svírala železná opona, bylo velmi obtížné obstarat si kvalitní kávu. K dostání nebyl široký výběr kávových zrn, a proto je musel shánět přes různé známé. Šlo mu především o to, aby káva nebyla ani moc kyselá ani moc hořká. Dlouho hledal vyváženou chuť kávy, která bude chutnat jemu i jeho hostům. Takto si postupem času vyladil kávu, která opravdu chutnala.

Po jeho vzoru se i já snažím být tím nejlepším hostitelem. Záleží mi na tom, aby se u nás všichni zákazníci cítili příjemně. Vím, že to není obvyklé, ale já vnímám zákazníka v prodejně současně jako svého hosta. Proto jsem oslovil kávového specialistu – blendra (odborník na vytváření kávových chutí), abychom vytvořili pro klienta to nejlepší. Kávu, která opravdu chutná.“Proč jste s rozhodl zařadit kávu do své nabídky?

„Tuto originální směs kávy jsem původně zamýšlel podávat zákazníkům pouze v prodejnách BANDI při výběru oblečení. Většina z nich se ptala, co je to za kávu. Moc jim chutnala, a tak si ji chtěli koupit domů. Moje odpověď, že je výhradně pro naše klienty v prodejnách, je neuspokojila. Stále na mě naléhali, aby si ji mohli koupit. A tak jsem se po letech rozhodl, že kávu do nabídky opravdu zařadím. Tlaky ze strany klientů byly opravdu velké.“
BANDI KAFE – tři velikosti balení

Co je na této kávě tak výjimečné?

„Nemám jinou než jednoduchou odpověď. Výjimečné je právě to, že lidem opravdu chutná.“

Tak tedy, prozradíte, čím se liší od ostatních?

„Jistě. Jedná se o jedinečnou směs kávových zrn robusty a arabiky, které v sobě kombinují hřejivé indické slunce, jemný brazilský temperament a ostré tropické pasáty z honduraské oblasti. Zajímavé vyvážení kávové směsi společně vytváří harmonii velice jemné a výtečné chuti čerstvě pražené kávy. Stačí jeden doušek a vychutnáte si lahodné tóny čokolády a oříšků. Každý, kdo si chce udělat chvilku pro sebe, ocení velmi příjemné smetanové tělo a krásnou kakaovou dochuť. Kdo ochutná, přesvědčí se.“

Jak budete zajišťovat distribuci?

„Jelikož nebylo mým cílem kávu prodávat, nebude potřeba žádných velkých řešení s prodejem. BANDI nabízí pánskou společenskou módu. Naši zákazníci mají vůni a chuť kávy spojenou se zážitkem v našich značkových prodejnách. Byli to oni, kdo si kávu vyžádali, a tak jsem se rozhodl, že káva bude dostupná pouze našim zákazníkům. A to jak v prodejnách, tak v e-shopu značky BANDI www.BandiVamos.cz.“

Proč byste doporučil BANDI KAFE?

„Právě pro nezaměnitelnou lahodnou chuť a vůni této kávy. Žijeme v náročné době plné stresu. Každý by si měl udělat chvíli pro sebe a vypnout. Je jedno, jestli vstáváte do práce, jste po obědě nebo si užíváte odpolední chvilku klidu. Udělejte si pohodovou atmosféru u vás doma nebo v práci se šálkem BANDI KAFE, pohodlně se usaďte a můžete si říct: ,Konečně kafe‘.“

Objednejte si BANDI KAFE v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo navštivte kteroukoli značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI. Vyberte si ze tří velikostí balení – 250 g, 500 g nebo 1 kg.
BANDI KAFE – střední balení
BANDI KAFE – malé balení
Upozorňujeme zákazníky, že některé hrníčky z limitované edice jsou již vyprodány.

Tip pro vás

Pokud chcete ušetřit, kupte si kilové balení kávy. Ušetříte 137 Kč oproti nákupu čtyř 250gramových balení a budete mít dostatečnou zásobu kávy.

Mohlo by vás zajímat