Bandi radí

Jak a kam nosit šle?

Věděli jste, že pánské kšandy představují skvělou alternativu k opasku? Můžete při jejich výběru vsadit na vysoce elegantní anebo naopak stylový vzhled. Stačí jen správně zkombinovat šle s vašim celým outfitem. Přečtěte si, jak na to.

Šle perfektně zkombinujete s oblekem a vytvoříte tak elegantní a zároveň i osobitý vzhled

S čím je zkombinovat

Šle jsou stejně univerzálním doplňkem jako opasek. Můžete si je vzít k obleku, k volnočasovým kalhotám i k džínům. Avšak pozor! Vždy zvolte pouze kšandy. Nikdy nenoste šle zároveň s opaskem. Porušili byste tím pravidla společenské etikety a zároveň by to nevypadalo dobře.

Pro jaké události se hodí

Kšandy vynosíte naprosto kamkoli, do zaměstnání, na společenské události i ve volném čase. Dejte si však pozor na výběr barvy. Pokud se oblékáte do práce nebo na formální společenskou událost, volte decentní barvy, jako je černá, bílá nebo tmavě modrá. Ve volném čase nebo na méně formální události, například na netradiční svatbu, se nemusíte bát ani výraznějších odstínů. Naopak váš vzhled perfektně oživíte i originálními kšandami se vzorem. Prohlédněte si pánské šle a vyberte si pro vás ty pravé.

Vezměte si šle jen ke košili a udělejte perfektní dojem ve volném čase

Chcete si kšandy nejdříve vyzkoušet v kombinaci s vašim outfitem, abyste zjistili, jak vám budou sedět? Pak navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám s výběrem ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců tak, abyste vypadali dokonale. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Dáváte přednost opaskům před kšandami? Přečtěte si, jak sladit opasek s oblekem, abyste neudělali chybu.

Mohlo by vás zajímat