Bandi radí

Jak se správně obléknout na svatbu?

Svatba představuje slavnostní událost, na které chce ženich vedle nevěsty vypadat dokonale. A to nejen v den svatby, ale také při každém prohlížení svatebních fotografií. K této jedinečné události by svým vzhledem měli přispět také svatební hosté. Proto je důležité, co budete mít na sobě. Jak se tedy obléknout na svatbu a neudělat si ostudu?

Jdete na svatbu? Oblékněte se dokonale

Budete se ženit?

Oblékněte se dokonale, aby na vás byla nevěsta pyšná. Základ outfitu ženicha tvoří pánský oblek. Svatby se konají hlavně v létě, proto můžete vybírat z obleků světlých i tmavých barev. Pozor však, abyste nesáhli vedle. Světlým typům mužů doporučujeme obleky tmavých odstínů, které ženicha zvýrazní. Jižanské typy vyniknou v oblecích bílé, krémové nebo světle šedé barvy.

Na svatbu můžete vybírat oblek v matném i pololesklém provedení. Pololesklý oblek dodá ženichovi na eleganci, a navíc podtrhne jeho slavnostní vzhled. Po svatbě jej vynosíte při jakékoli společenské příležitosti, jako je ples nebo oslava jubilea. Pokud zvolíte oblek v matném provedení, díky jeho univerzálnosti jej využijete po svatbě do práce i na společenské události. Vyberte si z nabídky pánských obleků na svatbu a udělejte ten nejlepší dojem.

Příklad outfitu pro ženicha
Netradiční outfit pro ženicha

Při výběru košile a doplňků zohledněte barvu šatů nevěsty. Jednoduše se tak sladíte a budete působit jako dokonalý pár. Chcete vypadat opravdu výjimečně? Doplňte outfit pánskou vestou, která vám přidá na osobitosti. Podívejte se na nabídku pánských vest BANDI a vyberte si barvu a střih podle vašich představ.

Chystáte se na svatbu jako host?

Svatební den je pro ženicha a nevěstu výjimečnou událostí v životě. Měli byste svým vzhledem dát najevo, že i vy vnímáte jejich den jako slavnostní. Proto volte vaše oblečení pečlivě.

Z pozvánky nejprve zjistěte, zda bude svatba v určitém tematickém stylu. Pokud ne, řiďte se nejdůležitějším pravidlem – není vhodné, abyste byli oblečeni lépe než ženich. Být středem pozornosti přísluší pouze ženichovi, nikoli svatebním hostům.

Uvědomte si, že i vy tvoříte atmosféru svatby. Proto si oblečte pánský oblek a doplňte jej elegantní košilí. Zvolte světlé odstíny barev nebo univerzální bílou, ve které skvěle vynikne kravata či motýlek jakékoli barvy. Chcete se dozvědět ještě více? Přečtěte si, jak vypadá správné oblečení pro svatebního hosta.

Příklad outfitu pro svatebního hosta

Tip pro vás

Jste svědek a nevíte, jak se obléct na svatbu? Přečtěte si, jaké oblečení by měl zvolit svědek, aby nezklamal nevěstu a ženicha.

Mohlo by vás zajímat