Bandi radí

Netradiční svatební obleky pro ženicha

Ideální pánský outfit na svatbu v boho stylu

Plánujete netradiční boho svatbu, která se koná v přírodním nebo venkovském prostředí, jako jsou například les, louka či statek? Nebo se jen chcete odlišit od klasických outfitů? Svatba je jednou z nejvýznamnějších událostí vašeho života, ať už se bude odehrávat kdekoli. Myslete na to, že v tento den je středem pozornosti nejen nevěsta, ale také ženich. Proto je vhodné zvolit pro ženicha takové oblečení, ve kterém bude vypadat skvěle a vynikne mezi ostatními. Podívejte se na několik tipů, jak se obléknout na netradiční svatbu.

Béžový pánský oblek na boho svatby
Pořiďte si pánský oblek Giorni, který je skvělou volbou na netradiční svatby

Světle béžový pánský oblek BANDI Giorni

Chcete mezi svatebčany vyniknout a vytvořit s nevěstou dokonalý pár? Vezměte si světle béžový pánský oblek Giorni a zkombinujte jej s doplňky, kterými se perfektně sladíte s partnerkou. Pokud chcete ještě pozvednout váš elegantní vzhled, oblékněte si vestu ze stejného materiálu. Celý trojdílný komplet jednoduše pořídíte ve značkových prodejnách BANDI.

Světle modrý oblek pro boho svatbu
V pánském obleku Archio bude ženich dokonale oblečený i na boho svatbě

Bavlněný pánský oblek BANDI Archio

Jako ženich určitě zaujmete Ve světle modrém obleku Archio z limitované kolekce BANDI. Exkluzivní bavlněný materiál vám zajistí pohodlí i v nejteplejším období roku. Tento jedinečný pánský komplet se skládá ze saka a kalhot, které lze koupit zvlášť. Díky tomu je vhodný i pro pány, kteří nemají standardní postavu. Světle modrá barva obleku, podtržená originální strukturou látky, vám umožní sáhnout po doplňcích ve světlejších i tmavších odstínech.

Pánská vesta dotáhne váš vzhled k dokonalosti

Svatební outfit skvěle doplníte originální pánskou vestou, ve které budete vypadat elegantně a zároveň ležérně. Zaručeně tímto doplňkem pozvednete váš vzhled na vyšší úroveň. Takový outfit doporučujeme na neformální svatbu v přírodě nebo u moře. Vybírat můžete z oblíbených vest v modré a šedé barvě nebo z vest se vzorem, například károvaným. Podívejte se na širokou nabídku společenských pánských vest BANDI a udělejte na vaší svatbě perfektní dojem.

Příklad svatebního outfitu se společenskou vestou
Příklad svatebního outfitu s pánskými šlemi

Stylové šle pro každého trendy ženicha

Pánské kšandy jsou dokonalou volbou nejen k obleku. Netradiční outfit pro ženicha na boho svatbu vytvoříte pomocí kombinace šlí, košile a stylového motýlku. Navíc budete mít jistotu, že se vaše kalhoty udrží vždy ve správné výšce a po svatební hostině vám odpadnou starosti s povolováním opasku. Vybírejte z mnoha módních barev pánských šlí BANDI a doveďte váš outfit k dokonalosti.

Tip pro vás

Plánujete svatbu na v zámeckém parku nebo na podobně honosném místě? Podtrhněte tuto slavnostní atmosféru a oblékněte si elegantní smoking. Podívejte se, z jakých barev pánských smokingů BANDI můžete vybírat.

Elegantní smoking BANDI doporučuje herec Martin Stránský

Oblékněte se na svatbu úplně ZDARMA

Ať už jste ženich, svědek nebo svatební host, můžete odejít z prodejny nejen s oblekem, ale rovnou s celým novým outfitem a nic neplatit. Podívejte se, jak na to.

Mohlo by vás zajímat