Bandi » BANDI radí » Jak se obléknout na veletrh, abyste již na první pohled působili jako profesionál

BANDI radí

Jak se obléknout na veletrh, abyste již na první pohled působili jako profesionál

Chystáte se na veletrh, kde budete zastupovat vaši firmu? Ať už půjdete v roli vystavovatele, nebo jste dostali pozvánku na uzavřenou část veletrhu, neberte volbu oblečení na lehkou váhu. Veletrh je místem, kde máte šanci oslovit své potenciální obchodní partnery i klienty. Přečtěte si, jaké oblečení vám pomůže k tomu, abyste si získali jejich důvěru.

Pánský oblek Tamion – manažerský outfit

Jaké oblečení zvolit na veletrh?

Nejprve byste se měli zamyslet nad tím, jak se vaše firma prezentuje navenek. V případě, že máte ve firmě nastavený formální dress code a běžně komunikujete se zákazníky i obchodními partnery v obleku, vezměte si oblek i na veletrh. Doporučujeme volit černý, tmavě modrý nebo tmavě šedý oblek z matné látky a doplnit jej světlou košilí s kravatou. Budete tak působit jako důvěryhodný profesionál, který své práci rozumí.

Pokud volíte odlehčený tón komunikace se zákazníky, nemusíte se bát ani méně formálního dress codu. To však neznamená, že byste si na sebe měli vzít rifle a mikinu. Skvělý dojem uděláte například v bavlněných kalhotách, elegantní košili a volnočasovém saku.

Budete vaši firmu na veletrhu zastupovat ve více lidech? Pak vám doporučujeme domluvit se předem se všemi kolegy na tom, jaký dress code zvolíte. Nevypadalo by dobře, kdybyste přišli v černém obleku a kolega v kraťasech a tričku. Mohli byste pak zanechat dojem firmy, kde nepanují žádná pravidla. Pokud naopak chcete být dokonale sladěni, můžete s kolegy zvolit stejnou barvu košile či kravaty.

Tipy na dokonalé oblečení na veletrh za exkluzivní cenu

Pánský oblek Belano – modrý oblek pro váš formální a profesionální vzhled

Modrý oblek je dokonalou volbou pro pracovní prostředí, zejména v kombinaci s hnědou obuví. Můžete si tak být jisti, že v něm zapůsobíte tím správným dojmem i na potenciální klienty nebo obchodní partnery. Díky jedinečné struktuře tvořené protkáním nitek tmavě modré a světlejší modré barvy, vám navíc přidá tento oblek na osobitosti. Mírně vyštíhlený střih je ideální volbou pro muže standardní postavy, kteří si potrpí na pohodlí.

Původní cena obleku: 11.799 Kč
Nová akční cena obleku: 9.899 Kč
Ušetříte: 1.900 Kč

Pánský oblek Belano – manažerský outfit
Pánský oblek Belano – manažerský outfit

Pánské sako Divito – i ve volnočasovém saku můžete vypadat elegantně

Díky tmavě modrému saku zanecháte dojem profesionála. Perfektně jej barevně zkombinujete s bavlněnými kalhotami, košilí a svetrem nebo rolákem, což oceníte v chladných dnech. Při výběru saka můžete volit ze dvou střihů, moderního vyštíhleného i mírně vyštíhleného pro větší pohodlí.

Původní cena saka: 5.199 Kč
Nová akční cena: 4.199 Kč
Ušetříte: 1.000 Kč

Pánské sako Divito v kombinaci s černým rolákem – skvělá volba do práce i pro volný čas
Pánské sako Divito v kombinaci s černým rolákem – skvělá volba do práce i pro volný čas

Zaujal vás tento oblek nebo sako? Nákup zbytečně neodkládejte. Mimořádné akční ceny platí pouze do 3. 1. 2018. Sako si můžete koupit z pohodlí domova v e-shopu www.BandiVamos.cz. Pokud si chcete pořídit oblek, přijďte si jej vyzkoušet do jakékoli z devíti značkových prodejen BANDI. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Jdete na veletrh pouze v roli návštěvníka? I přesto můžete vypadat dokonale. Inspirujte se dress codem Smart Casual, který je perfektní volbou také pro večeři s přáteli nebo na procházku městem.

Sdílejte s přáteli:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.