Bandi radí

Jak se obléknout na veletrh, abyste udělali dobrý business

Chystáte se na veletrh, kde budete zastupovat vaši firmu? Pak určitě chcete využít tuto příležitost, abyste získali nové klienty, uzavřeli výhodné obchody a prodali vaše zboží. K tomu vám může pomoci vhodně zvolené oblečení. Přečtěte si, co si obléknout, abyste byli o krok blíže k úspěchu.

Pánský oblek Barcone Marin– manažerský outfit

Jaké oblečení zvolit na veletrh?

Jako vystavovatel na veletrhu chcete především udělat dobrý business. Přesně to by mělo odrážet i vaše oblečení. Sázkou na jistotu je tmavý matný oblek, bílá košile a červená kravata. Tento outfit vám vždy přidá na sebevědomém a profesionálním vzhledu.

Můžete se také zamyslet nad tím, jak se vaše firma prezentuje navenek a na co jsou vaši klienti zvyklí. V případě, že máte ve firmě nastavený formální dress code a běžně komunikujete se zákazníky i obchodními partnery v obleku, pak si vezměte oblek i na veletrh. Doporučujeme volit černý, tmavě modrý nebo tmavě šedý oblek z matné látky a doplnit jej světlou košilí s kravatou. Budete tak působit jako důvěryhodný muž, který své práci rozumí.

Pokud volíte odlehčený tón komunikace se zákazníky, nemusíte se bát ani méně formálního dress codu. To však neznamená, že byste si na sebe měli vzít rifle a mikinu. Skvělý dojem uděláte například v bavlněných kalhotách, elegantní košili a volnočasovém saku.

Budete vaši firmu na veletrhu zastupovat ve více lidech? Pak vám doporučujeme domluvit se předem se všemi kolegy na tom, jaký dress code zvolíte. Nevypadalo by dobře, kdybyste přišli v černém obleku a kolega v kraťasech a tričku. Mohli byste pak zanechat dojem firmy, kde nepanují žádná pravidla. Pokud naopak chcete být dokonale sladěni, můžete s kolegy zvolit stejnou barvu košile či kravaty.

Tip na dokonalý oblek na veletrh

Pánský oblek BANDI Hilberti Marin, Tailored Fit
Pánský oblek BANDI Hilberti Marin, Tailored Fit

Modrý oblek Hilberti Marin je dokonalou volbou pro pracovní prostředí, zejména v kombinaci s hnědou obuví. Můžete si tak být jisti, že v něm zapůsobíte tím správným dojmem i na potenciální klienty nebo obchodní partnery. Díky jedinečné struktuře tvořené protkáním nitek tmavě modré a světlejší modré barvy, vám navíc přidá tento oblek na osobitosti. Mírně vyštíhlený střih je ideální volbou pro muže standardní postavy, kteří si potrpí na pohodlí.

Zaujal vás tento oblek? Přijďte si jej vyzkoušet do jakékoli značkové prodejny BANDI. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Jdete na veletrh pouze v roli návštěvníka? I přesto můžete vypadat dokonale. Inspirujte se dress codem Smart Casual, který je perfektní volbou také pro večeři s přáteli nebo na procházku městem.

Mohlo by vás zajímat