Bandi radí

86 % úředníků trpí nedostatkem respektu u lidí

Statistika uvádí, že 86 % lidí se chová k úředníkům nevhodně a vystupuje vůči nim bez respektu. Jedním z faktorů, které na to mají vliv, je oblečení. Úředník, který sedí v kanceláři v košili s ohrnutými rukávy nebo ve svetru, se nemůže divit, že je na něj někdo drzý nebo dokonce křičí. Kdyby byl oblečený správně, toto chování lidí přicházejících na úřad, by bylo z velké části omezeno.

Získejte si v práci dostatek respektu perfektním oblečením

Průzkumů toho, jak se lidé chovají při běžném setkání na ulici, již bylo provedeno mnoho. Výsledek byl vždy jasný. K muži oblečenému v obleku s košilí a kravatou přistupovali všichni s respektem. Slušně úředníka pozdravili a oslovili. Toto není samozřejmě recept, který platí na všechny a v každé situaci. Faktorů je jistě více. Nicméně oblečení je základem všeho. Proto jestli chcete zamezit nevhodnému chování lidí, měli byste se oblékat správně. To znamená především pánský oblek, košile a kravata. Jak správně vybrat, abyste získali respekt?

Oblek vám přidá na respektu

Do práce vám doporučujeme vzít si vždy tmavý, matný oblek. Volte černý nebo vybírejte ze široké škály tmavých odstínů šedé, modré nebo hnědé. V letním období můžete svůj vzhled osvěžit světle šedým nebo světle modrým oblekem. Naopak v zimním období se těmto světlým barvám vyhněte. Vyvarujte se také obleků z lesklých materiálů. Působili byste v nich příliš okázale a mohli tak zbytečně provokovat vaše nadřízené. A navíc. Lesklé obleky nejsou do práce vhodné. Podívejte se na příklady obleků, které vám pomohou, aby se k vám lidé v práci chovali s respektem.

Pánský oblek TAMION – pracovní outfit
Pánský oblek MELANIO – pracovní outfit

Košile s kravatou doladí váš pracovní outfit

Oblek doplňte košilí s dlouhým rukávem. Pokud byste si vzali košili s krátkým rukávem, mohl by kontakt pokožky s podšívkou saka vyvolat nepříjemné pocení. Z jednobarevných košil se do zaměstnání skvěle hodí například bílá nebo světle modrá. K typickým vzorovaným košilím do práce patří proužkovaná nebo s károvaným vzorem. Vyberte si z pánských košil BANDI, které jsou do zaměstnání ideální volbou. Abyste se cítili pohodlně, dbejte na správný výběr rozměru límce u košile. Pamatujte, že to není kravatou, co vyvolává pocit takzvaného škrcení, ale špatnou velikostí košile.

A když jsme u těch kravat. Doporučujeme vám vybírat matnou. V zimním období volte tmavé barvy, v létě naopak světlejší odstíny barev. Pro pracovní prostředí jsou typické kravaty s diagonálními (šikmými) pruhy. Skvělý dojem uděláte i v kravatách s károvaným, kostičkovaným nebo decentním geometrickým vzorem. Zde si prohlédněte doporučené vzory kravat BANDI vhodných do zaměstnání.

Dokonalý outfit do práce

Chcete vypadat opravdu dokonale?

Ujistěte se, že se do práce obléknete tak, aby vás lidé více respektovali, navštivte značkovou prodejnu BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat vhodné oblečení, obuv i doplňky. Nákup si navíc můžete zpříjemnit šálkem originální BANDI kávy. Podívejte se, do které prodejny Pánské obleky BANDI to máte nejblíže.

Tip pro vás

Věděli jste, že není vhodné chodit do práce každý den v košili stejné barvy? Přečtěte si, jak může výběr barvy košile ohrozit váš úspěch.

Mohlo by vás zajímat