Bandi radí

Neuškoďte si špatným výběrem barvy košile v práci nebo ve společnosti

Patříte mezi muže, kteří si vezmou na sebe první lepší košili a myslí si, že v ní vždy udělají ten nejlepší dojem? Dejte si pozor, aby se vám nestal přesný opak. Košile sice patří mezi elegantní módní kousky, ale při výběru barvy nebo vzoru byste měli vždy zohlednit, na jakou událost se chystáte. Jiná košile se hodí na obchodní jednání a jiná zase třeba na ples nebo na svatbu. Přečtěte si pár zaručených tipů, abyste si košilí neuškodili, a naopak si díky ní pomohli k úspěchu.

Neuškoďte si špatným výběrem barvy košile
Zvolte barvu košile podle toho, na jakou událost se chystáte

V pracovním prostředí buďte za profesionála

Chystáte se na první obchodní jednání s novým klientem? Pak bez váhání zvolte bílou košili, ve které budete působit jako profesionál, kterému se dá věřit. A důvěra je základ každého obchodu. Pokud chodíte každý den v košili do kanceláře, mohli byste si naopak bílou košilí uškodit. Proč? Vaši kolegové by lehce mohli nabýt dojmu, že chodíte pořád v té samé, i když si berete každý den čistou. Prohlédněte si ideální košile do zaměstnání, ve kterých budete mít o krok blíže k úspěchu.

Správný výběr košile do práce z vás udělá profesionála už na první pohled

Přispějte k radostné atmosféře na svatbě nebo oslavě jubilea

Oživte váš společenský outfit světlou košilí, například růžovou, světle modrou nebo světle fialovou. Tyto barvy se perfektně hodí pro všechny denní příležitosti a můžete se díky nim perfektně sladit s vaší partnerkou. Pokud se budete ženit a nevěsta má v plánu si vzít krémové šaty, doporučujeme vám košili ve stejném odstínu. Budete tak vypadat jako dokonalý pár.

Světlá košile je ideální volbou na denní společenské události, jako jsou například svatby

Nebojte se tmavších barev pro večerní společenské události

Jdete na ples, do divadla nebo do tanečních? Pak si pořiďte tmavou košili, která ve večerních hodinách přidá vašemu vzhledu na eleganci. Ideálními barvami jsou například tmavě modrá, tmavě šedá nebo černá. Podívejte se na společenské košile a vyberte si pro vás tu pravou.

A co zvolit ve volném čase?

Elegantní vzhled nepatří jen do práce a na společenské události, ale zabodujete s ním i ve volném čase. Oblékněte si volnočasovou košili na rozhalenku v kombinaci s bavlněnými kalhotami nebo džínami. Budete tak perfektně oblečeni například na rande, večeři s přáteli nebo procházku městem. Vyberte si z volnočasových košil v módních barvách.

Košilí na rozhalenku zaujmete i ve volném čase

Pořiďte si košile pro všechny příležitosti na jednom místě

Nebaví vás shánět košile pro různé příležitosti ve více obchodech? Pak navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde se obléknete do práce, na společenské události i pro volný čas. S výběrem vám navíc pomůže profesionální tým odborných poradců tak, abyste vždy byli oblečeni správně. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI. Pokud raději nakupujete z pohodlí vašeho domova, pořiďte si elegantní košile v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Tip pro vás

Jste manažer, který chodí na obchodní jednání? Pak mějte na paměti, že výběr správné košile nestačí. Přečtěte si, co dalšího by ve vašem outfitu nemělo chybět.

Mohlo by vás zajímat