Bandi radí

Tipy na dokonalé obleky pro ženicha

Chcete mít jistotu, že budete na svatbě mužem číslo jedna? Podívejte se na pánské obleky, ve kterých uděláte jako ženich ten nejlepší dojem. Vyberte si z mnoha módních barev a střihů.

Elegantní outfit pro ženicha na svatbu
Elegantní outfit pro ženicha na svatbu

Tmavě modrý oblek Bocconi

V tmavě modrém obleku Bocconi se perfektně odlišíte od svatebních hostů. Díky moderním střihovým prvkům, jako jsou zešikmené kapsy, budete po boku nevěsty vypadat originálně a dokonale. Po svatbě oblek vynosíte také na další společenské příležitosti, jako je ples, oslava jubilea nebo návštěva divadla. Mírně vyštíhlený střih skvěle padne mužům standardní postavy, kteří si potrpí na volnost pohybu.

Elegantní tmavě modrý oblek Bocconi se na svatbu skvěle hodí
Elegantní tmavě modrý oblek Bocconi se na svatbu skvěle hodí

Zaujměte v tmavě šedém obleku Horacio

Oblékněte si na svatbu originální oblek Horacio, ve kterém vyniknete v každé situaci. Díky jedinečné textuře látky je ideální volbou nejen na svatbu, ale i na jiné společenské akce nebo do práce. V kombinaci se slavnostní košilí budete vypadat skutečně dokonale.

Elegantní oblek Horacio pro každodenní nošení
V tmavě šedém obleku Horacio mezi svatebčany vyniknete

Černý oblek Esentio s decentním vzorem

Exkluzivní černý oblek s jemným vzorem podpoří váš slavnostní vzhled a nevěsta na vás bude opravdu pyšná. Výborně padne především mužům štíhlé postavy. Zešikmené kapsy saka ještě zdůrazní váš mužný vzhled. Nemusíte se bát, že vám po svatbě oblek zůstane viset ve skříni. Využijete jej také na ples, oslavu jubilea nebo do divadla.

Oblek Esentio je skvělou volbou pro ženicha
Oblek Esentio je na svatbu skvělou volbou

Elegantní modrý oblek Brisco

Chcete být oblečeni ve stylu nejnovějších módních trendů? Pak je pro vás oblek Brisco dokonalou volbou. Matná látka s jedinečnou texturou dělá z obleku stylový kousek. Díky nepřehlédnutelné středně modré barvě budete na svatbě středem pozornosti. Střih TAILORED FIT ocení především muži standardní postavy.

Oblek Brisco můžete doplnit stylovou vestou
Oblek Brisco můžete doplnit stylovou vestou

Stále si nevíte rady s výběrem dokonalého obleku pro ženicha? Nevadí. Doporučujeme vám navštívit vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám pomohou vybrat skvěle padnoucí oblek pro ženicha tak, aby byl na svatbě mužem číslo jedna. Podívejte se, kde je vaše nejbližší kamenná prodejna Pánské obleky BANDI.

Doplňky, díky kterým mezi svatebčany vyniknete

Chcete být na vaší svatbě nejlépe oblečeným mužem? Oživte váš dokonalý outfit svatební vestou, slavnostní kravatou, motýlkem nebo regatou. Tyto elegantní doplňky doporučujeme vybírat podle barvy šatů vaší nevěsty. Například pokud má nevěsta bílé šaty, zvolte doplňky bílé barvy. Takto perfektně sladěni budete nejlépe oblečeným párem na vaší svatbě. Prohlédněte si slavnostní vestysvatební kravaty, regaty a motýlky, ve kterých zaručeně oslníte.

Tipy navíc

Plánujete letos svatbu? Pošlete nám vaše svatební fotografie. Ta nejlepší získá odměnu 100 000 Kč. Podívejte se například na šťastné novomanžele s nejlepší fotografií pro rok 2020.

Věděli jste, že ženich může mít oblek zdarma? Navštivte nejbližší značkovou prodejnu Pánských obleků BANDI, kde díky AKCE 3+1 obdržíte při nákupu čtyř obleků ten nejdražší zdarma.

Mohlo by vás zajímat