BANDI radí

Tipy na dokonalé obleky pro ženicha

Chcete mít jistotu, že budete na svatbě mužem číslo jedna? Podívejte se na pánské obleky, ve kterých uděláte jako ženich ten nejlepší dojem. Vyberte si z módních barev a střihů.

Pánské obleky BANDI na svatbu podtrhnou jedinečnou roli ženicha
Pánské obleky BANDI na svatbu podtrhnou jedinečnou roli ženicha

Pololesklý oblek Gaetan v nadčasové černé barvě

V černém pololesklém obleku Gaetan se perfektně odlišíte od svatebních hostů. Díky moderním střihovým prvkům, jako jsou špičaté klopy nebo ozdobné prošití saka, budete po boku nevěsty vypadat dokonale. Po svatbě oblek vynosíte také na další společenské příležitosti, jako je ples, oslava jubilea nebo návštěva divadla. Moderní vyštíhlený střih SLIM FIT vám navíc opticky vyrýsuje postavu a zdůrazní její mužné rysy.

V černém pololesklém obleku Gaetan perfektně vyniknete
V černém pololesklém obleku Gaetan perfektně vyniknete

Tmavě modrý oblek Daolio s elegantní vestou

Oblékněte si na svatbu tmavě modrý oblek Daolio s elegantní vestou a udělejte ten nejlepší dojem na vaši nevěstu i svatebčany. Oblek si vás získá jedinečnou texturou látky. Součástí obleku je stylová vesta, která vám přidá na eleganci. Oblek z matné látky po svatbě perfektně vynosíte také do práce. Mírně vyštíhlený a velmi pohodlný střih TAILORED FIT je dokonalou volbou pro muže standardní postavy.

Udělejte ten nejlepší dojem v tmavě modrém obleku Daolio s elegantní vestou
Udělejte ten nejlepší dojem v tmavě modrém obleku Daolio s elegantní vestou

Luxusní vlněný oblek Romano se zajímavou texturou

Pokud hledáte všestranný oblek, který po svatbě vynosíte do společnosti i do práce, pak je pro vás tmavě modrý oblek Romano dokonalou volbou. Váš slavnostní vzhled skvěle oživí jedinečná textura látky i zajímavé střihové prvky. Navíc se v luxusním vlněném obleku budete cítit vždy velmi pohodlně. Vyštíhlený střih SLIM FIT ocení muži štíhlé postavy, kteří si potrpí na moderní vzhled. Pokud jste standardní nebo silnější postavy, podívejte se na pánské obleky COMFORT FIT Ferano a TAILORED FIT Belano, které jsou ušité ze stejné látky, pouze v jiném střihu.

Luxusní vlněný oblek Romano je pro ženicha dokonalou volbou
Luxusní vlněný oblek Romano je pro ženicha dokonalou volbou

Originální černý oblek Darquez s lesklými klopami

Exkluzivní černý oblek Darquez podpoří váš slavnostní vzhled a nevěsta na vás bude opravdu pyšná. Lesklé špičaté klopy i další detaily na saku přidají vašemu celkovému outfitu na luxusu. Nemusíte se bát, že vám po svatbě oblek zůstane viset ve skříni. Využijete jej také na ples, oslavu jubilea nebo do divadla. Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT perfektně padne mužům standardní postavy. Zaujal vás tento oblek, ale pořídili byste si jej raději v tmavě modré barvě? Prohlédněte si pánský oblek Vazquez, ve kterém budete vypadat také dokonale.

Exkluzivní černý oblek Darquez podpoří váš slavnostní vzhled
Exkluzivní černý oblek Darquez podpoří váš slavnostní vzhled

Doplňky, díky kterým mezi svatebčany vyniknete

Chcete být na vaší svatbě nejlépe oblečeným mužem? Oživte váš dokonalý outfit svatební vestou, slavnostní kravatou, motýlkem nebo regatou. Tyto elegantní doplňky doporučujeme vybírat podle barvy šatů vaší nevěsty. Například pokud má nevěsta bílé šaty, zvolte doplňky bílé barvy. Takto perfektně sladěni budete nejlépe oblečeným párem na vaší svatbě. Prohlédněte si slavnostní vestysvatební kravaty, regaty a motýlky, ve kterých zaručeně oslníte.

Tip navíc

Stále si nejste jistí, jak se sladit s nevěstou? Přečtěte si, jak docílit toho,abyste na vaší svatbě zazářili a působili jako dokonalý pár.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.