Bandi radí

Úpravy pánských obleků na vaše míry ZDARMA

Vážíme si klientů, kteří se rozhodnou pro značku Pánské obleky BANDI. Proto jsme pro Vás připravili zvýhodnění v podobě úpravy pánského obleku ZDARMA. Tyto úpravy obleků provádějí na prodejnách Pánské obleky BANDI mistrové krejčí, a to přesně dle pravidel pánské společenské etikety. Díky tomu se můžete spolehnout na to, že máte oblek přizpůsoben vašim mírám tak, jak má skutečně být.

Podívejte se na podmínky nákupu pro úpravu obleku ZDARMA a na ceníky úprav.

Podmínky pro úpravu ZDARMA

AKCE ÚPRAVA ZDARMA – jelikož je úprava pánského obleku prací časově náročnou a nelze ji odbýt, můžeme tak vyhovět pouze některým klientům. Proto provádíme úpravy pánských obleků a košil klientům BANDI VAMOS, kteří při jednorázovém nákupu vyberou minimálně pánský oblek spolu s:

  • kabátem
  • košilí a doplňkem
  • svetrem a doplňkem
  • obuví
  • dalším pánským oblekem

Seznam pánských doplňků značky Pánské obleky BANDI

Pokud tedy jednorázově nakoupíte například pánský oblek, košili a opasek, úpravy vám budou provedeny ZDARMA, v rámci AKCE.

UPOZORNĚNÍ. AKCE se netýká úprav dětských obleků a pánských obleků ve výprodeji.

Ceník úprav pánských oděvů STANDARD

STANDARDPopis úpravyCena
Úpravy oblekuÚprava rukávů saka499,- Kč
 Úprava délky kalhot299,- Kč
 Úprava pasu a sedu kalhot249,- Kč
 Úprava vesty obleku549,- Kč
 Posunutí knoflíků49,- Kč
Úpravy kabátuZkrácení rukávů499,- Kč
Úpravy košileÚprava délky rukávů299,- Kč
 Úprava délky košile199,- Kč
 Propasování košile349,- Kč

Popis STANDARD:

Pánský oblek zakoupený v prodejně BANDI VAMOS. Klient zakoupí pouze pánský oblek a úpravy jsou nutné. Klientovi musí být upraveny míry tak, aby byl oblečen dle pravidel společenské etikety.

Pánská košile zakoupená v prodejně BANDI VAMOS. Klient nemá konfekční rozměry a není jiná možnost, než vybrat jiný rozměr a upravit. Klient nakupuje jednorázově pánskou košili spolu s pánským oblekem.

Ceník úprav pánských oděvů NADSTANDARD

Úpravy oblekuÚprava rukávů saka699,- Kč
 Úprava délky kalhot449,- Kč
 Úprava pasu a sedu kalhot349,- Kč
 Úprava vesty obleku799,- Kč
 Posunutí knoflíků89,- Kč
 Zkrácení náramenic1.349,- Kč
 Propasování saka1.199,- Kč
 Úprava šířky nohavic499,- Kč
 Snížení pásku v PD u kalhot699,- Kč
 Zkrácení saka1.199,- Kč
 Zabrání pasu a sedu do boků699,- Kč
Úpravy kabátuZkrácení rukávů749,- Kč
Úpravy košileÚprava délky rukávů399,- Kč
 Úprava délky košile249,- Kč
 Propasování košile449,- Kč

Popis NADSTANDARD:

Pánský oblek zakoupený v prodejně BANDI VAMOS. Klient trvá na úpravě, která je mimo rámec standardní úpravy, např. centimetr zúžení kalhot nebo saka modelu jemně zeštíhleného na úroveň modelu zeštíhleného a podobně.

Pánská košile zakoupená v prodejně BANDI VAMOS. Klient nemá konfekční rozměry a není jiná možnost, než vybrat jiný rozměr a upravit. Klient nezakoupil ke košili pánský oblek.

Úpravy AKCE ZDARMA a STANDARD mají přednost před úpravami NADSTANDARD. Z tohoto důvodu mohou plynout delší čekací lhůty. Termíny vyhotovení 14 dnů i více nejsou výjimkou. V případě časového a trvalého skluzu v úpravě STANDARD nemusí být požadavek na úpravu cizího produktu přijat.

Co když nevyužijete možnost krejčovské úpravy zdarma v den nákupu?

Nevadí, v případě, že zákazník ihned nevyužije svého nároku na úpravy zdarma, může je uplatnit později. Nejpozději však do 30-ti dní ode dne nákupu. Po uplynutí této lhůty budou veškeré úpravy všem zákazníkům zpoplatněny dle platného ceníku.

UPOZORNĚNÍ. Při přinesení obleku na doúpravu je potřebné mít oblek vyčištěný v čistírně z hygienických důvodů.

Nárok na standardní úpravy zdarma vyplývá na základě splnění podmínek Akce úpravy zdarma, jedná o VIP zákazníka, případně jsou zákazníkovi standardní úpravy obleku nabídnuty u vybraných obleků.

Řešení v případě neshody

Pokud nastane neshoda mezi klientem a poradcem BANDI, zda jde o úpravu STANDARD či NADSTADARD, má rozhodující význam pro určení úprav poradce. Pokud s rozhodnutím poradce klient nesouhlasí, může se obrátit na manažera prodejny k projednání a následnému potvrzení či vyvrácení rozhodnutí poradce.

Tip navíc

Chcete-li ve společnosti vypadat skvěle a udělat dojem, dbejte na to, abyste byli správně oblečeni. Přečtěte si 10 praktických rad jak nosit oblek, abyste se ve společnosti neztrapnili. 

Mohlo by vás zajímat