Aktuality

BOND/MEDEA – strhující divadelní hra

Známé herce z divadla Studio DVA obléká módní značka BANDI

Ve hvězdně obsazené hře bratří Cabanů uvidíte na prknech pražského divadla například herečku Ivanu Chýlkovou, Jana Krause nebo Petra Fejka. Na co se můžete těšit?

Módní značka Pánské obleky BANDI obléká herce v divadelní hře BOND/MEDEA (foto: Václav Beran, Divadlo Studio DVA)

Svět plný fake news

Hra reflektuje dnešní svět plný lží a fake news v krátkých skečích, které vás pobaví pořádnou dávkou humoru a nadsázky. Tvůrci ohromí diváky propracovanou scénou, nevšední choreografií a vizuálními projekcemi, které dotváří atmosféru celého představení.

A o čem hra vypráví?

Celý děj je inspirován antickou tragédií, příběhy Jamese Bonda a dnešního světa, kterému vládnou média. Že se vám to zdá jako nesourodá směsice žánrů? Možná budete překvapeni. Dohromady vše dokonale funguje a perfektně zapadá do sebe.

V roli Jamese Bonda se vám představí Petr Fejk. Nečekejte klasickou Bondovku, jak ji znáte z filmového plátna. Tady je Bond ústřední postavou politické strany v souboji s MEDEOU Ivanou Chýlkovou v roli majitelky mediálního domu. Protože se celá inscenace odehrává uprostřed improvizovaného televizního studia, nesmí chybět televizní reportér, kterého si zahrál Jan Kraus. Ten neřízeně vstupuje do děje trefnými a vtipnými komentáři.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou hru. Podívejte se na oficiální web divadla Studio DVA, kdy se hraje další představení.

Foto: Václav Beran, divadlo Studio DVA

Mohlo by vás zajímat