Aktuality

Do kin míří svěží komedie Casting na lásku

Partnerem komedie Casting na lásku je módní značka Pánské obleky BANDI

Zapomeňte na vlastní starosti u nové české komedie, ve které se pobavíte nad mnohdy absurdními útrapami ve světě randění. Na vtipný příběh ze života si můžete zajít do kina od 13. srpna. Přečtěte si níže bližší informace o filmu a zjistěte, proč byste si ho neměli nechat ujít.

Partnerem komedie Casting na lásku je módní značka Pánské obleky BANDI

Jak vypadá takový konkurz na novou lásku?

S hrdinkou filmu Stelou Nebeskou se život zrovna nemazlí. Táhne jí na čtyřicítku, zrovna ztratila práci, a ještě ke všemu zjistila, že ji manžel podvádí. Stela však neztrácí naději a rozhodne se, že začne znovu randit a najde si dokonalého partnera, aby její nevěrný manžel zbledl závistí. Hledání se však ukáže mnohem komplikovanější, než si původně myslela.

Na koho se ve filmu můžete těšit?

Ve filmu režisérky Evy Toulové se v hlavní roli představí mladá nadějná herečka Tereza Petrášková, která na rande vyrazí například s Lukášem Langmajerem, kterého znáte z divácky oblíbeného filmu Bobule. Dále se můžete těšit i na Igora Bareše, Václava Vydru nebo Jana Řezníčka.

Role jednoho z nápadníků se ujal také Vojtěch Babišta, vycházející herecká hvězda a tvář módní značky BANDI. Ten se na filmovém plátně představí v elegantním obleku. Nejen on, ale i další postavy se budou o srdce ženy ucházet v perfektním outfitu. A kterému z nich se to nakonec podaří? To zjistíte sami od 13. srpna v kinech.

Nemůžete se už dočkat? Podívejte se zatím na trailer k filmu Casting na lásku.

Mohlo by vás zajímat