Aktuality

Dokonalý oblek BANDI pro ženicha s mimořádnou slevou 5.000 Kč

Chystáte svatbu a chcete ušetřit při nákupu značkového svatebního obleku? Právě pro vás připravila značka BANDI výjimečnou nabídku nového společenského obleku s mimořádnou slevou 5.000 Kč.

Díky tomu nyní koupíte luxusní pánský oblek BANDI Barcone Marin z kolekce nových modelů NEW SEASON 2024 za velmi výhodnou cenu. Jako ženich budete oblečen skutečně dokonale a ještě ušetříte peníze do rodinného rozpočtu.

Mimořádná nabídka platí pouze do 31. 3. 2024

Pánský oblek BANDI Barcone Marin – ukázka stylového svatebního outfitu pro ženicha

Elegance na svatby a jiné slavnosti

Pánský oblek Barcone Marin, Tailored Fit z kolekce nových modelů BANDI nabízí vše, co od dokonalého obleku pro ženicha očekáváte. Eleganci, špičkový design a zpracování i maximální komfort. Je skvělou volbou pro muže, kteří se rádi stylově oblékají a chtějí se cítit pohodlně při každé příležitosti.

Pro slavnostní večerní událost, jakou je například ples, zvolte k obleku společenskou košili a kravatu tmavší barvy

Klasika do práce, která nikdy neomrzí

Stylový vlněný oblek BANDI Barcone vám po svatbě rozhodně nebude v šatníku ležet ladem. Perfektní dojem v něm uděláte na každé denní a večerní společenské události. Jako elegantní profesionál pak zapůsobíte v kanceláři na obchodní schůzce, konferenci i firemním večírku.

Pánský oblek BANDI Barcone Marin, Tailored Fit jako základ velmi elegantního outfitu do zaměstnání

Luxusní materiál obleku BANDI Barcone umocňuje jeho prestižní charakter. Prodyšná látka s vysokým obsahem nejkvalitnější vlny spolu s měďnatým vláknem v podšívce saka zajišťují mužům maximální pohodlí při nošení. Oblíbený střih Tailored Fit doporučujeme mužům se štíhlejší a standardní postavou.

Běžná cena pánského obleku BANDI Barcone Marin, Tailored Fit: 13.299 Kč
Mimořádná sleva na nový svatební oblek: 5.000 Kč
Mimořádná cena obleku: 8.299 Kč

Akce platí pouze do 31. 3. 2024


Nové modely pánských obleků BANDI pro ženicha

Pro letní svatby a další společenské události doporučujeme z kolekce NEW SEASON 2024 také obleky v jiných barvách, ve stylu nejnovějších trendů. Zajímají vás žhavé novinky v pánské společenské módě? Podívejte se na nové modely pánských obleků, které návrháři značky BANDI připravili pro novou sezónu.


„Jdeš na svatbu?“

Videospot módní značky Pánské obleky BANDI s radostnou a vznešenou atmosférou tradiční svatby v kostele. Můžete vidět i na svých TV obrazovkách.


Elegantní vesty pro ženicha

Přemýšlíte, jak oživit váš svatební outfit? Doporučujeme doplnit oblek společenskou vestou. Určitě tím potěšíte nevěstu a navíc si můžete po formální části svatby odložit sako a zůstat jen v košili s vestou. Zachováte si dokonalý společenský vzhled a zároveň dopřejete pohodlí během celého večera.


Vyberte si správnou svatební košili

Věděli jste, že svatební košile by měla mít bílou, krémovou nebo smetanovou barvu? Světlá barva náležitě podtrhne slavnostní tón svatebního outfitu. Při výběru košile mějte na paměti, že by neměla být příliš upnutá, aby se ženich necítil svázaně. Podívejte se a vyberte si tu pravou pro vás.


Regata – slavnostní kravata pro speciální příležitosti

Chcete na svojí svatbě vypadat naprosto dokonale? Pak doporučujeme regatu místo klasické kravaty. Jde o speciální druh slavnostní kravaty s předvázaným uzlem a snadným zapínám za krkem. Použitím regaty BANDI uděláte skvělý dojem a ještě ušetříte čas jinak strávený vázáním kravatového uzlu.

Vyberte si z pestré škály dalších elegantních módních doplňků BANDI, kterými dotvoříte každý společenský i volnočasový outfit a svůj vzhled dovedete k dokonalosti.


Přijďte si vybrat z celé kolekce obleků BANDI New Season 2024

Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce na dokonalý svatební outfit nemohli mít i vy?

Jednoduše přijďte do vaší nebližší značkové prodejny BANDI a svěřte se do rukou profesionálů. O všechno další se v klidu, u šálku lahodné kávy BANDI, postará tým odborných poradců. Poradí vám s výběrem vašeho obleku, košile, vesty, vhodné obuvi a všech módních doplňků.  Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. 

Seznam prodejen značky Pánské obleky BANDI

Úpravy obleků na míru zdarma – AKCE

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoli upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. 

Využijte AKCI na úpravu obleků zdarma a šetřete svůj čas i peníze.


Získejte 100.000 Kč za vaši svatební fotografii

Plánujete letos svatbu? Stejně jako v minulých letech, i v tomto roce bude majitel značky BANDI, Andrej Bandi Vámoš, vybírat svatební fotografii, kterou odmění částkou 100.000 Kč. Podívejte se na oceněný snímek a další krásné svatební fotografie za rok 2023.


Chystáte netradiční svatbu v boho stylu?

Podívejte se na nové modely oblečení a doplňků pro netradiční svatby a „svatby v boho stylu“. Přečtěte si rozhovor na téma „Jak se obléknout na boho svatbu“ s kreativní vizionářkou módní značky Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat