Doplňky

Kuličkové pero BANDI

Perfektní dárek i pro ty nejnáročnější

Hledáte vhodný dárek pro své blízké? Chtěli byste jim darovat něco luxusního a zároveň praktického? Pak je pro vás kuličkové pero BANDI v elegantní dárkové krabičce skvělou volbou. Jedná se o ideální doplněk i pro ty nejnáročnější, kteří milují eleganci a styl. Podívejte se na detaily kuličkového pera BANDI a přesvědčte se o tom sami.
Kuličkové pero BANDI Premier

Praktičnost a luxus v jednom

Stylové kuličkové pero BANDI vyniká prvotřídním zpracováním. Kovové prvky podtrhují jeho dokonalost a luxusní vzhled. Vybírejte matné červené a černé nebo prémiové černé kuličkové pero.

Kuličkové pero je nejen krásným, ale také velice praktickým doplňkem. Pevný a kvalitní materiál, ze kterého je pero vyrobeno, vám zajistí jeho odolnost vůči promáčknutí či prasknutí. Nemusíte se bát, že jej rozbijete, pokud vám zapadne do kabelky či aktovky pod ostatní věci. Kuličkové pero perfektně využijete během pracovní schůzky nebo obchodního jednání, ať už si zapisujete důležité poznámky nebo podepisujete smlouvu.
Kuličkové pero BANDI Black
Kuličkové pero BANDI Red

Pro milovníky ručně psaných dopisů

Kuličkové pero BANDI vás překvapí svou univerzální velikostí a lehkostí. Ideálně padne do každé ruky. A navíc se nemusíte bát, že vám ruka po delší době psaní ustrne.

Prohlédněte si nabídku kuličkových per BANDI v pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz a vyberte si barvu podle vašich představ.

Tip navíc

Věděli jste, že v situaci, kdy se obchodní partner rozhoduje, s kým bude spolupracovat, má člověk s aktovkou vždy body navíc? Přečtěte si, jak pánská aktovka ovlivňuje obchodní partnery.

Mohlo by vás zajímat