Doplňky

Pánská peněženka TONNI Nero z prvotřídní kůže

Patříte k mužům, kteří si potrpí na praktické a stylové doplňky? Návrháři od BANDI vám představují jedinečnou luxusní pánskou peněženku TONNI Nero z pravé kůže.

Elegantní pánská peněženka TONNI se snadno vejde do každé kapsy. Při placení budete vypadat vždy na úrovni a uděláte perfektní dojem.

Elegantní peněženka TONNI Nero je dokonalým dárkem, který potěší všechny muže
Elegantní peněženka TONNI Nero je dokonalým dárkem, který potěší všechny muže

Prvotřídní materiál a ideální rozměr

Kvalitní pánská peněženka TONNI Nero je vyrobena z prvotřídní kůže. Proto vám vydrží dlouho jako nová. Díky ideálním rozměrům se vám perfektně vejde do náprsní kapsy saka, kabátu či do zadní kapsy kalhot. Praktické designové řešení peněženky vám umožní uložit vaše peníze a doklady velmi přehledně.

Kožená peněženka TONNI představuje dokonalý dárek, který potěší i ty nejnáročnější muže.

Peněženka TONNI Nero s elegantní dárkovou krabičkou
Peněženka TONNI Nero s elegantní dárkovou krabičkou
Peněženka TONNI Nero uschová peníze i platební karty
Peněženka TONNI Nero uschová peníze i platební karty

Kvalitní koženou peněženku TONNI Nero pořídíte za 1.699 Kč a jedná se o elegantní doplněk, kterým můžete potěšit i ty nejnáročnější muže.

Pánskou peněženku a další kožené doplňky jednoduše nakoupíte z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz. Pokud si chcete peněženku prohlédnout osobně, navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI, kde se vám budou věnovat odborní poradci, kteří vám rádi pomohou s výběrem.

Tip navíc

Potrpíte si na stylové doplňky? Zařaďte do svého šatníku také originální pánské kšandy. Přečtěte si, jak správně zkombinovat šle s vaším outfitem. Vynosíte je naprosto kamkoliv, do zaměstnání, na společenské události i ve volném čase.

Mohlo by vás zajímat