Doplňky

Pánský slaměný klobouk BANDI Fedora Ricco Sabbia

Pánský slaměný klobouk BANDI, Fedora Ricco Sabbia je stylová módní novinka a ideální doplněk volnočasového outfitu do města i do přírody. Klobouk využijí muži jakéhokoliv věku.

Pánský klobouk BANDI Fedora jako stylový doplněk volnočasového saka Dianello Taupe, kalhot Taironi Marin a opasku Fabro 03

Slušivý klobouk s praktickým využitím

Potřebujete se ochránit proti spalujícímu slunci? Použijte slaměný klobouk Fedora. Vadí vám, že je vidět vaše počínající pleš? I zde se můžete spolehnout na praktickou stránku klobouku, který ji zakryje. Maximální komfort a ochranu vám nabídne na cestě do práce, na hudebním festivalu i při posezení ve vaší oblíbené restauraci či kavárně. Vzhled vašeho outfitu navíc pozvedne na vyšší úroveň.

Nadčasový design a ikonický vzhled

Návrháři od BANDI si dali velmi záležet při řešení tvaru klobouku. „Tvar a střih klobouku Fedora Ricco je nadčasový a muži vyhledávaný pro svůj ikonický stylový vzhled. Koruna (část pro hlavu) klobouku je optimálně vysoká a klenutá tak, aby klobouk padl každému, říká módní návrhářka značky BANDI Mgr. Art. Beáta Michalinová, a dodává: Širší krempa dodá tvaru klobouku na eleganci a zároveň slouží jako ochrana před sluncem.“

Slaměný klobouk BANDI Fedora v další stylové kombinaci s pánským volnočasovým sakem Epsoni Indaco, kalhotami Paulino Petrol, opaskem Fabro 03 a teniskami Beato Bianco

Vytvořte svůj originální outfit

Klobouk Fedora Ricco má velmi všestranné využití. Výborně se hodí nejen k ležérním džínám s pohodlným tričkem. Dokonale ladí s volnočasovým outfitem tvořeným elegantním sakem, chinos kalhotami, značkovou košilí a trendy teniskami.

Slaměný klobouk Fedora doporučujeme také pro ženicha a svatební hosty na netradičně pojaté letní svatby v bohostylu. Klobouk zhotovený z přírodního materiálu pomáhá dotvořit atmosféru této jedinečné slavnostní události.

Svatba boho – Vhodný outfit pro ženichy a svatební hosty

Stoprocentně přírodní, maximálně pohodlný

Značkový klobouk BANDI Fedora je vyroben tradičně řemeslným ručním zpracováním ze 100% přírodní slámy. Díky tomu vyniká lehkostí a prodyšností. Zároveň je pevný a dokonale drží svůj tvar. Bavlněný potní pásek na vnitřní straně klobouku Vám zajistí příjemný komfort a pohodlí i při dlouhém pobytu na horkém slunci.

Slaměný klobouk BANDI Fedora Ricco Sabia pořídíte za cenu 1.800 Kč.

Nová cena v letním výprodeji: 1.260 Kč
Ušetříte: 540 Kč

Pozor! Letní výprodej trvá od 1. 9. do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Tip:

Slaměný klobouk Fedora je vhodný jako elegantní dárek, který potěší každého muže. Klobouk je originálně zabalen ve stylové dárkové krabici. Využijte možnost koupit slaměný klobouk BANDI Fedora Ricco Sabia jako dárek pohodlně v našem e-shopu a za chvíli ho máte doma na stole.


Chcete si spolu s kloboukem Fedora pořídit také nový volnočasový outfit?

Přijďte do vaší nebližší značkové prodejny BANDI, kde se o vás postará tým odborných poradců. Poradí vám s výběrem volnočasových sak, chinos kalhot, elegantních košilí, pohodlné obuvi a dalších módních doplňků. Přesně tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Nakupujte pohodlně na eshopu

Prohlédněte si volnočasová saka a kalhoty, košile, obuv i módní doplňky, které vám rádi doručíme až k vašim dveřím.

Online prodej e-shop www.bandivamos.cz

Mohlo by vás zajímat