Aktuality

Janek Ledecký vyrazil na turné se symfonickým orchestrem

Hlavním partnerem koncertní šňůry je módní značka Pánské obleky BANDI

Do celkem 5 českých měst postupně zavítá známý český zpěvák Janek Ledecký v rámci svého turné Symphonic 2019. Každý koncert odehraje s místním symfonickým orchestrem, který diriguje bubeník jeho kapely Hanz Sedlář. Jako speciální host vystoupí také legenda české hudební scény Ivan Hlas.

Koncerty před vyprodanými sály jsou již v plném proudu. Nejprve Janek Ledecký zavítal do Ostravy, kde po 27 letech představil svou další vinylovou desku. Jedná se o živý záznam z jeho jarního akustického turné. Svůj jedinečný hudební projekt představil také ve Zlíně a následovat bude koncert v Praze a Brně. Na všech těchto vystoupeních zazní známé písně jako Proklínám nebo Na ptáky jsme krátký. Čím vás Janek Ledecký ještě překvapí?

Janka Ledeckého na jeho turné Symphonic 2019 obléká módní značka Pánské obleky BANDI

Zcela nová vizáž kapely

O dokonalý vzhled Janka Ledeckého a celé jeho kapely se postarala módní značka Pánské obleky BANDI, která je zároveň hrdým partnerem celého turné Symphonic 2019. Všichni muzikanti se oblékli od hlavy až k patě v pražské prodejně BANDI. S výběrem dokonale padnoucího a pohodlného oblečení pomohl profesionální tým odborných poradců. Stejně jako u všech zákazníků si pohlídali, aby oblečení perfektně sedělo. Proto každý outfit pečlivě vystylizovali do sebemenšího detailu.

Janek Ledecký ve stylovém saku Vilfre a džínách Santana
Portrét Janka Ledeckého ve vestě Cotile

Janek Ledecký si na koncerty vybral elegantní klasiku v podobě černého pánského obleku Belfor s vestou. Podívejte se, čím je tento oblek výjimečný. Zároveň prozradil, že ve volném čase rád chodí ve značkových džínách BANDI, protože jsou pro něj velmi pohodlné a perfektně mu sedí. Prohlédněte si rifle Santana, které doporučuje Janek Ledecký.

Zpěvák a textař Janek ledecký v elegantním obleku Laconi

Toužíte se také obléknout dokonale, jako známý zpěvák a skladatel Janek Ledecký? Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI. S výběrem pohodlného a skvěle padnoucího oblečení vám pomůže profesionální tým odborných poradců tak, abyste vypadali skvěle při jakékoli příležitosti. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat