Aktuality

Majitel módní značky BANDI podporuje studenty dotací až 5.000 Kč na pánské obleky

Máte doma maturanta či vysokoškoláka, který potřebuje kvalitní společenské oblečení? Nebo se sami chystáte ke zkouškám a chcete udělat dokonalý dojem?

Pro některé domácnosti může koupě nového obleku znamenat větší zátěž na rodinný rozpočet. Majitel módní značky BANDI proto přichází na pomoc studentům mimořádnou dotací až 5.000 Kč na vybrané značkové obleky ke zkouškám a dalším událostem při studiu z kolekce New Season 2024.

Pořídit si nový značkový oblek pro studenty můžete tak již od 5.499 Kč. Nemusíte pro něj ani jezdit daleko a už vůbec ne do zahraničí.

Správný společenský oblek, košile a kravata jsou základem úspěchu u každé zkoušky

Vzdělání je pro společnost nesmírně důležité. Pokud jej nebudeme podporovat, nedáváme příliš prostoru dalším generacím na dobrý a kvalitní život,“ říká Andrej Bandi Vámoš. “Rád bych touto cestou pomohl některým rodinám čelit současné ekonomické situaci. Pevně věřím, že jim to pomůže při pořizování oblečení, které potřebují jejich děti při studiích.“ upřesňuje.

Chcete ušetřit za nový značkový oblek? Využijte právě nyní výjimečnou nabídku a pořiďte si společenský oblek pro studenty za výhodnou cenu. Pokud si k obleku ve své nejbližší prodejně BANDI zakoupíte jakoukoliv košili, dostanete na nový elegantní model mimořádnou dotaci až 5.000 Kč.

Upozornění: Nabídka dotace pro studenty platí pouze v případě nákupu vybraného značkového obleku BANDI společně s libovolnou košilí BANDI. Akce platí jen do vyprodání zásob. Přečtěte si podmínky zde.


Dokonalé obleky BANDI pro vaše studijní úspěchy

Připravili jsme pro vás tři elegantní obleky z kolekce nových modelů BANDI, které jsou pro studenty jako ušité. Podívejte se a vyberte si ten pravý pro úspěšné zkoušky a skvělý dojem na společenských a oslavných událostech při studiu.

Maturitní zkouškou a večírkem jejich využití totiž zdaleka nekončí. V prezentovaných oblecích perfektně zapůsobíte také na plesech, svatbách či rodinných oslavách během studia a v zaměstnání po jeho skončení.

1. Pánský oblek BANDI Lamonte Antracit – dotace 5.000 Kč

Pánský oblek BANDI Lamonte Antracit je perfektní moderní alternativou klasického černého obleku. Jeho decentní, tmavě šedý odstín je oblíbený pro svojí nadčasovost a jedinečný nádech elegance, luxusu a vznešenosti. Doporučujeme pro situace, kdy si chcete naklonit zkoušející ve váš prospěch.

Klasický pánský oblek BANDI Lamonte Antracit vám pomůže působit důvěryhodně

Původní cena obleku BANDI Lamonte Antracit: 11.499 Kč
Nová cena se slevou: 6.499 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč

2. Pánský oblek BANDI Hilberti Marin – dotace 4.000 Kč


Jděte úspěchu u maturity naproti a vsaďte na perfektní první dojem. Elegantní oblek Hilberti Marin z nové kolekce společenských obleků BANDI je pro studium jako stvořený. Jeho jedinečný, tmavě modrý odstín vám dodá jiskru a správnou dávku sebevědomí ke každé zkoušce.

V tmavě modrém obleku BANDI Hilberti Marin zapůsobíte jako sebevědomý mladý muž

Původní cena obleku BANDI Hilberti Marin: 9.499 Kč
Nová cena se slevou: 5.499 Kč
Ušetříte: 4.000 Kč

3. Pánský oblek BANDI Noventi Nero – dotace 4.000 Kč

Objevte vznešenost a krásu černého obleku Noventi Nero z nové kolekce BANDI. Ve vysoce elegantním modelu zapůsobíte skvělým dojmem na každou zkušební komisi. Jedinečný oblek vám v kombinaci s bílou košilí a decentní kravatou jistě pomůže získat si zkoušející na svou stranu.

Pánský oblek BANDI Noventi Nero ve stylovém outfitu pro každou příležitost

Původní cena obleku BANDI Noventi Nero: 9.499 Kč
Nová cena se slevou: 5.499 Kč
Ušetříte: 4.000 Kč


Máte před zkouškou? Vykročte v novém obleku pravou nohou, plní odhodlání a sebevědomí.


U zkoušky vám pomůže správný výběr košile

K vybranému obleku si ke zkouškám oblečte nejlépe bílou košili. Bílá barva umocňuje dojem, že jste cílevědomý mladý muž se smyslem pro pořádek. U zkoušejících vyvolá podvědomý pocit, že jste dokonale připravení a naučení. Navíc je bílá klasika univerzální a využijete ji pro další příležitosti.


Další dokonalé obleky BANDI pro studenty

Nevybrali jste si žádný ze tří dotovaných obleků? Nevadí. Pro všechny maturanty a vysokoškolské studenty doporučujeme další modely elegantních obleků BANDI, které vám pomohou k úspěchu ve studiu i ve společenském životě. Podívejte se a vyberte si ten pravý pro vás.

Kravaty k oblekům pro studenty

K maturitním, přijímacím a dalším zkouškám si uvažte nejlépe světlou kravatu, může být i s jemným proužkem. Doporučujeme světlé odstíny modré, růžové, fialové nebo zelené barvy. Prohlédněte si širokou nabídku stylových modelů BANDI v pestré paletě barev a vzorů.

Tip

Chcete vědět jak vám oblečení může pomoci při zkouškách? Přečtěte si, jak se obléknout ke zkouškám, abyste uspěli a vyvarovali se zbytečných chyb.


Postup pro získání dotace pro studenty až 5.000 Kč

  1. Přijďte co nejdříve do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI s platným dokladem o studiu, například potvrzením o studiu nebo průkazem studenta (ISIC nebo jiným studentským či žákovským průkazem).
  2. Vyberte spolu s odborným poradcem jeden z pánských obleků BANDI pro studenty a jeho správnou velikost.
  3. Vyberte si libovolnou košili BANDI.
  4. V případě, že oblek potřebuje poupravit na vaše míry, využijte asistence odborné krejčové a úpravy zdarma.
  5. Na nákup společenského obleku BANDI dostanete dotaci 4.000 nebo 5.000 Kč podle vybraného modelu.

Pozor! Akce je omezená skladovou zásobou. Neváhejte a přijďte si pro jeden ze značkových pánský obleků s dotací pro studenty do vaší nejbližší prodejny BANDI co nejdříve.


Doporučujeme: Úpravy obleků na míru zdarma – AKCE

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoli upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Využijte AKCI na úpravu obleků zdarma a šetřete svůj čas i peníze.


Vyberte si svůj oblek u šálku lahodné kávy

Přijďte si obleky pro studenty vyzkoušet do nejbližší značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám ochotně pomohou vybrat ideální velikost obleku a košile i barvy módních doplňků. Při šálku výtečné kávy BANDI vám poradí, jak kombinovat barvy a vzory oblečení do dokonalých outfitů.


Podmínky mimořádné dotace obleků BANDI pro studenty:

  • dotace se vztahuje pouze na konkrétní tři modely obleku BANDI prezentované v tomto článku
  • nabídka je určena všem osobám, které studují střední školu (vyšší gymnázium, střední odborná, střední odborné učiliště), konzervatoř, vyšší odbornou či vysokou školu, a to v prezenční i kombinované formě studia nebo pomaturitní jazykovou školu
  • pro získání dotace se musíte prokázat platným dokladem o studiu, například potvrzením o studiu nebo průkazem studenta (ISIC nebo jiný studentský či žákovský průkaz)
  • pro získání dotace je nutné koupit s oblekem jakoukoli košili BANDI (platí i pro košile ve výprodeji a speciálních akcích se slevou)

Odpovědi na vaše otázky

Můžou dotaci získat i studenti dálkového či kombinovaného studia?
Dotaci uplatní všichni studenti, kteří mají potvrzení o studiu a studentský průkaz.

Dá se dotace uplatnit na jiný oblek?
Ne, dotaci lze využít pouze při nákupu pánských obleků BANDI Hilberti Marin, Lamonte Antracit a Noventi Nero spolu s nákupem jakékoliv košile BANDI.

Chci dotaci uplatnit pouze na oblek a košili nepotřebuji.
Bohužel, toto nelze. Nákup nové košile je podmínkou k získání dotace na vybraný oblek. Navíc ta správná košile pomůže studentům udělat skvělý dojem a získat si sympatie zkoušejících u zkoušky. Můžete využít široké nabídky košili v různých cenových relacích a to jak košile za plnou cenu, tak košile zlevněné.

Košili můžu vybírat v jakékoliv ceně a slevě?
Ano. Každý prvek společenského outfitu můžete vybírat libovolně. A to jak v základních cenách, tak i ve slevách. Výběr je pouze na vás.

Můžu nakoupit oblek s dotací v e-shopu?
Bohužel toto nelze. Pánské obleky v e-shopu BandiVamos.cz není možné nakupovat s ohledem na jejich možné úpravy. Je nutné navštívit značkovou prodejnu BANDI. V každé prodejně BANDI jsou odborní poradci, kteří vám poradí s výběrem správného oblečení dle zásad společenské etikety. Je vám k dispozici také pánská krejčová, která upraví oděv přesně na míru vaší postavy. Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Můžu pro oblek se slevou poslat někoho jiného do prodejny?
Ne. Je potřeba, abyste se dostavili osobně a prokázali se potvrzením o studiu a studentským průkazem.

Můžu dotaci uplatnit na nákup oblečení pro příbuzného?
Ne. Podmínkou je, abyste se osobně prokázali studentským průkazem nebo potvrzením o studiu a oblek kupovali pouze pro sebe.

Mám vaši věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI. Můžu ji využít ještě navíc k nákupu?
Bohužel, toto nelze. Slevy a dotace se nesčítají.

Mohu si s dotací pro studenta koupit kterýkoli oblek?
Ne, tato dotace se vztahuje pouze na tři vybrané modely obleků pro studenty.

Jsem studentem vysoké školy kombinované formy studia, ale už jsme přesáhl/a věk 26 let a status studenta, můžu využít dotaci?
Ano, akce je určena na podporu studia, proto pokud můžete přinést aktuální potvrzení o studiu nebo průkaz studenta, můžete využít této dotace.

Musím se prokázat původním dokumentem potvrzení o studiu?
Postačí kopie – důležité je, aby dokument obsahoval jméno studenta, název školy, školní/akademický rok a razítko školy. Dokument na prodejně slouží pouze k nahlédnutí a zůstává studentovi.

Jsem studentem střední školy a potvrzení o studiu nezískám automaticky nebo je obtížné ho získat. Je nutné přinést potvrzení o studiu i v tomto případě?
Ano, prokázat se jako student můžete jakýmkoli potvrzením o studiu i získaným například pro daňové účely rodičů. Potvrzení o studiu poslouží na prodejnách pouze k nahlédnutí a ověření platnosti studia, postačí také kopie dokumentu získaná pro jiné účely. Nebo průkaz studenta.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, kontaktujte odborné poradce ve vaší nejbližší prodejně BANDI.

Mohlo by vás zajímat